Отговори
# 660
  • Мнения: 6 875
Понякога се учудвам на паметта на феновете.

На 24 януари 2019 г., преди 4 години. Първото селфи на нашата красива двойка Акън и Ебру.



Част от сторитата на Акън по времето на Вятъра. Феновете, които помнят пишат, че тогава е бил много активен.





През тези 2-3 седмици в една от руските групи изтупаха старите архиви, от зад кадрови снимки и клипчета, а и нови снимки се появиха...
На мен тази снимка много ми хареса, днес я припомниха.

Последна редакция: вт, 24 яну 2023, 21:57 от cvetansk

# 661
  • Мнения: 525
Цвети, както казват някой сторитата може да се загубят, може да се изтрият, но интернет помни...и добре че има такива ентусиасти, да ни напомнят избрани или пропуснати моменти.....
Не разбирам съвсем наложената практика при раздяла стрига да не е била крайно тежка или грозна двойките да си трият всичко де що има, сякаш така ще заличат общото минало, спомените, отношенията....говоря по-принцип....
Цвети, видях Кърджа, та да те питам продължаваш ли да следиш "Йомер", спомена че е интересен?


"Игра на съдбата ми" и "Капан" участват на международното изложение Content Americas в Маями, което стартира от днес 24-ти до 26-ти. Успех в продажбите.




Споделено от Джеди............, душичка.



Споделено от Сандра - нищо не намеквам, за баланс.




Споделено от моя милост.

# 662
  • Мнения: 6 875
И аз да споделя тази красота, която придава една завършеност на приключенията на РейМир


Даниела, гледам Йомер като му излязат руските субтитри. Започнах да го гледам от любопитство, заради Джем, и още първа серия ме увлече. Не бях гледала Селяхатин Пашалъ, но той направо живее в ролята и много ми хареса и мацката също (не й помня името). Забелязах, че Джем както е успял да вкара Акън и Ебру в ролите, че имаш усещането, че това е техния живот, това е постигнал и със сериала Йомер, затова и бях писала, че е магьосник. Дори да не кажа голяма дума, началото на Йомер е по- вълшебно направено от това на Вятъра.
Прочетох добри отзиви и за Жар птицата с Бурак Т., на Бенал Тейри, но него не съм го гледала.

# 663
# 664
  • Мнения: 6 875
От официалния канал на Извор на живот
Те ще съживят вечната история.



Снимките на сериала вече започнаха.
Но подробностите около сюжета все още не са известни.


Недлен, много сладка и лъчезарна снимка си ни донесла.

# 665
  • Мнения: 2 135
Леле какъв сладкиш е гушнала Ебрушка.
Дали е нейно кученцето или е участник в новия сериал?
Голям бонбон! Two Hearts

# 666
  • Мнения: 525
Капан озет и промо снимки 15еп

Демир изпраща Мете в тайна къща, за да избегне арест. Умут казва на Демир, че може да изведе Мете в чужбина и открива къде е той. Демир започва да се доверява на Умут повече от всякога, както под влияние на ситуациите, които е преживял, така и след инцидента с Мете. Мерал се тревожи, че Умут ще разбере къде е той, мислейки, че тя ще предаде Мете на полицията. Веднага след това Мерал моли Умут да спаси Мете и заплашва, че ще разкаже на Демир всичко, което знае, ако не го направи. Умай и Шекер споделят снимки на Мете чрез новинарския център и социалните медии. Така всички ще знаят, че Мете е беглец, който бяга от полицията. Махир научава всичко от новините и се връща у дома, за да помогне. Завръщането на Махир укрепва още повече Умут, сближавайки семейството. В същото време Гюлче не вярва, че истинската самоличност на Махир е „Умут Йорукоглу“ и продължава да го шпионира. Междувременно Демир разбира, че Гювен и Али са в една килия и Халил е наранил Али. За Джерен процесът става още по-труден. От една страна натискът на майка й върху Умут заради Мете, а от друга – емоционалният сблъсък с баща й заради Мете я изтощава. В този процес мястото, където Джерен не се чувства самотна и спокойна е до Умут. Умут предприема много ценна и важна стъпка, за да съживи щастието на Джерен и един разрушен свят, напоен с отрова.








Кученцето, което държи Ебру не е ли домашният питомец на Бенал Тайри? Общо взето от проекта Вятърничав освен че се родиха неповторимите РейМирчета, се създадоха и трайни приятелства.

