Промени ли се тялото ви след 30-те и какви мерки предприехте?

  • 3 594
  • 54
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 31 697
Единственото ми напълняване беше на 23-24 г, когато се задомих и почнах да готвя манджи на мъжа си..)
После си седнах на д-то и свалих 12 кг за 2 месеца.
От тогава - 48-50 кг , с леки отклонения от 44-5 кг покрай разводите. На 50 скоро.

Тоест покрай разводите си отслабнала.
Аз не съм се женила.
Ще взема да се оженя, че  да се разведа и с последните 7-8 кила дето ми се репчат Joy
Щото преди с влюбване ставаше номера, но вече съм закоравяла и трудно се влюбвам и насково даже и любовна мъка не ме накара да отслабна. Бързо вече прежалвам. За 3 дни ми мине сичкооо.

# 16
  • Мнения: 12 473
Не само при разводите, при всеки стрес свалям 2-4 кг. Но на 45 кг изглеждам призрачно.

# 17
  • Мнения: 31 697
Абе по-добре да не се стресирам Grinning

# 18
  • Мнения: X
И майка ми с развода отслабна. А тя преко сили стига 55 кг на 170 ръст. Сега почнахте да ме карате да се замислям? Да го гоня мъжа ми? 😂😂😂 заедно 10 г и качихме килца

# 19
  • Мнения: 31 697
И майка ми с развода отслабна. А тя преко сили стига 55 кг на 170 ръст. Сега почнахте да ме карате да се замислям? Да го гоня мъжа ми? 😂😂😂 заедно 10 г и качихме килца

Виж сега, ако изкуствено го изгониш няма да отслабнеш.
Влюби се тогава в поне трима Joy
Трима ако си закоравяла кат мен Joy

# 20
  • Мнения: X
И майка ми с развода отслабна. А тя преко сили стига 55 кг на 170 ръст. Сега почнахте да ме карате да се замислям? Да го гоня мъжа ми? 😂😂😂 заедно 10 г и качихме килца

Виж сега, ако изкуствено го изгониш няма да отслабнеш.
Влюби се тогава в поне трима Joy
Трима ако си закоравяла кат мен Joy

А ако го изгоня той ще отслабне ли? Grinning

Аз съм с ледено сърце, не мога да се влюбвам ей, така!

# 21
  • Мнения: 31 697


А ако го изгоня той ще отслабне ли? Grinning

Аз съм с ледено сърце, не мога да се влюбвам ей, така!
Ако няма къде да отиде, кой ще му готви.
Ще отслабне я Joy
Отвори сърцето си. Поне за трима. После ще ти го разбият и ще стопиш.
Слушай кака си tooth

# 22
  • Мнения: X


А ако го изгоня той ще отслабне ли? Grinning

Аз съм с ледено сърце, не мога да се влюбвам ей, така!
Ако няма къде да отиде, кой ще му готви.
Ще отслабне я Joy
Отвори сърцето си. Поне за трима. После ще ти го разбият и ще стопиш.
Слушай кака си tooth
Grinning Той ще яде боклуци, ако няма кой да готви. И пак ще е дебел.

Ще го измисля ... значи почвам да търся кусури на моя да го махам. После да намеря някви други да ми разбият сърцето. Аман от тренировки и готвене... не е живот това еднообразие. Трябва малко драма!

# 23
  • Мнения: 31 697
Аааа, без боклуци.
Като го изгониш, му вземи протмонето. Малко глад Grinning

# 24
  • Мнения: 18 530
Не виждам голям повод за майтап. Много смешно да отслабнеш от развод... да, отслабва се. Не го пожелавам на никого. Не знам наистина ли чак пък толкова няма други базици да измислите, та този?

И това не е панацея, защото после срещаш нов мъж, пак си си щастлива и надебеляваш и пак трябват режим и диета Simple Smile

# 25
  • Мнения: 661
Ами то по-добре да се майтапим. Има къде къде по страшни неща от развода. Преди известно време за малко да си изгубя едното дете, и от тогава хич не ми пука за много неща, които преди това смятах за важни.Ако се разведа в някакъв момент-голям праз! Важното е да сме живи и здрави.

# 26
  • Мнения: X
Ами ако не друго, поне да се пошегуваме. След толкова гадни емоции, покрай развода на родителите ми (след 40 г брак)... остана ми само да се побъзикам малко..

# 27
  • Мнения: 18 530
Аз покрай развода свалих много кг и знам как се свалят - то просто наистина не ти се яде. Затова по-добре с нормално тегло и здрави, отколкото кльощави и без апетит Simple Smile Но не мога да се майтапя с това оттогава - не ми е смешно.

Сега като съм щастливо омъжена и бях станала 73 кг. Ядеше ми се всеки ден и този път само "глада" ме оправи Simple Smile

# 28
  • Мнения: 31 697
Не виждам голям повод за майтап. Много смешно да отслабнеш от развод... да, отслабва се. Не го пожелавам на никого. Не знам наистина ли чак пък толкова няма други базици да измислите, та този?

И това не е панацея, защото после срещаш нов мъж, пак си си щастлива и надебеляваш и пак трябват режим и диета Simple Smile

Хайде да те помоля да не ми диктуваш с кой и как ще се бъзикам Grinning
Ако нещо не ти харесва - подминавай.
Не ме интересува липсата ти на хумор.

# 29
  • Мнения: 18 530
Мога да си пиша каквото реша Simple Smile

Общи условия

Активация на акаунт