Термин март 2023 ❤️💙 тема номер 5

  • 25 821
  • 741
  •   1
Отговори
# 75
  • Мнения: 62
Irnata, Съжалявам за болките от хернията, но поне другите неща са наред! Все по-добре да ставаш, бебенцето е силно, ти също. Кога те изписват? Извинявай, ако вече си казала.

Lucie, ако мъжът ти е отишъл на собствен ход за бира, това е добър знак за поправка, ахаха.
Все по-добре да се чувства. Регистрирах се и аз за безплатна кутия от hipp, ама не ми писала, че ще изпратят...не се ли получава имейл за потвърждение?

Nicolee, красива е количката, да ви служи дълго и вярно. Пробвай наистина с въглавница за бременни, както са казали другите момичета във форума, може да спиш по-удобно така. И ние трябва да прибираме цветята, сега ни подсети...Студено си става...
На мен ми се обадиха от хипп,няколко дни след регистрацията. Очаквам кутията следващата седмица.

# 76
  • Мнения: 1 380
Irnata, Съжалявам за болките от хернията, но поне другите неща са наред! Все по-добре да ставаш, бебенцето е силно, ти също. Кога те изписват? Извинявай, ако вече си казала.

Lucie, ако мъжът ти е отишъл на собствен ход за бира, това е добър знак за поправка, ахаха.
Все по-добре да се чувства. Регистрирах се и аз за безплатна кутия от hipp, ама не ми писала, че ще изпратят...не се ли получава имейл за потвърждение?

Nicolee, красива е количката, да ви служи дълго и вярно. Пробвай наистина с въглавница за бременни, както са казали другите момичета във форума, може да спиш по-удобно така. И ние трябва да прибираме цветята, сега ни подсети...Студено си става...
На мен ми се обадиха от хипп,няколко дни след регистрацията. Очаквам кутията следващата седмица.

Може ли да попитам,къде трябва да пиша за тази кутия, защото аз имам регистрация,но не намирам къде да пиша за кутията и преди бях се регистрирала за малкия,ама нищо не получих,явно не съм направила както трябва нещата и неговите данни си стоят. Не знам как да въведа нови,нова регистрация ли трябва. Благодаря предварително!

# 77
  • Мнения: 251
[
Добро утро, как си днес? Трябва да въведеш промо кода - HiPP- FROSCH ☘
quote author=Irnata_87 link=topic=1498210.msg45575911#msg45575911 date=1668406205]
Irnata, Съжалявам за болките от хернията, но поне другите неща са наред! Все по-добре да ставаш, бебенцето е силно, ти също. Кога те изписват? Извинявай, ако вече си казала.

Lucie, ако мъжът ти е отишъл на собствен ход за бира, това е добър знак за поправка, ахаха.
Все по-добре да се чувства. Регистрирах се и аз за безплатна кутия от hipp, ама не ми писала, че ще изпратят...не се ли получава имейл за потвърждение?

Nicolee, красива е количката, да ви служи дълго и вярно. Пробвай наистина с въглавница за бременни, както са казали другите момичета във форума, може да спиш по-удобно така. И ние трябва да прибираме цветята, сега ни подсети...Студено си става...
На мен ми се обадиха от хипп,няколко дни след регистрацията. Очаквам кутията следващата седмица.

Може ли да попитам,къде трябва да пиша за тази кутия, защото аз имам регистрация,но не намирам къде да пиша за кутията и преди бях се регистрирала за малкия,ама нищо не получих,явно не съм направила както трябва нещата и неговите данни си стоят. Не знам как да въведа нови,нова регистрация ли трябва. Благодаря предварително!
[/quote]

# 78
  • Мнения: 1 380
[
Добро утро, как си днес? Трябва да въведеш промо кода - HiPP- FROSCH ☘
quote author=Irnata_87 link=topic=1498210.msg45575911#msg45575911 date=1668406205]
Irnata, Съжалявам за болките от хернията, но поне другите неща са наред! Все по-добре да ставаш, бебенцето е силно, ти също. Кога те изписват? Извинявай, ако вече си казала.