# 667
  • Мнения: 2 135
Кученцето, което държи Ебру не е ли домашният питомец на Бенал Тайри? Общо взето от проекта Вятърничав освен че се родиха неповторимите РейМирчета, се създадоха и трайни приятелства.
Не се съмнявам, Ебру е толкова добродушна и мила. Да създадоха се много приятелства между колегите от Вятърничав, срещат се, на сватбите си присъстваха, подкрепят се. С две думи приятели са, не просто колеги, което е страхотно!
Май само Акън не успя да се спогоди с отбора и остана настрана от колегите си. Дори с Ебру отдавна не се следват в социалните мрежи. Което е тъжно...., но и показателно.

Апропо забелязахте ли огромния диамант на ръката на Ебрушка?! Уау огромен е! Ribbon
 Джедко не пести средства за любимата си. People Couple With Heart Ама и тя си заслужава такава красавица и толкова добра душичка. Голям късметлия е Джеди!

Последна редакция: ср, 25 яну 2023, 20:02 от sineva 1

# 668
  • Мнения: 6 875
Извор на живот зад кадър



Ново от Ебру





и от красавеца ни Акън, доброто старо


Синева, как да не забележим пръстена, та той камъка е огромен... И си много права, Джеди е голям късметлия, а и Ебру също има щастието да обича и да бъде обичана.

Последна редакция: чт, 26 яну 2023, 12:48 от cvetansk

# 669
  • Мнения: 525
Четвъртък, денят на Капан предстои да разберем отбор Умут ще успеят ли да изиграят Демир и Мете?
Пуснали са 2-ри фрагман, но резюмето е достатъчно подробно и няма да го слагам.
Акън приканва с тези кадри, визията му е огън.






Споделено от Наз, колегите на Ръза са го уважили,
с присъствие на театралната постановка, в която участва.



Цитат
Май само Акън не успя да се спогоди с отбора и остана настрана от колегите си. Дори с Ебру отдавна не се следват в социалните мрежи. Което е тъжно...., но и показателно.
За Акън прави впечатление, че извън работата си не контактува много с колегите си от бранша, или ако го прави е с малки изключения. Жалко е, че с Ебру не запазиха колегиалните си отношения и след края, но като се замислим и ние в реала не общуваме с всички, с които се познаваме и сме работили. За сметка на това пък каква красива, химична, екранна любовна двойка ни подариха, при това в цели три сезона.
Да извадим нещо от архивите.

Revolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving HeartsRevolving Hearts

# 670
  • Мнения: 6 875
Ново от Фериде Четин/ Зехра от Вятъра.





Ебру, Бенал и Айдън Таш на път за в къщи



Акън/Умут в Капан


От Акън трудно можем да видим нещо извън екран, прекалено самотен живот води. Най- често ни напомня за кучетата си.

# 671
  • Мнения: 27 439


Най Очакваните дизи двойки през зимния сезон

Докато чакаме джентълмена ще има какво да се гледа едва ли ще гледам, като хората всичките. Отвикнала съм по три часа. Питали са Ранини и е отговорила инфо йок кога ще излъчат филма. Само платформата знае. Терзи вероятно средата на годината.  Кълбото ми шепне по рано . Дано познае , плаче ни се направо. Ще има да разтягат.Head Band Рибаря да беше активен да е по поносимо чакането.

Последна редакция: пт, 27 яну 2023, 12:28 от femmi2

# 672
  • Мнения: 6 875
Здравейте!



Момичета, вчера рускините са спретнали цял парад от снимки на Миран гол до кръста.

Да ви донеса част от тях. Да се полюбуваме и ние.







И РейМир, отдали се на сладки приключения


Феми, и ние ги чакаме с нетърпение, особено Ебру и Биркан. А пък Джентълмен и Шивача, когато ги излъчат, за тях ще има да си почакаме повече от необходимото.

# 673
  • Мнения: 66
Нашият човек с вълчи поглед Stuck Out Tongue Winking Eye

Кадър от вчерашния епизод, който отново беше супер.Много динамика ,много действие и всичко поднесено подредено и много качествено.Всеки герой на мястото си, всеки актьор чудесен.Имаше екшън,имаше капани, имаше любов,имаше всичко.Отново съм много доволна и гледам с огромно удоволствие.
Много високо качество, напълно различно от типично турските масовки.
Усмихнат петъчен ден, макар и студен. :Blush

# 674
  • Мнения: 6 875
LucyE, разкажи малко какво се случва в Капан, че аз спрях да го гледам.
Преди доста време бях правила няколко колажа на Акън с вълци и не съм ги качвала. Заповядай LucyE моите вълчи "очи". Останалите после.



Не знам откъде рускините ги изнамират тези снимки, но не съм ги виждала

Детето Акън







Общи условия

Активация на акаунт