Хитринки за всякакъв случай - 33

  • 43 950
  • 758
  •   1
Отговори
# 90
  • София
  • Мнения: 10 634
Фронтлайна е за пълзящи. Виж Биокил дали няма да свърши работа ( ама ако напръскате фасата, да не останат бели петна)

# 91
  • Мнения: 914
Благодаря,  Диш...
Помислих си за петна, но все си мисля, че на най - ситната мъгла, дано няма ..🤔

# 92
  • Мнения: 5 207
Когато предстои голямо чистене с парочистачката след ремонт, а имаш само две парцалчета за нея и се сетиш за ония развлечени хавлиени чорапи, дето се каниш да изхвърлиш...

# 93
  • Мнения: 39 804
Знаете ли трик, с който да оправя механизъм на червило? Не мога да го отвия и червилото да се покаже. Нещо или е заяло или е счупено.

# 94
  • Мнения: 12 241
Момичета и момчета,  помагайте..
На вилата след основен ремонт са ни нападнали калинки, паяци, "смърдулки"...
Навсякъде са накацали,  особено по по- светлата боя..
Какво беше за пръскане, освен Фронтлайн..
Или някаква друга хитрост   😁🙂
Трябва ти Айкън. От агроаптека.

# 95
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
Подкрепям за Айкън-а. Пръскаме терасата с него и де що има гад, навирва краката. Тази година тук (в Пловдив) е някаква напаст от миризливи Rolling Eyes

# 96
  • София
  • Мнения: 641
С какво мога да махна лепило за текстил от дрехи? Пуснах една блуза с капси в сушилнята, която ми ги беше разлепила, но за мой късмет ги беше налепила по всички други дрехи Grinning

# 97
  • Мнения: 914
А от Айкън-а не оставят ли следи по фасадата..🙂

# 98
  • София
  • Мнения: 8 610
Нашата е светло сива, почти бяла, и не остават.

# 99
  • Пловдив
  • Мнения: 6 679
Нашата е светлосиня, пясъчна мазилка - пръскаме вече над години - няма следа

# 100
  • Мнения: 12 241
Ако спазите инструкцията за концентрация на разтвора, няма да има следи.

# 101
  • Мнения: 28 073
Имам проблем с домашния кефир.😁 Как да псигуря на буркана температура от около 25 градуса?🤔🤔 Не пускаме климатика (и скоро едва ли ще), стайната температура в кухнята варира между 20-23 градуса тези дни, може би през нощта става около 19. Идеи?😃

# 102
  • Мнения: 4 720
Завий го с одеалце Grinning
Също можеш да избереш топъл шкаф - моят до съдомиялната е например е такъв.

# 103
  • в сърцата на децата <3
  • Мнения: 4 033
Аз преди години си гледах квас върху кинескопа на телевизора 😂😂😂😂 Върху хладилника мисля, че ще стане, отзад лъха топличко, а и в най-високата точка отгоре е най-топло (топлият въздух се издига нагоре, студеният пада надолу).

# 104
  • Мнения: 28 073
Не мога да го държа на телевизора или до хладилника (при нас е топъл отстрани, за отгоре не знам, защото е доста висок и ще трябва на стълба да се качвам🙂)...Мислех за фурната, дори за фрайъра-фурничка, за нещо като грейка...термофор даже (но пък нямам и ще трябва да купувам, ако върши работа)...😄

Общи условия

Активация на акаунт