Lucie, ако мъжът ти е отишъл на собствен ход за бира, това е добър знак за поправка, ахаха.
Все по-добре да се чувства. Регистрирах се и аз за безплатна кутия от hipp, ама не ми писала, че ще изпратят...не се ли получава имейл за потвърждение?

Nicolee, красива е количката, да ви служи дълго и вярно. Пробвай наистина с въглавница за бременни, както са казали другите момичета във форума, може да спиш по-удобно така. И ние трябва да прибираме цветята, сега ни подсети...Студено си става...
На мен ми се обадиха от хипп,няколко дни след регистрацията. Очаквам кутията следващата седмица.

Може ли да попитам,къде трябва да пиша за тази кутия, защото аз имам регистрация,но не намирам къде да пиша за кутията и преди бях се регистрирала за малкия,ама нищо не получих,явно не съм направила както трябва нещата и неговите данни си стоят. Не знам как да въведа нови,нова регистрация ли трябва. Благодаря предварително!
[/quote]

Здравей, благодаря,по-добре,макар че пак сърцебиене. Надявам се да не се случи като вчера ужаса. Изписват ме. А къде се въвежда този код,дали може линк? ☺️ Мерси.

Аз вече имам регистрация и не знам може ли. Няма значение,не е важно.

Последна редакция: пн, 14 ное 2022, 10:11 от Irnata_87

# 79
  • Мнения: 1 593
Добро утро, как сте днес момичета,
Ирна, предполагам, че изписването може да се приеме за добра новина? 🤞🤞
Как са всички останали, лежащи, работещи?
Аз днес не можах да си задържа кафето - трета поредна седмица в понеделник сутринта връщам стомашни сокове ... явно бебчо не обича ранното ставане в понеделник също като майка си 😄
Днес също така съм и на обременяване с глюкоза - много вкусничко беше - в оранжева бутулчица, нещо като по-наситен портокалов сок. Споменах на сестрата, че имам проблем все още със сутрешно гадене и тя каза " ами ако ви стане лошо, опитайте се да го задържите"  🙈😂 ммм да ..

Хайде, кой има прегледи тази седмица - прекрасни резултати пожелавам на всички:
*Make*a*wish* ->(10.11) ->  сега другата седмица в четвъртък съм на профилактични от работа,в петък ЖК и след това на фетална в понеделник
Lucie - 15.11 - обременяване с глюкоза, преглед
Лора Монова 15.11.22
Захарно петле -16.11 -  втора фетална морфология(15?)
march23 - 17.11
Tiare - 17.11
VSSh - 19.11

*** предстоящи прегледи***
Скрит текст:
Aria Mia - следващият ми преглед е на 21.11.2022
So close -> 22.11 -преглед по ЗК
funn - 22.11 - Фетална
Irnata_87 - 23.11
Nicolee.smoletsova - 24.11
Цветито9104 - 24.11.22 женска консултация
Ev_ - ЖК на 29.11
So close ->  29.11 - преглед частно
Цветито910424 -  30.11.22 втора ФМ
Xrisi.i 30.11
So close - в края на месеца(28-30.11?)
Danniella. - 2.12
Asalea  2.12 имам час при акушерка
funn - 6.12 преглед
Tiare -  8 декември
lucie - 13.12 - pregled
Ev_ - ФМ е на 17.12

Последна редакция: пн, 14 ное 2022, 14:50 от Lucie_

# 80
  • Мнения: 1 380
Здравейте от мен. Шийката ми е пораснала много,измерена между 3.4 и 3.6,каза ми лекарката мога веднага да ти сложа песар, но на тази дължина мисля,че няма нужда или поне ще се консултирам с моя лекар. И така. Ще си почивам повече. Казаха,че терапията е дала ефект,лежането,а може би , защото бях с болки тогава и е измерена по време на контракция,не очаквах такава дължина,много съм щастлива. Бебчо е добре,ама е седалищно още,явно не е послушен като батковците,те в шести месец си бяха главично.

