Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Ноември 2022 (Тема 26)

  • 133 755
  • 1 927
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 2 564
Няма да гледаме ботушите, събуй ги ако искаш или сложи обувка. 😁

# 76
  • тук-там
  • Мнения: 5 761
Бедкарма, харесва ми пръстена и стои чудесно!
Мими, дай повече контектс, ще се абстрахираме от ботуша.
Клое, и така може да се носи:

# 77
  • Мнения: 13 012
Да се запиша, да не ви изпусна и ще се върна да чета:)
Интересно начало на темата, благодаря🌸

От ЧП техника основно купуваме, нещо по- скъпо. Сега лаптоп търсим за малката и се се оглеждам.

# 78
  • Мнения: 2 254
Обичам ноември и декември, дълги и монотонни са ми първите три месеца от годината и на мен.

Не съм мислила нещо конкретно за ЧП… още Simple Smile

# 79
  • Мнения: 7 864
Благодаря за темата!
От ЧП пазарувам спорадично. Кога- с голямата кошница, кога Ич. Тази година май ще е вторият вариант. Всичко, от което имам нужда, съм си го купила. Отнася се и за дрехи, и за козметика/ гримове, и за техника. Ако случайно нещо много, ама много ми хареса и изпитам неистова нужда от него- тогава. Grinning
Имах аналогичен случай с четките на Сигма, като Копче. Може като време да е било година- две по- рано.
От мен ДА за палтото. Имам подобно, в светло синьо. Heart

# 80
  • Мнения: 3 635
BadKarma,
Със сигурност са над 60, но са миниатюрни и около 0,12 като карати. Зависи какво ти харесва и как предпочиташ да стои на ръката…
Пробвай, но вероятно ще си разочарована.

# 81
  • София
  • Мнения: 11 768
Mimi 7299 на мен ми харесва полата.Но ако имаш възможност за нова снимка би било по-добре,ако търсиш съвет.
BadKarma пръстенът е нежен и мой стил.Ювелирните му качества не мога да коментирам.

# 82
  • Мнения: 2 315
mtz, цвета на палтото ми харесва и ти отива. Обаче този модел нещо не ми допада. Според мен е по - широко, отколкото е необходимо и след като няма копчета постоянно ще се размества. Може да го тестваш за по - дълго време как се държи при движение, сядане, ставане и т.н.

# 83
  • Мнения: 39 524
Харесах палтото на mtz. Как стои, цвят, кройка. Много в нейния стил е.

# 84
  • Мнения: 28 795
Mimi 7299 на мен ми харесва полата.Но ако имаш възможност за нова снимка би било по-добре,ако търсиш съвет.
Пак ще я покажа, имам 30 дни да помисля...вече се съблякох и седнах да пека чушки и да варя боб! Heart

# 85
  • Мнения: 3 739
Записвам се и аз в темата. На черен петък отдавна никакви" истински" оферти не съм срещала. В реални магазини пък не ме вълнуват никак. Ама те там и никога не са истински намаленията (в БГ). В зората на интернет пазаруването (за мен) 2005-6 имаше наистина страхотни оферти. Вече добри оферти има по-скоро преди черния петък.
Палтото на Мтз- с тази шал яка не ми харесва. Имала съм подобно,все трябва да се оправя и наглася яката,а разкопчано никак не стои...Цвета..аз по принцип харесвам и нося почти всякакви цветове Но поне на снимките този не ме кефи много..Иначе така закопчано и нагласено  е ок....

# 86
  • Мнения: 3 696
Bad Karma, пръстена е красив и съм до тук 🙂 Аз съм непрактична по отношение на подаръците и не мога да дам съвет - като съм получавала бижута дори не съм отваряла сертификатите да видя карати, качества и т.н.  Стават ми скъпи заради човека ❤️

# 87
  • Мнения: 3 825
И на мен ми хареса палтото на Mtz.
А roseoverdose ще потърся. Пролетта ма розовия ритрийт правихме парфюми именно с дамата, която  развива бранда. Наследствена розоварка Simple Smile с много хъс и мерак!

# 88
  • Мнения: 3 696
Cloè, за български марки имам положителен опит с няколко марки:
Скрит текст:
Драго и Радо - супер за бизнес дрехи, шият по размер - костюми, палта, шлифери, ризи. Голям избор на платове. Магазин в София и офис/шоурум във Варна
Love by Iris - открих ги във форума на БГ Мамма, шоурума им е в центъра, харесвам ги много, нося ги много
Mellini Fashion - за класически рокли,  пускат ги по-дълги, което е добре, но рядко си харесвам десен. Магазин в Сф
Vayana Collection - имам няколко много хубави техни неща, но поли/рокли ми идват малко къси и ги подминавам.
Kensol - от време на време имат страхотни неща, но като цяло не са ми в стила
Ette Collection - имам само една суперска пола, една от малкото по-дълги на сайта им. Само онлайн
Деница Бутик - нямам нищо тяхно
Flowers and Co е магазин за български марки в МОЛ Парадайс Сф, там открих полата-черга на "Веза", тениска на Zoe, банските на Paramidonna.
Credo - и те са по-бизнес ориентирани, преди имаха една линия Mademoiselle Credo by Ina Assa която харесвах, но сега нещо не ме възторгват
DIKA имат добри неща, но нещо не ми достига.
За това се сещам в момента

MarietaYo, парфюма е създаден от майстор Simple Smile Като го тестваш ще ми е драго да споделиш как го намираш.
Какъв парфюм си направи?

# 89
  • Мнения: 12 473
Хубав да е Ноември, момичета!

ЧП не е моето. Това да се блъскам или да стоя зад компа на нисък старт - ме изнервя страшно.
Уважавам само ако персонално ме поканят в м-на, в Четвъртък, преди ЧП..)
Досега никога не съм пускала промоции за ЧП, мисля и този път да се въздържа, с куриерите е ад и не ми се разправя. Ще пусна промо след..)

Общи условия

Активация на акаунт