Дванайсетокласници - тема 2

  • 56 500
  • 790
  •   1
Отговори
# 75
  • София
  • Мнения: 6 810
Не е лесно с три, каквото и да става, все има ПОНЕ едно, което мислиш. Понякога и трите заедно се случва да са с някакви проблеми и тогава е особено тегаво. Успокоявам се, че лесно няма никъде.

# 76
  • София
  • Мнения: 18 249
Майките на 3, изтрайте още малко (някои повечко, де).. Настъпват и много хубави времена, в които от толкова невиждано във времето спокойствие даже почва да ви липсва онази  дългогодишна лудница. Heart Само за кратко, обаче..

# 77
  • София
  • Мнения: 12 394
Докато не те направят баба. Smirk Аз, като сметнах внимателно нещата, установих, че има твърде голяма вероятност да се сдобия едновременно с пубер и внуче.
Биби, моят юнак огладнява на мига, в който спомена думата домашно. Ако е ял повече от три пъти през половин час, на четвъртото споменаване на домашно му се доаква. Smirk Ми, то каквото е влязло, трябва да излезе в крайна сметка. И те така я караме.

# 78
  • Мнения: 1 645
Аз другото преглъщам, но са болни или заедно или един по един. Като сега миналата седмица малката още има хрема дбесьсе тръшна средния.

# 79
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
биби, честити шофьорки! Hug

# 80
  • Мнения: 1 231
Марулетка, да от Луковит съм.
А за децата, аз отдавна съм казала, мога още 4 да родя и отгледам до 1ви клас. Но оттам нататък тези мъки не бих си причинил ни-ко-га.
А това време къде се намерихоля да сменят! Може ли в 17ч да е тъмно вече. Та то ти се допие по никое време Joy

# 81
  • тук-там
  • Мнения: 5 860
Леле, много се е оживила темата. Къде съм бляла аз Wink
Скиорче, късмет голям си имала! Каската те е спасила. И аз съм имала подобен инцидент - излетях през едно мостче на пътеката Бистрица-Железница и бях като за скрита камера с този свободен полет (някак се бях освободила от колелото). За щастие с каска и в крайна сметка само с охлузвания. Но на ски направих такова страховито комоцио при камшичен удар на един заледен участък и с поне 60 км в час, че после 2 месеца ставах и падах. Изкарах на тъмно тези 2 месеца, само в компанията на сторител и близката тоалетна Sad Това беше април и май. През декември отново бях на ски. Само купих нова каска.
Завиждам на куража и отдадеността на многодетните мами! Това за мен е пълен и пъстър живот!
Валери, малкият дявол е бил и при вас! Моята скоро ще вземе книжка и това ме притеснява, макар да не бих и го показала и в никакъв случай не бих я спирала да трупа шофьорски стаж.

# 82
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
mtz, олееее, ужас е това! Heart
Скиорче, mtz, опитвали ли сте да карате колела с клипсове? Според сина ми така по-бързо се освобождават краката в критична ситуация. И с шлем, а не каска, че обгръща главата от всички посоки. Има и едни брони за гръдния кош, ключиците и гърба, които не са така фрапиращи на външен вид, но корите в тях са с някакъв гел, който при удар мигновено се втвърдява и пази тялото. То да не става беля де, ама пак е нещо.

# 83
  • Мнения: 295
Хайде и ние днес се присъдиняваме към 18 годишните.А другата седмица изпит на листовките 😁

# 84
  • Мнения: 1 296
Честито пълнолетие! Здраве, късмет и щастие! Успех на листовките.

# 85
  • София
  • Мнения: 4 578
Ицо, честит празник! Много здраве и късмет на набора.

# 86
  • София
  • Мнения: 3 093
Честито пълнолкетие на набота, Ицо! Да е здрав, успешен, отговорен и удовлетворен от живота!
Четистити шофьорки и на Биби! Безавариен и спокоен стаж зад волана!
Много се радвам на многодетни семейства. И аз исках 3 деца, но второто се оказа по-особено за отглеждане, времеемко, емоционално-емко и каквито искате още оправдания и така си останах, с желанието.
Сподем впечатления след второто занятие на курсовете във ФМИ - наборът се върна обнадежден и каза - "беше страхотно, добре, че точно тази лекторка води геометрията, в "нейната градинка" са две от трите задачи на ДЗИ и има шанс да изклася. С едните функции ще видим как ще се оправям. Вече дишам спокойно, може да го бъде това ДЗИ."  Не знаех, че не е "дишал спокойно" цяла седмица, но искам да кажа - Яна Heart благодаря! Heart