Утре няма да ходя на преглед. Остава си 23-ти. Дай Боже да няма нужда от друг преглед преди това.

# 81
  • Варна
  • Мнения: 247
Радвам се за добрите резултати Ирна Gift Heart Дано от тук нататък само хубави новини !
Аз се надигам чак сега от леглото, днес смятам цял ден да си чета теми за уни и да се излежавам на топло Grin
Чак другия четвъртък съм на преглед, а вече нямам търпение да видя бебка Cupid

# 82
  • Мнения: 251
https://www.hipp.bg/babyclub/registracija/ - мисля, че трябва да си направиш нова регистрация и да въведеш кода.
Аз също имам паник атаки, те са само като изляза сама навън. Вчера отидох за малко до мола и като ми стана зле😒
Надявам се като се роди бебко всичко да се оправи, защото започнаха след като не ставаше бебето и след неуспехите се засилиха😒
Цитат на: Irnata_87 l

[b
[/b]ink=topic=1498210.msg45576217#msg45576217 date=1668412242]
[
Добро утро, как си днес? Трябва да въведеш промо кода - HiPP- FROSCH ☘
quote author=Irnata_87 link=topic=1498210.msg45575911#msg45575911 date=1668406205]
Irnata, Съжалявам за болките от хернията, но поне другите неща са наред! Все по-добре да ставаш, бебенцето е силно, ти също. Кога те изписват? Извинявай, ако вече си казала.

Lucie, ако мъжът ти е отишъл на собствен ход за бира, това е добър знак за поправка, ахаха.
Все по-добре да се чувства. Регистрирах се и аз за безплатна кутия от hipp, ама не ми писала, че ще изпратят...не се ли получава имейл за потвърждение?

Nicolee, красива е количката, да ви служи дълго и вярно. Пробвай наистина с въглавница за бременни, както са казали другите момичета във форума, може да спиш по-удобно така. И ние трябва да прибираме цветята, сега ни подсети...Студено си става...
На мен ми се обадиха от хипп,няколко дни след регистрацията. Очаквам кутията следващата седмица.

Може ли да попитам,къде трябва да пиша за тази кутия, защото аз имам регистрация,но не намирам къде да пиша за кутията и преди бях се регистрирала за малкия,ама нищо не получих,явно не съм направила както трябва нещата и неговите данни си стоят. Не знам как да въведа нови,нова регистрация ли трябва. Благодаря предварително!

Здравей, благодаря,по-добре,макар че пак сърцебиене. Надявам се да не се случи като вчера ужаса. Изписват ме. А къде се въвежда този код,дали може линк? ☺ Мерси.

Аз вече имам регистрация и не знам може ли. Няма значение,не е важно.
[/quote]

# 83
  • Мнения: 1 021
Здравейте, дами и от мен. Ирна прекрасна новина, всичко да се запази наред! Lucie, стискам палци и твоите резултати да излязат добри!
 Аз станах, закусих, по легнах.. Нещо сутрин нямам никаква енергия. Вчера цял ден бях с мъжа ми в другата ни къща. Там правим ремонт, та той работи, а аз по стоях с племенничките, свекърва ми и се уморих от седене... Та сега трябва да си наваксам с домакинската работа, бавно, бавно, но ще успея. Има какво да правя, работа мига да си намеря, но нещо сила нямам, ужас, много съм се отпуснала..
 Успешна да ни е новата седмица и само хубави новини!!! ❤️❤️❤️

# 84
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 561
Понеделнишки привет и от мен!

Ирна, радвам се да чуя добрите новини и стискам палци все така да са. И моето бебе беше седалищно последно, но аз и не знам кога е нормално да се нагласи. В момента имам чувството че кон стоп прави кълбета.

