Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Ноември 2022 (Тема 26)

  • 129 681
  • 1 927
  •   1
Отговори
# 1 785
  • Мнения: 2 491
Още сте на пачове. 😁
Я да пусна картинка на питаната от мен марка. Сега ме е яд, че не поръчах бяха покрай Кубер понеделника на 30% намаление.


Ал, от къде вземаш твоята? И аз така правя с остатъка намазвам деколте, шия, стъпала. 🤣🤣🤣

# 1 786
  • Мнения: 3 458
Продава се в ДМ и Лили 🙂

# 1 787
  • тук-там
  • Мнения: 5 691
Аз пък маски не ползвам. Ама както почнах да се вълнувам от скумрийската си визия, може би ще започна.
Днес отново в есенни цветове:

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 18:30 от mtz

# 1 788
  • Мнения: 3 458
Аз ползвам маски, включително домашно приготвени от както се помня, но не съм особено редовна, че все не стига времето...... то не е само красота, парфюми и токчета Grinning
 
Харесва ми комбинацията от винено червено и горчица жълто Simple Smile

Аз днес съм цялата в черно и с любимо сако на българска марка, но панделката я връзвам отстрани на кръста Sunglasses
Скрит текст:

# 1 789
  • Мнения: 2 491
И аз харесвам бордо с горчица. Последният цвят толкова да не ми стои, но преди години си купих тиквени на цвят обувки. Да съм ги обула веднъж на дънки, а гледам моделът е актуален този сезон.

Ал, не е типично за теб да си в черно. 😁Обаче сакото много ми харесва.😍 От къде е? 🤗
Mtz, харесваш ми! 😍 Разсеях се като те погледнах и си казах “ Хубава, но не ѝ ли е студено?” 🙈 Май ме прехваща масово върлуващият грип тука от малката.

# 1 790
  • Мнения: 3 458
През повечето време ходя в черно - черни костюми, черни обувки, черно палто, черен шлифер, черно манто, 10-ина черни рокли, ризи и поло в тъмни цветове или в черно и бяло...Скучна работа Grinning
Цветни дрехи нося като нямам формални срещи, много харесвам дрехи в цвят, шарени десени, големи цветя и т.н.
Хубави неща имаха тези хора, но покрай пандемията затвориха магазина си и така и не пуснаха нова колекция последните две години http://ellinorfashion.com/bg/produkti/sako-s-vtalen-siluet

Искам да видя тиквените обувки Simple Smile

# 1 791
  • София
  • Мнения: 9 474
Ал, хубаво е сакенцето, ама гледам подплата не слагат. Много се дразня така! Харесвам модела много!

# 1 792
  • Мнения: 2 491
Аз зимата съм в черно-сивата гама и ще трябва да вкарам малко цвят. Напълно те разбирам скука голяма.
Добре, че слагате снимки да се сетя какво съм купувала и не съм носила. 😂
Тиквените са купувани от Бенетон. Затваряха го и имаше останал само 35 номер в тиквено и зелено. Естествена кожа са и само за 10€. Купувани са 2012 спомням си, че бях тъкмо родила. 😁


Ужас какъв избелял цвят излизат. Взе едно са стояли 10 години на слънце, а са прилежно в кутията си.
Пускам и линк, защото и от снимката свалена от интернет не е реален цвета.
[url][https://www.notizieinvetrina.it/article-benetton-collezione-moda-2012-2013-autunno-inverno-109374950//url]

Докато ги търсех попаднах на тези в бордо не обувани. Май ще взема да ги разнося покрай празниците.

На живо са много различен цвят.
Вие как качвате снимки? Снимате се и от телефона, нали?
Сега си спомням едно момиче беше сложили едно палто и я нападнаха, че било извехтяло. То и моите снимки изглеждат така. 🙈😂

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 14:32 от cloè

# 1 793
  • Мнения: 2 270
Аз, черно и сиво изпозвам само за стягане на композицията Simple Smile.
Много рядко съм облечена монохромно. Тогава пък обичам да комбинирам принтове и десени.
Единствено, ако трябва да съм със супер ограничен багаж някъде избирам по - неутрални цветове.

Ех cloè, същинска Палечка си с тези обущета 35-ти номер.
Много са ми готини такива  дами с фини стъпала.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 21:37 от pep_si

# 1 794
  • Мнения: 2 400
Ал, тези Елинор имат ли магазини и къде. Има на сайта, но като цъкна, нищо не ми показва.
Харесах си едно - две неща, но предпочитам да ги видя.

# 1 795
  • Мнения: 3 458
Копче, аз харесвам и нося сака без хастар и подплънки, особено зимата под палто ми е любимо. Имам няколко като най-любимо ми е едно тип мундир, от вълнено трико.

Silver Pearl, обади им се по телефона и питай Simple Smile като затваряха магазина ми казаха, че имат място в центъра където ще може да се пазарува

Ах принцесата ни Cloè Gift Heart
35 номер е супер Simple Smile
Страхотни са тиквените обувки и са много модерни в момента, обувките в бордо ме уцелиха в сърцето - много харесвам такива Simple Smile

Снимането е сложно - аз се снимах днес, черната пола и блуза излезнаха нещастно вехто избелели и така и не качих снимката

Много ми харесва като има снимки в темата Simple Smile

# 1 796
  • Бостън
  • Мнения: 13 488
Хранене с достатъчно зеленчуци, физическа активност всеки ден, хидратиращ крем и поза свещ 1-2 мин. дневно дават прекрасен натурален свеж тен Wink
+ витамини и добавки;
+ маски всякакви;
+ антиейдж козметика;
+ много вода и билкови чайове;
+ малко кафе и още по-малко алкохол;
+ БЕЗ цигари;
+ много мазна риба;
+ минимум бяла захар;
+ високоинтензивно кардио 2Х седмично;
+ нискоинтензивен спорт 3Х седмично;
+ сауна след спорта;
+ редовен секс;
+ качествен сън;
+ СЛЪНЦЕЗАЩИТА!

^^^ тия три дават видим резултат Wink

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 18:12 от Agent Provocateur

# 1 797
  • Мнения: 1 298
От така изброените неща от Агента, разбирам,че  някои от нас за свежия и хубав тен ,разчитат предимно на редовния секс  ....защото по другите точки не се класират Simple Smile

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 18:59 от Lioness77

# 1 798
  • Мнения: 28 465
От така изброените неща от Агента, разбирам,че  някои от нас за свежия и хубав тен ,разчитат предимно на редовния секс  ....защото по друите точки не се класират Simple Smile
Той е от най ефикасните средства! Wink

# 1 799
  • Мнения: 2 491
Момичета номер 35 е кофти за ниските обувки децата са ги изкупили. Късмет мога да извадя при високия ток. 🤗 Плюс това зареждат малко от този номер.

Много, ама много харесах сакото на Ал. Аз бих го съчетала с панталон с висока талия и широки крачоли. А защо не и с дънки пак същият модел.
Жалко, че фирмата е затворила. И сега се сещам за друга бг марка, която ползваше много естествени материи. Марката е Пловдивска Vivel Fashion. Имах доста техни неща, хубава кройка и като споменах естествени материи, но говоря за 2007-2009.
https://vivelfashion.com/
Любопитно ми е сега как са им нещата.
Лъвице щом действа няма никакъв проблем, че е само един от изброените. 😂

Общи условия

Активация на акаунт