БИГ БРАДЪР- ФИНАЛ

  • 29 601
  • 1 180
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 2 356
Според мен Боян си трае, защото просто се пази да не се излага. Явно е единствения.
Никой не ми е симпатичен за наградата обаче.  Crossing Arms

# 76
  • густо майна Филибето
  • Мнения: 8 544
Лиляна!
Разплутото бабе изобщо не ме умилява.

# 77
  • Мнения: 5 649
Много ми хареса вчера Палома как се отръска на Любов. То бива, бива, ама тя прекали. А като си помисля, че в началото тризначките ми бяха симпатични. Изглеждаха ми непосредствени и че малко по-лесно палят, но добродушни. Ама накъде избиха.  ooooh!

# 78
# 79
  • София
  • Мнения: 5 830

а защо не мога да гласувам, каква е тая анкета?

Свалих си и гледам Голямата уста в момента, прави ми впечатление - Андрей Слабаков колко много прилича на баща си  Crazy, велик актьор, много го харесвах  Heart Eyes

Последна редакция: сб, 09 дек 2006, 19:46 от Amidala

# 80
  • Мнения: 8 917

а защо не мога да гласувам, каква е тая анкета?

Свалих си и гледам Голямата уста в момента, прави ми впечатление - Андрей Слабаков колко много прилича на баща си  Crazy  беше велик актьор  Heart Eyes
Дано анкетата не е вярна Mr. Green
А на А.Слабаков жена му е много готина Peace Засичали сме се из базара и кучето им идваше да си играе с Гери, и докато аз се противих, те ме успокояваха колко добричко било Wink Готина двойка са Peace

# 81
  • Мнения: 3 835
Заради траура отлагат Сървайвър за понеделник в 20 часа.

И кога ще свърши ББ3!?

# 82
  • Мнения: 2 897
Андрей Слабаков го уважавам страшно,а Ернестина Шинова е много хубава жена.И аз ги харесвам като двойка и много им се възхищавам Simple Smile

# 83
  • София
  • Мнения: 5 830
Андрей Слабаков го уважавам страшно,а Ернестина Шинова е много хубава жена.И аз ги харесвам като двойка и много им се възхищавам Simple Smile

Имат ли деца?

Заради траура отлагат Сървайвър за понеделник в 20 часа.

И кога ще свърши ББ3!?

Тъкмо вчера си виках - разгеле, няма да са по едно и също време да се бият за рейтинг, и пак ...  #Crazy
Ще има да цъкаме пак бтв и нова  ooooh!

# 84
  • Мнения: 8 917
Андрей Слабаков го уважавам страшно,а Ернестина Шинова е много хубава жена.И аз ги харесвам като двойка и много им се възхищавам Simple Smile

Имат ли деца?


Доколкото знам само дъщеричка към 10-12 годишна, но не съм сигурна.

# 85
  • Пловдив
  • Мнения: 2 102
Гледахте ли рекламата на Горещо? Вяра и Надежда в един глас казват "Ние сме по-респектирани към мъжете" от контекста следва да се разбере, че били резервирани всъщност. Embarassed

# 86
  • Мнения: 2 759
     Резултатите в анкетата на Нова се менят, гледам.. А как се гласува, че нямам търпение да търся - ровя се в стаята на Касиди още...?  newsm78

# 87
  • Между гори и планини
  • Мнения: 9 399
Аз съм за Лиляна, поне докато бях в БГ нито веднъж не видях да прави интриги  Peace
За Плома, нямам мнение
За Вили - също
Боян - голяма мижитурка, а иначе Дея какви неща разправяше за него. Тихите води са най-дълбоки!
За Любов - ами противна, проста и ограничена ми е, тя и сестрите й.
Това ми е мнението от всичко което съм видяла и прочела тук във форума, за което ви благодаря  Hug

# 88
  • Мнения: 803
Гласувах за Палома, ако Лиляна ги вземе също ме удовлетворява. Общо взето ми е  все едно кой ще вземе парите - само да не е Любов.

# 89
  • Мнения: 803
Любов: "Мисля, че аз съм повече пример за ЕС, отколкото Лили - без да се самоизтъквам!"  Joy

Общи условия

Активация на акаунт