Стилът ни според възрастта - лайфстайл тема за пораснали момичета, Ноември 2022 (Тема 26)

  • 129 658
  • 1 927
  •   1
Отговори
# 45
  • тук-там
  • Мнения: 5 688
Аз пък зелено само не нося. Но Агент ме замисли за пастелно зелено, та не се знае дали няма да поднося Wink
Дойде ми палтото. Казвайте дали е ок:

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 22:34 от mtz

# 46
  • Мнения: 4 403
Аз съм сигурно единствената, дето още като го видя в сайта, реши, че е ... грозно. И като цвят, и като модел.
На мен ми простее и твърде много ми е като халат. Аз съм пристрастна и към цвета - не ми харесва.
Ама другите сигурно много ще те харесат Simple Smile

# 47
  • Мнения: 7 403
Обожавам зелено, нали и такива очи имам.
Мтз, много ми харесва кройката на това палто и ти стои прекрасно. Но, за мен ,не в този цвят.
От миналата година в Манго се сдобих с червено.

Последна редакция: ср, 02 ное 2022, 01:31 от happy doc

# 48
  • Мнения: 1 296
Супер ти е палтото mtz, и като цвят и като кройка. А и ти отива, и с едно шоколадово червило като цвета на палтото - "заспива" .
Чета ви момичета, защо да не й отива на mtz, този топъл шоколадов цвят ? Замислихте ме ....

# 49
  • София
  • Мнения: 9 464
Благодаря за новата тема и интересното интро към нея, Лайт! Heart Eyes

Помня един, много чакан ЧП 2012 или 2013 е било, за да поръчам четки от Сигма от Щатите, защото само тогава имаше... безплатна доставка Laughing. Няма намаление, само доставката беше бонус! Отидоха на митница после.Smiling Imp Платих мито за тях, колкото беше цената само на една от тях. Ама няма такава радост и вълнение тогава!

Много успешна покупка на яке и палто имам на ЧП -само и единствено от Зара и Манго!  Говорили сме. Друго, като цяло си има целогодишо по онлайн платформите.
Сега като си погледна покупките от последната седмица от Абаут Ю, HM и Авангард...мисля, че такъв ЧП няма и да има.Laughing
Скрит текст:
Демо
Скрит текст:

За капак днес поръчах отново от Бест Сикретс. Този път ...пухена  (завивка) за зимата, която не идва! Шегувам се! Пухено яке поръчах! Joy

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 17:19 от kopche

# 50
  • тук-там
  • Мнения: 5 688
Хепи, отива ти червеното палто и според мен! Аз пробвах червени, не се одобрих. Сякаш не е моят цвят. Мислех, че керемиденото ми ок като цвят, но да видим какво ще кажат и другите момичета.
Витаминче, благодаря ти за мнението! Добро е като материя палтото и никак не изглежда евтино (нито е такова). Но и аз някак не бях сигурна за кройката, макар че мн ме грабна на прима виста. За това се радвам на вашите искрени коментари. Чакам Савова да се включи - много и се връзвам на нея, може би защото е най-директна и незахаросана в мнението си Simple Smile

# 51
  • Мнения: 7 403
Mtz, кройката много ми харесва, а и личи че е топличко и дебело.

# 52
  • Русе
  • Мнения: 1 841
happy doc, mtz, отиват ви палтата!
На ЧП рядко нещо съм купувала, но ми се е случвало главно дребна техника. Най-интересният ми ЧП е бил в Дубай, седмица преди истинския, във Виктория сикрет. Закупихме бельо с дъщеря ми.
Ноември ме очаква почивка на топло място, дано не ми се размине, че ще съм много разочарована, а и ще е лошо с парите.

# 53
  • Мнения: 2 396
mtz, на теб така завързано ти стои чудно! Цветът с черно е много подходящ и наистина ти отива според мен.
Дължина, всичко ти е ок.
Виж само как ще изглежда развързано, понеже при теб е по - топло, да не стои тогава като халат или парцаливо.
Аз по - често нося палтата си разкопчани, та винаги проверявам това.
Хепи док, много добре ти стои червено . Flowers Hibiscus

# 54
  • Бургас
  • Мнения: 6 303
мтз, на мен също не ми харесва цвета и как ти стои, може би заради позата на снимката.Не знам защо, но ми изглежда като да ти е голямо.И аз съм пристрастна-това е нехаресван по принцип от мен цвят, мисля, че отива на тъмнокоси.

# 55
  • тук-там
  • Мнения: 5 688
Не е ярък цвят. Тел го е направил такъв. Ето още една снимка с по- реален цвят:

XS е, с паднал ръкав. Не мисля, че ми е голямо, но може да не е моя кройка. Аз за това се допитвам до вас. Не съм на топло вече. Прибрах се, зимата съм в Бг Simple Smile

Последна редакция: вт, 01 ное 2022, 22:33 от mtz

# 56
  • Мнения: 3 259
mtz, хубава си с палтото.
Аз съм тъмнокоса и този цвят никак няма да ми стои.

# 57
  • Мнения: 9 167
MTZ - цвета ми харесва, а на теб ти отива
Като кройка не е твоята, имаш хубаво тяло, а това палто не прави нищо за него.
Ако беше зелено или синьо директно го набеждавах за болничен халат от Пирогов
п.с.
дописвам с онагледяване Wink

# 58
  • Мнения: 2 396
Ох, Пинко, разсмя ме.
Така, както си го онагледила, никой цвят няма шанс, надолу има всякакви!
На мен този модел не ми отива, но mtz има хубава талия и не изглежда зле.
Като се колебая, питам и родата
Едно приказно палто с кукленска кройка бях донесла, на мен ми харесваше, но толкова единодушно ме пратиха да го връщам, че се съгласих.

# 59
  • София
  • Мнения: 6 794
Още едно ДА за палтото. Абсолютно всичко ми харесва в него! И цвят, и кройка и дължината, прекрасно е!

Общи условия

Активация на акаунт