Паническо разстройство - 55

  • 24 463
  • 770
  •   1
Отговори
# 765
  • Мнения: 1 217
Венчо, и аз се интересувам за лексотан без рецепта, че и моята се мръщи.
Продават в интернет, но нещо ме е страх.

# 766
  • Мнения: 1 673
Някой ако може да пусне нова тема,че аз незнам как...
И аз се възхищавам на Георги и се надявам някой ден и аз да успея...
Когато започна да се оплаквам какво ме боли и какви изследвания трябва пак да пускам...моя мъж просто ме поглежда безнадеждно и ми казва "Ужасно е да търсиш постоянно нещо,което го няма" има предвид безброй болестите,които съм си мислила и си мисля,че имам...
Георги само не разбрах,ако започна флуанксола ще има ли някакви гадни странични ефекти,ако го пия без клонарекс

# 767
  • Мнения: 1 901
Аз от Флуанксол съм изключително доволна, пия си го него и Ципралекс от 6-7 години и съм ОК. Не получавам ПА най - много 2-3 годишно да усетя тревожност при някакви проблеми,  но не е нищо особено. Но без лекарства не мога да се справя, пробвала съм да  ги спирам и след известно време всичко се връща със страшна сила. Понякога ги забравям и пропускам , но по 1- 2 дни. Важно е и мисленето да се промени, при мен сякаш с напредване на годините започнах да мисля повече за себе си и да се чувствам добре и това ми помага.

# 768
  • София
  • Мнения: 1 549
Венчо, и аз се интересувам за лексотан без рецепта, че и моята се мръщи.
Продават в интернет, но нещо ме е страх.
Разбирам те, мен също ме беше страх, взимах преди може би 2 -3 години последно от един човек пак така по обява и беше ок, но зачезна и се чудих дали някой тук има изпитан контакт.
Да ти кажа, не смятам, че някой ще пробутва точно тези фалшиви, предполагам ги продават хора, които имат достъп до зелени рецепти и просто се възползват да изкарат лесни пари Simple Smile но все пак винаги трябва да си имаме едно наум

# 769
  • Мнения: X
Аз от Флуанксол съм изключително доволна, пия си го него и Ципралекс от 6-7 години и съм ОК. Не получавам ПА най - много 2-3 годишно да усетя тревожност при някакви проблеми,  но не е нищо особено. Но без лекарства не мога да се справя, пробвала съм да  ги спирам и след известно време всичко се връща със страшна сила. Понякога ги забравям и пропускам , но по 1- 2 дни. Важно е и мисленето да се промени, при мен сякаш с напредване на годините започнах да мисля повече за себе си и да се чувствам добре и това ми помага.
Аз го спрях и страховете започнаха да се завръщат лека полека. Ако стане нетърпимо, май пак ще го започна.

Скрит текст:
Някой ако може да пусне нова тема,че аз незнам как...
И аз се възхищавам на Георги и се надявам някой ден и аз да успея...
Когато започна да се оплаквам какво ме боли и какви изследвания трябва пак да пускам...моя мъж просто ме поглежда безнадеждно и ми казва "Ужасно е да търсиш постоянно нещо,което го няма"
има предвид безброй болестите,които съм си мислила и си мисля,че имам...
Скрит текст:
Георги само не разбрах,ако започна флуанксола ще има ли някакви гадни странични ефекти,ако го пия без клонарекс
При мен положението е "да не ти говоря", хипохондрията се усили, хванах някакъв вирус, паниката ме обзе, тичам от лекар на лекар, симптоми всякакви и тревожност постоянна.

# 770
  • Мнения: 2 757
Айде на новата тема! Модераторите удряйте ключа.

https://m.bg-mamma.com/?topic=1513282.new#new

Общи условия

Активация на акаунт