Пъзели 49

  • 20 748
  • 741
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 1 018
Йоанка, ако в бъдеще се разделяш с русалката и лейди и скитникът моля те имай ме предвид. Отдавна съм ги сложила в любими, но все не стигам до тях.


Бях толкова горда, че не си поръчах нищо от Озон по намаления. Ама вчера не знам какво минах на Дисни вълна и поръчах от Амазон






Не знам от къде ми хрумна, ама не се сдържах. Сега с доставката до БГ ще излезат скъпички, ама, това ще ми е за Коледа подаръка

# 481
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Джъмбо. За първи път редя на тази марка, доволна съм. Матирани, здрави части, не видях някоя да пасва там, където не й е мястото. Това ме радва, тъй като имам още четири броя на същата марка Simple Smile

# 482
  • Мнения: 6 892
Добро утро, знаете ги, но ще заминават по групите сигурно, че да размърдаме малко лентичките Joy
https://airtable.com/shrJfco5rpU457GlK

Наложеният ми платеж за доставката на 4-те американски пъзела е 110 лв. Без да включвам Еконта, че и там са достигнали завидно висока цифра, но както и да е. Дано поне да мирясам и да не се занимавам с глупости повече Joy
Интересно е как са опаковани, защото по телефона чух нещо за 4 кутии, надявам се да не са всеки по отделно Joy

# 483
  • Варна
  • Мнения: 379
Някой заплюл ли си е вече водопада и Амстердам? Ако не пу за мен Blush

# 484
  • Русе
  • Мнения: 992
Добро утро 🧩За мен Britto,ако е свободен

# 485
  • Варна
  • Мнения: 708
От понеделник в Кауфланд пъзели на Black Sea - 1000 части за 14.99 лв.
                                                                                              2000 части за 24,99 лв
Ще разгледам какво има в близкия магазин, цената ми харесва.

# 486
  • Мнения: 496
Обещах снимки за днес. Ще започна с кутията и нека всеки сам за себе си да прецени дали да отвори останалите снимки или да подминееее.
Пъзел-загадка IELLO от 1000 части - В ресторанта.


Скрит текст:










Последна редакция: сб, 03 дек 2022, 10:56 от Angel_baby88

# 487
  • Варна
  • Мнения: 379
Angel_baby88, сложи ги в скрит текст:
[ spoiler] ... [/spoiler] (без интервала преди s)
Не всеки чете от телефон Wink

# 488
  • Мнения: 6 892
Зимни забавления
1000 части
Black Sea Puzzle


Е няма такъв кеф за редене! Много му се чудих, махах го, слагах го, изглеждаше ми претруфен в някакъв момент. Но за редене е размазващо приятен.
Отворих Фалкон след него и не мога да го харесам, прекалено високо вдигна летвата.

Това е от периода, в който Ейми се е научила да прави изображения за пъзели, а не като онзи ад с градината на Трефл Joy

# 489
  • Мнения: 496
Angel_baby88, сложи ги в скрит текст:
[ spoiler] ... [/spoiler] (без интервала преди s)
Не всеки чете от телефон Wink
Много благодаря. Веднага го направих. Аз ползвам основно телефона и не се съобразих, за което моля да бъда извинена.
Днес ходих в новия магазин на Комсед на Г.М.Димитров. Направо бях в Рая. Heart Eyes




# 490
  • Мнения: 4 369
Angel_baby88, наистина си била в рая на пъзелите!

Момичета, трябва ми малко помощ! Този пъзел го взех преди време от някоя от вас, но съм забравила точно от коя пъзелманиачка Wink . Сега стигнах до него, но греда! Направих рамката и до там, не мога от никъде да го подхвана.
Та ако имате снимка на наредения пъзел, може ли да я качите тук, за да я ползвам за ориентир.

# 491
  • Варна
  • Мнения: 36 586
Аз затова вече на Кинкейд пъзели не купувам. Всичкото му творчество е замазано, особено подобни картини. Даже и Дисни серията му е същата, имам няколко пъзела от нея само защото са ми любими приказките.

# 492
  • Мнения: 1 797
От понеделник в Кауфланд пъзели на Black Sea - 1000 части за 14.99 лв.
                                                                                              2000 части за 24,99 лв
Ще разгледам какво има в близкия магазин, цената ми харесва.
И точно в понеделник взимам заплата Joy
Вчера си купих от Пепко един пъзел Дони го наредя до утре, че иначе чак другата седмица Blush

# 493
  • Мнения: 4 021
Не мисля, че е било от мен, но все пак. Дано съвпадат матриците

# 494
  • Мнения: 4 369
Не мисля, че е било от мен, но все пак. Дано съвпадат матриците


Много благодаря! Ще пробвам, пък дано да съвпадат матриците

Общи условия

Активация на акаунт