Много екстремни съформки сме имали тук, бе! Направо се засрамих. Аз съм голяма пъзла, при това - от малка. Щерката и тя като мен - на една пързалка не можеше да се спусне, ако някой не я държи за ръка, като при спускането задължително държеше контра с краката по бордюрчето на пързалката. Колело караше с такава скорост, че да се чудиш как стои вертикално. Качване по дърво - абсурд. Наборът не можех да го гледам как се катери по катерушки, премята се по лостове, спуска се с главата надолу по гръб, кара колело по стълби и през корени на дървета. Ама той се кротна, сега е по-скоро мързелив (като изключим карането на колело по "Цариградско шосе" или "Сливница", нали). А тя си остана предпазлива. Само дето той има повече инстинкт за самосъхранение и умения да се пази, а тя е с малко притъпени сетива - докато се реши, че нещо е безопасно, докато тръгне и ... минало толкова време, че ситуацията се е променила. Хич не я виждам като шофьор някой ден Joy

# 87
  • София
  • Мнения: 670
Ицо, честито пълнолетие! Много здраве и успехи!
На мен трите деца не са ми били в тежест. А сега много се кефя, че наборът е до нас. Другите порастнаха. Ако нямаше номер 3, сега щяхме да сме сами ...
Ние организирахме по една езда на конче този уикенд. Е, не беше екстремно, ама все пак различно преживяване.

# 88
  • Мнения: 9 189
Ицоо, честит ви пълнолетник!ДА е здрав,мислещ, и с много късмет!
  Биби , безаварийно да им е на шофьорките!
  MTZ  къде се загуби и ти?! Помня ти комоциото , от другата тема.Как е наборката?
   При нас нищо ново,наборът не се вълнува от нищо друго, освен от работата - предстои сеща с ръководството за повишение  , трябва да си защити план за следващите 6 месеца и съответно по-висока заплата. В същото време не са му превели един сериозен бонус, пропуск при счетоводството,което е външно.И той е ядосан и е готов смолба за напускане. Демек, ще ги сплашва. Радвам се ,трупа безценен опит. Още малко остава до изпита за ДСД, на 22.11 и 24 са им датите. Каза,че сигурно един месец след това ще съм му сърдита,щото нямало да го вземе. Казах му,че аз чинно си водя записки за разходите за уроци и ще ми ги връща , поне от последната година.
   Много си харесва учителката по БЕЛ, при която ходи на уроци. Всичко му било ясно и му просветвало. Само не разбирал защо изучават Петя Дубарова, при което аз щях да го цапна с черпака/готвех в момента/.
   Профил история е , и явно учителката си е много на място.Не минава и вечер, пред която да не говорим нещо за история, да не спомене интересни факти, които са обсъждали . Ама защо чак в 12 клас???????
    Около прословутата им фотосесия се вихрят скандали . Някои от девойките искали да ги освободят от последните два часа да се оправели.Класната казала,че в нейния час ще позволи да се гримират, ама те моля ви ,си запазили час за грим и прически. После не могат да се разберат за деня.От друга страна фотографът, който бил софиянец, не можел да дойде през уикенда,не можел в следващата седмица, не можел не знам си какво.Ми за 170 кинта на човек пък що да може?!
   Наборът чете,чете караниците в групата, и накрая се е уговорил с един приятел да го снима.И у дома да дойде да снима в деня на бала и в училище на изпращането, че и специална фотосесия на Кати и вуйчо ще направи.И те така.Това същото момче снима сватбата на щерката, после с наборът се оказаха в една компания. Ние останахме много доволни.Та Любето се е навил, а наборът каза,че още малко ще им гледа сеира и няма да се разправя с никакви фотосесии.

# 89
  • В светлината на слънцето
  • Мнения: 7 942
Ицо, честито пълнолетие! Късмет и само напред! Heart

Общи условия

Активация на акаунт