Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Ноември 2022 (Тема 26)

  • 129 725
  • 1 927
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 7 898
Със смесени чувства съм за палтото. Опред виси и яката нещо не е наред.
Цвета също не ми е любим, но върху теб е ОК.

# 61
  • Мнения: 31 226
Харесва ми палтото върху вас.

# 62
  • Мнения: 28 572
Аз не мога да реша, може на живо да стои по добре, но на снимката нещо ме притеснява, прекалено нагърчено отпред, аз обаче не съм мерило, защото обичам ясно очертан стегнат контур! Цвета не ми и от любимите, но то е защото не ми отива...! По- скоро съм за НЕ!

# 63
  • Мнения: 2 579
Супер ти е палтото mtz, и като цвят и като кройка. А и ти отива, и с едно шоколадово червило като цвета на палтото - "заспива" .
Чета ви момичета, защо да не й отива на mtz, този топъл шоколадов цвят ? Замислихте ме ....
+1. И според мен и отива цветът. И палтото е много добър избор.
А иначе по въпроса със зелените сенки и червено червило - съгласна съм отново с теб, Лъвице. Поне при мен много жабешки ефект се получава. Все едно съм някоя кикерица с такава комбинация. Пробвала съм и знам Simple Smile

# 64
  • Мнения: 28 572
Зелени сенки и червено червило идват тоо мъч. Или очите, или устните са в ярък цвят, иначе заприличвам на клоун!

# 65
  • Мнения: 3 576
На мен пък много ми харесва как ти стои палтото, mtz! И цвета е интересен, не е от масовките и ти отива.
Някак си стилно/casual и аз лично бих носила такъв модел, даже имам подобен, ще го снимам след малко.
С една елегантна чанта и тъмни очила ще си като от списание Wink

# 66
  • Мнения: 3 535
Нещо в яката не ми харесва, на снимката от сайта не беше ли закопчано догоре? Цвета ти отива много, дължината е супер, но аз като фен на по-фитнати дрехи съм малко "по-скоро не".
Допълвам - намирам за по-елегантно и стоящо добре от рокля до анцуг палто с ревери
Скрит текст:
Като има ревер вида е съвсем различен, но пак - това са мои виждания за палтата. Или с висока яка, тип Мао/Neo/попове/etc
Скрит текст:

Зелени сенки преди носех с оранжево червило, а сега с тъмна коса ми харесва с розово и светло цикламено /само мат/

За български марки мога да пиша малко по-късно

Днес бях така....
минах за обувки, харесах си тези, но като пратих снимка на либето той ги намери за мъжки 😃
Скрит текст:
и си викам айде, скоро ще стане студено и ще сложа боти/ботуши/зимни маратонки

Червено червило много харесвам, в MAC момичетата ми избраха точния нюанс, само трябва да си го намеря из бюрото 😃

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 08:36 от Al Georgieva

# 67
  • Мнения: 28 572
Дойде пак зелената пола, и май и нея ще връщам! Загащена стои по добре, не гледайте ботушите, не пасват, сложих ги да не съм боса! Joy


# 68
  • тук-там
  • Мнения: 5 718
Мими, снимай се от по-далече. От този ракурс не се вижда добре.
Ал, много стилен тоалет! Обувките ми харесват, но не с пола. Това е видяло и либето предполагам.
Много благодаря на всички за коментарите! (Палтото може да се носи и с яка догоре, но няма копчета, само едно тик так за яката)

# 69
  • Мнения: 130

Дойде ми палтото. Казвайте дали е ок:


Много сте хубава, не го връщайте Simple Smile

# 70
  • София
  • Мнения: 6 802
Мими, защо ще я връщаш? Седи чудесно!

# 71
  • Мнения: 3 535
Мхммм, не знам - материята на полата ме праща в Матрицата, кожената рокля на М.Белучи... По-скоро не

# 72
  • Мнения: 2 510
Мерси, Мими ще ги погледна живот и здраве декември месец. 😍

Mtz, на теб палтото харесва ли ти? Ще получиш различни отговори тук и може да се объркаш. Аз също съм със смесени чувства. Дай да видим на снимката как стоеше палтото, защото мисля, че беше различно.

Харесва ми червеното палто на хепи док.

Ал, имам подобни обувки и са супер удобни. За мен не са мъжки определено.

На Мими, зелената пола не се вижда хубаво на снимката.

На зелените ми очи са ме гримирали със зелени сенки като сложиха по-плътна  черна очна линия с молив и опушиха да не се слива с цвета на окото. Червилото беше оранжево и въпреки че бях скептична от началото се харесах.

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 19:45 от cloè

# 73
  • Мнения: X
Споделяла ви бях, че не съм си измислила подарък за рожденния ден, той мина и замина, аз още нищо не съм си взела. Понеже бяхте говорили за диаманти се зачудих дали да не си взема един хубав пръстен. Мъжът искаше да ме води в Тифани, за да ми купи най-евтиното там, което пак е няколко хиляди (пръстените там, които ми харесват наистина, не са ни по джоба… или може да избираме между тях и самоучастие за жилище, де), но аз такъв подарък не желая. Само като си представя да ходя с нещо на ръката, което струва колкото наемът за година, че и повече, и ми призлява. Предпочитам нещо друго. Намерих ето този, цветът според данните е доста чист и не жълтее, но диамантите се водят ниско качество. Чудя се дали се вижда наистина като са много и миниатюрни?



По принцип мога да го поръчам и да го върна, ако не ми хареса на живо или има друг проблем.

# 74
  • Мнения: 28 572
Не се снимам по отдалече защото не искам да се виждат ботушите, нахлузих ги да не съм боса и се разваля ептен впечатлението! Wink
Бед, на мен пръстенът ми харесва!
Ал материята на полата не е хубава, за 47 лв толкоз! Ще отпътува с протокол за връщане! Joy Макар, че за тия пари мога и да я оставя за разнообразие няколко пъти, ще помисля!

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 19:00 от mimi.7299

Общи условия

Активация на акаунт