Време е за ИКЕА! - Тема 39

  • 40 995
  • 771
  •   1
Отговори
# 450
  • Мнения: 904
miraluba, и аз ги добавих на ръка, защото не искаше да ми сложи проекта в кошницата,  а проект от предния ден го добави без проблем. Когато стигнах до поръчка и преди плащането ми изписа, че има 0 артикала и така от всички компоненти за гардероба, което за мен е нереалистично. Ако ги нямаше продуктите според мен, нямаше да мога изобщо да добавя каквото и да е. Нямам и възможност за известяване, защото продуктите си ги има в сайта.

# 451
  • Мнения: 46 511
Т.е. има ли налични в онлайн магазина, но във физическия показва, че ги няма?

Ние купувахме РAX в края на миналата година. Отне ми 2-3 месеца да събера всичко, което ми трябва. Но имаше и приятни изненади, онлайн и по телефона уж не бяха налични, а на място имаше бройки и то не 1.
Последно диван взехме преди няколко седмици. Пак същата работа. Не беше наличен според сайта, а като отидохме на място го имаше.

# 452
  • Мнения: 904
Не, мога да ги добавя в кошницата, пише че ги има и в магазина в София. На етапа за плащане за всичките продукти от долу ми пише в червено, че ми е необходима 1 бройка например, но има 0. Пробвах сега с рамката има 27 бр. в София, мога и онлайн да я добавя. Чудя се дали не е проблем с виртуалната кошница.

# 453
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Имам следния въпрос:
Вчера намаслих с масло за дърво кухненския плот ...това нещо изсъхва ли някога? 20 часа минаха, а все още лепне. Аз ли нещо не направих като хората?!
Питането е тук, защото плота е KARLBY

# 454
  • Пловдив
  • Мнения: 2 914
А,маслото Икейското ли е ?
Родителите ми омасляваха дюшеме и бяха купили масло от Лидъл ,поне 5 дни , след омасляване , лепнеше .После купиха Икейското за друга стая и нямаше такъв проблем .
Има масло за интериор и екстериор .

# 455
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Икейско е, за употреба на закрито. Сякаш поизсъхва, но си му трябва още време.
  5 дни...моля те, не мога да не готвя толкова време Simple Smile)

# 456
  • Пловдив
  • Мнения: 2 914
На тях Икейското им изсъхна бързо .Предполагам зависи от количеството масло , температура в помещението .

# 457
  • Мнения: 31
Здравейте!Някой има ли впечатления от розовото тапицирано легло IDANAS?Ако може да сподели мнение.

# 458
  • In transit
  • Мнения: 11 811
Ала-Бала, икейското масло, което ползвам за дъските за рязане го оставям да попие добре и след това забърсвам с кърпа. Мисля, че така пишеше и на опаковката. Предполагам, че принципът е същия.

# 459
  • София-Младост
  • Мнения: 23 345
Пише, но аз не попих, само разнесох хубаво с четка и ... ще видим, дано доизсъхне. Ще го пазя още 24 часа.

# 460
  • София
  • Мнения: 1 006
Здравейте!Някой има ли впечатления от розовото тапицирано легло IDANAS?Ако може да сподели мнение.
  Точно гледах вчера, че изложените вече са безобразно зацапани и захабени. Предполагам, че вкъщи ще е по - бавно, но пак като се замърсят ще изглеждат ужасно.

   Аз исках да питам от къде черпите информация (достоверна) кои серии са спрени. Случвало се е да казват, че нещо е спряно, а после да го зареждат. Казаха, че тъмните корпуси на Пакс и тъмните врати са извадени от асортимента освен черната врата, но тя на какъв корпус ще се слага?

И още един въпрос ако някой може да помогне - знаете ли тази двойна мивка как може да се монтира ако не искам шкаф. Някаква конзола или конструкция?
https://www.ikea.bg/rooms/bathroom/bathroom-sinks/odensvik-dvoina-mivka/00135612

Последна редакция: нд, 05 фев 2023, 15:01 от katri

# 461
  • In transit
  • Мнения: 11 811

   Аз исках да питам от къде черпите информация (достоверна) кои серии са спрени. Случвало се е да казват, че нещо е спряно, а после да го зареждат. Казаха, че тъмните корпуси на Пакс и тъмните врати са извадени от асортимента освен черната врата, но тя на какъв корпус ще се слага?

Търсиш въпросната серия/елементи в чуждите икеи. Ако и там е изчезнала, значи е спряна. Grinning

# 462
  • Мнения: 3 137
Ако поръчам нещо онлайн, до колко време мога да се откажа от поръчката?
Има само една бройка от нещото, обаче ми трябват 4-5 дни, за да видя на живо едно друго нещо и да съм сигурна в цвета на поръчката от Икеа.

# 463
  • Мнения: 68 644
Не и 4-5 дни....

# 464
  • Мнения: 5 322
Поръчай го с наложен платеж, докато дойде ще си го измислила или ще го откажеш.

Общи условия

Активация на акаунт