Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Ноември 2022 (Тема 26)

  • 129 748
  • 1 927
  •   1
Отговори
# 1 800
  • тук-там
  • Мнения: 5 727
От така изброените неща от Агента, разбирам,че  някои от нас за свежия и хубав тен ,разчитат предимно на редовния секс  ....защото по друите точки не се класират Simple Smile
+1 от мен Simple Smile

# 1 801
  • Мнения: 2 849
Имам подобно на сакенцето на Ал.
Много е дамски модела и много ала Диор. Heart Eyes

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 17:22 от Sysly

# 1 802
  • Мнения: 2 528
И твоето е чудно. 😍От къде е?  Много ми се носи такова сако.

# 1 803
  • Мнения: 2 849
cloè, благодаря. Simple Smile
Купувала съм го в далечната 2007 год. Grinning Има модели извън времето, аз си падам по тях. Blush В момента е дълбоко замразено и чака да си начесам крастата с оуврсайза.
Каквото и да измъкна от дъното на гардероба, мога да го съчетая подходящо и да се издокарам и сега.

# 1 804
  • Мнения: 2 528
От това на Ал само 38 размер останал, твоето от 2007. 😔Абсурд да намеря подобно в момента на овърсайз модата.
Има такива timeless модели и аз ги харесвам.😍 Винаги може да го съчетаеш подходящо, за да е актуално и сега.

# 1 805
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
Подсетихте ме за моето сакенце -ветеран ,  А ла Шанел
Само се чудя с какво да го натъкмя, с черен широк панталон или скини  дънки  с висока талия за  една изложба базар  на худжествни  занаяти, в която участва моя позната бижутер на сребро.
Дрес кода е  информал, та си се чудя...
До другата седмица трябва да го измисля.
Обувките най вероятно ще са черно стилето
https://www.gynlia.top/ProductDetail.aspx?iid=36695757&pr=80.88
https://www.google.com/search?q=chaqueta+tipo++chanel+con+lazo+z … rc=G56CQgYZWDPG9M

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 18:50 от sl

# 1 806
  • Мнения: 2 408
И на мен много ми харесаха двете показани сака.
На sl също.

# 1 807
  • Мнения: 2 579
Лъвице, това със секса беше добро Joy
Добър сън имаше ли като условие? Аз за това се боря.

# 1 808
  • Мнения: 2 849
Лъвице, това със секса беше добро Joy
Добър сън имаше ли като условие? Аз за това се боря.
За добър сън е повече от задължително! И за по сигурно по два пъти, сутрин и чааак вечер. Stuck Out Tongue Winking Eye

# 1 809
  • Мнения: 2 528
Sl, ако следваме тенденциите, ако сакото е късо и вталено панталона трябва да е широк да балансира. Било демоде със skinny дънки. За всеки случай пробвай и двата варианта и си прецени.
Сънят е много важен, даже на едно от челните места трябва да е. Не си ли си доспал веднага се вижда на лицето след определена възраст.

# 1 810
  • Бостън
  • Мнения: 13 544
Знаех си, че изпусках нещо - съня и рибата Wink Ще коригирам.

# 1 811
  • някъде под слънцето...
  • Мнения: 7 222
cloe,  точно за това го мисля, не е точно вталено,
но  е късо, под талията и над ханша .Стои ми като на снимката.
http://estefaniapersonalshopper.blogspot.com/2016/05/chanel.html?m=1
С широк панталон  стои малко странно, една идея по официално

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 19:02 от sl

# 1 812
  • Мнения: 3 572
Такъв стил сако на мен ми харесва с пола тип молив до под коляното, с пола трапец във всякаква дължина и скини дънки.
пс/ аз съм със скини черни дънки и кубинки, чувствам се мацка-мацка 😎

# 1 813
  • Бургас
  • Мнения: 9 401
Ох, направо ме страскате с тоя ретинол...накрая ще взема и аз да се откажа! И аз не съм фенка на голямото мацондрене
Точно попадам на отзиви в групите на дами, на които им се появил мъх по лицето.Такъв ефект се получавал от всякакви производни на вит А - трет, рет.Пишат, че се бръснат...някои от тях.

# 1 814
  • Мнения: 2 528
Sl, имаш предложения и от Ал. Пробвай и ще харесаш нещо.
Това за първи път чувам да растат косми от ретинол/ трет, но съм чувала и виждала дами да се бръснат.

Последна редакция: ср, 30 ное 2022, 19:51 от cloè

Общи условия

Активация на акаунт