Пъзели 49

  • 21 031
  • 741
  •   1
Отговори
# 465
  • Мнения: 4 036
Бях толкова горда, че не си поръчах нищо от Озон по намаления. Ама вчера не знам какво минах на Дисни вълна и поръчах от Амазон






Не знам от къде ми хрумна, ама не се сдържах. Сега с доставката до БГ ще излезат скъпички, ама, това ще ми е за Коледа подаръка

# 466
  • Мнения: 6 911
Йоана, хубави са, честито, първия не го бях виждала. Ариел я имам и отлежава Joy

Моите американски Бъфало-та пристигат, ако ги пуснат днес утре ще са тук. Ами бързи са, не може да се отрече. Но нещата с цената на доставката не са никак розови. От профила ми не ми става напълно ясно, но доколкото виждам над 100 лв. ще платя само за доставката. Пусти им пъзели, ако не тежаха толкова щях да поръчам и други Confused

# 467
  • Мнения: 4 036
Бухтичка, от Американския амазон ли поръча? И по какъв начин, с куриер или директна доставка?

# 468
  • Мнения: 6 911
Йоана, от сайта на Бъфало са, те доставят само в САЩ. С превозвач ushoppr, получавам си ги директно в Еконт.

# 469
  • Мнения: 4 036
А проверявала ли си дали ги има в американския амазон. Знам, че те имат директна доставка и преди края на поръчката ти казва колко ще е мито и доставка. Но ако въобще ги има пъзелите там де. Иначе, сигурна съм, че ще си заслужава. Да покажеш какво си избрала

# 470
  • София
  • Мнения: 1 889
Йоана утре да ти нося ли пъзела на Мики маус?
Започнах Календара на Блек сии, ще си редя по едно малко пъзелче на ден
 

# 471
  • Мнения: 4 036
Носи Еве, ще направя всичко възможно да дойда. Вижте на какво попаднах, уж безплатна доставка в цял свят
https://1outlets.com/go/buffalo%20games%20puzzles?ct=bg&gclid=Cj … aAgerEALw_wcB&p=9

# 472
  • Мнения: 6 911
Йоана, има ги в Амазон, взех ги от Бъфало, защото имаше намаление, но да, тъпо решение беше като цяло Joy

А иначе аз ги показах още като поръчах, градиента с капките на Ейми и една дъга на Джоузи Люис.

# 473
  • Мнения: 4 036
Йоана, има ги в Амазон, взех ги от Бъфало, защото имаше намаление, но да, тъпо решение беше като цяло Joy

А иначе аз ги показах още като поръчах, градиента с капките на Ейми и една дъга на Джоузи Люис.
Искаш да кажеш, че ще имаш 100 лв доставка за 2 пъзела?

# 474
  • Мнения: 6 911
4 са, защото ми предложи други 2 по 2 долара и ги взех Joy Общо 5000 части в 4 кутии. Но то си пишеше, по $15 на кг е доставката и отделно има такса $10, просто не знаех като тегло как ще дойдат.

# 475
  • Мнения: 4 036
4 са, защото ми предложи други 2 по 2 долара и ги взех Joy Общо 5000 части в 4 кутии. Но то си пишеше, по $15 на кг е доставката и отделно има такса $10, просто не знаех като тегло как ще дойдат.
Сподели после колко то е излязло. Да, за съжаление е скъпичко от там. Влюбена съм в един уред, който го няма в Европа и ми излиза 160$ само доставката. За сега се сдържам

# 476
  • Мнения: 6 911
Lollies & Candies
1000 части
Trefl Prime

4/5 от Пъзелмания и ще го разменя за последния Grinning

И като сме на Трефл тема те качиха на сайта си новите големи пъзели
https://www.trefl.com/en/puzzle
Два по 9000 и два по 13500. Всички са колажи, разделението на картините си личи много ясно и според мен може да сме сигурни, че ще са в пликове от по 1500 части. Което ги прави доста лесни за редене. А липсата на предизвикателство определено не ме привлича и не знам дали бих се хванала. Може би само този с Дисни.

# 477
  • Мнения: 4 036
Ех, Бухтичка, много хубаво наистина това Дисни. Да видим на какви цени ще го пуснат. То даже си пише
 Product content
• 6 układanek puzzlowych, po 1500 elementów w każdym worku

# 478
  • Мнения: 2 380
Cobble hill, 1000 части 🏡🌲🏞️

Труден беше!

# 479
  • Варна
  • Мнения: 711
Ооо, прекрасен. Пъзел от тип, който много харесвам - рекичка, тревичка, дръвчета и дървена къщичка...

Общи условия

Активация на акаунт