И аз като фън се чувствам доста изморена, а последните дни не мога и да спя... Наболява ме гърбът и ми се Ссхващат краката, май ще трябва да почна регулярно да пия магнезий, но не съм се консултирала с доктор дали може... Защото аз контракции и стягания нямам.

Вече нямам търпение за Феталната в четвъртък, че да вземем да разберем какъв пол е...

# 85
  • Мнения: 1 736
не знам дали съм споделяла но полът на моята бебка го видяха с вагиналния ехограф

при мен винаги досега на прегледите се е криела така че да затрудни лекарите да я огледат и е имало и коремен ехограф и вагинален

march23, ако бебчето още се крие, а в прегледа ти има и вагинален ехограф за измерване на шийката на матката, ако така и така те гледат и с вагинален, могат и да погледнат пола

каквото не се вижда с коремния ехограф обикновено се вижда с вагиналния

# 86
  • Мнения: 1 380
Благодаря на всички Ви! Ами с този срок вече може да се ориентира към нагласяне.  😀 Аз сравнявам с двамата,аз съм днес точно 24 г.с. и те по това време си бяха главично и не мърдаха. Хич не ми се иска секцио заради предлежание,ама няма да го мисля от сега. Лекарката ми каза само две утрогестан и то вагинално. Не 3 по две през устата. Но не попитах за коринфар до кога. ... И аз не знам,моят лекар може въобще да не го дава и да е друго мнение. 😀

# 87
  • София
  • Мнения: 75
Здравейте момичета,

Чудесни новини, Ирна Heart.... прекрасно начало за новата седмица. Не съм вярвала, че шийката може за толкова кратко да се възстанови, много се радвам за този развой на събитията.

Lucie, стискам палци резултатите от обременяването да са добри Heart
Моят преглед за 17-ти отпада заради посещението миналата седмица. За сметка на това пък тази сутрин ходих до лабораторията да си пусна изследванията, които ми назначиха и сега ще чакам резултатите. Все още не съм правила обременяване с глюкоза, но аз от самото начало много внимавам с храненето и даже периодично си следя захарта с глюкомер, защото предишната бременност имах гестационен диабет и засега мисля, че всичко е под контрол. Аз лично изпитвам ужас от това изследване и хич не ми се иска да го правя, но най-вероятно скоро и на мен ще ми се наложи.
За позицията на бебчетата, аз си мисля, че все още имат доста място и се обръщат на където им харесва. На феталната морфология моята госпожица беше много активна и първоначално беше с главата надолу, в края на прегледа беше напречно разположена.... сега на последния преглед отново беше напречно, явно ѝ е удобно в тази поза Simple Smile

# 88
  • В твоето съзнание...
  • Мнения: 561
Ами мен до сега всеки път са ме гледали и с коремен и вагинален и нищо не казаха на 100%. Последния път докторът каза, че почти със сигурност е момиче, но да си чакам Феталната за 100% потвърждение. Първият път каза подобно нещо за момче, та затова чакам Феталната Grinning

не знам дали съм споделяла но полът на моята бебка го видяха с вагиналния ехограф

при мен винаги досега на прегледите се е криела така че да затрудни лекарите да я огледат и е имало и коремен ехограф и вагинален

march23, ако бебчето още се крие, а в прегледа ти има и вагинален ехограф за измерване на шийката на матката, ако така и така те гледат и с вагинален, могат и да погледнат пола

каквото не се вижда с коремния ехограф обикновено се вижда с вагиналния

# 89
  • Мнения: 290
Момичета относно пола , на мен на феталната ми казаха 100% момиче. Не знам вие дали вярвате на това ,че ако корема е ниско долу ,ще е момче , ако е горе момиче. Аз уж вярвам , и моя корем според мен е ниско долу , което е уж за момче . Ще прикача снимка , ще се радвам да чуя вашето мнение.

Общи условия

Активация на акаунт