БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 29 563
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 3 423
това,че изгониха Вяра е само в услуга на Любов и цялата им фамилия,защото гласовете на тези,които ги харесват  на финала няма да се разпиляват между двете а ще са само за Любов.аз си мисля,че 100% Любов ще спечели newsm78

# 61
# 62
  • София
  • Мнения: 2 356
Кога е финала, в понеделник ли?

# 63
  • София
  • Мнения: 2 162
Брех, как коренно са се променили нещата.  newsm78Баба Вили много положителни мнения е събрала

# 64
  • Мнения: 5 254
Бих подкрепила Любов или Виолета  Simple Smile

# 65
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
Мале, направо не мога да повярвам, че перфектната и идеална тъпа селянка Любов и тлъстачката Виолета са събрали толкова много от вашите гласове  ooooh! ooooh! ooooh!
Направо ми паднахте в очите, честно... Няма да ви чета вече  Crossing Arms  Tired

# 66
  • Мнения: 992
ами ако искаш  Crossing Arms
не бих гласувала за никой от къщата, особено за Лили или Палома много ме дразнят тези двечките

# 67
  • София
  • Мнения: 625
Мале, направо не мога да повярвам, че перфектната и идеална тъпа селянка Любов и тлъстачката Виолета са събрали толкова много от вашите гласове  ooooh! ooooh! ooooh!
Направо ми паднахте в очите, честно... Няма да ви чета вече  Crossing Arms  Tired

А какво мислиш за останалите?

# 68
  • София
  • Мнения: 2 162
И моята връзка със сестра ми е силна,но не повтарям непрекъснато колко съм уникална щото видиш ли сме близначки.И на тези три момиченца бих казала,че аз и сестра ми бихме били пъти по-интересни в едно такова шоу,просто защото не си приличаме !Различни сме до мозъка на костите.За мен това е по-интересно,а не някакви си там три абсолютно еднакви клонинга.
Само си представям ако съм в шоуто със сестра ми и Биг Брадър каже на другите "Познайте кои са близначките " Хи-хи,никой няма да познае   Grinning


Грешно си мислиш, не става, ако не сте прости и злобни няма да сте интересни и няма да спечелите наградата.

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 17:57 от lilfi

# 69
  • Мнения: 2 897
Виолета или Палома - победителки.
Само не и Любов Naughty Stop

И аз съм на това мнение,всеки друг без Любов Naughty
Накрая вече ми стана много антипатична ooooh!

# 70
  • Мнения: 465
нямам фаворит за този сезон на ББ  Naughty 

# 71
  • Мнения: 1 424
Подкрепям баба Вили и Лиляна  Peace
Само да не е Любов  Naughty
Смс-и не мисля да пускам за никой  Laughing

# 72
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 459
ами ако искаш  Crossing Arms
не бих гласувала за никой от къщата, особено за Лили или Палома много ме дразнят тези двечките

А да гласувам за някого ще бъде просто лудост  Crazy Винаги съм се чудила на болните мозъци, които пълнят гушите на организаторите на подобни шоута. За мен е простотия...

А какво мислиш за останалите?

Фаворит ми е Боян вече, след като излезе Тодор. След Боби- Лиляна. После Паломчето, макар че не са ми в кръвта подобни момиченца. А Виолета и Любов просто не искам да са изобщо на финал, какво остава да вземат парите  Stop  Crazy  #Crazy

# 73
  • Мнения: 3 835
Дано не пропусна Горещо. Да ги видя слагачките.   #Cussing out

# 74
  • Мнения: 817
За Лили съм PeaceВъпреки ,че се съмнявам тя да вземе парите.
Палома ,не е лошо момиче ,но някаква злоба се усеща в нея ,въпреки ,че предполагам начина и на живот и обстоятелствата са я направили такава............. .
Боян - ми за него нищо ,просто ми е абсолютно безразличен като типаж. Rolling Eyes
Леля Вили си личи ,че е доста очукана от живота жена ,не и е било леко.................. но не  ми е представата за добрата ,лъчезарна ,"леко " пухкава бабичка ...... WinkПък и вулгарни и цинични хора не понасям Tired
За Любоффф ,ми за нея просто нямам думи ,дори не съм предполагала ,че може да съществува такава безгранична простота , а пък и по три малко в повече идва.. Whistling
И остава Лиляна ,поне за мен LaughingВъпреки ,че в действителност няма да гласувам за никой........ Blush

Общи условия

Активация на акаунт