Да попитам за "Диане 35"?

  • 136 225
  • 612
  •   1
Отговори
# 15
  • София
  • Мнения: 2 060
Диане 35 се произвежда от 2001 година и е едно от най- съвременните. Има и по-нови, но това не означава, че са по-добри! Thinking

# 16
  • София
  • Мнения: 35 948
Окосмяването се дължи на по-високите нива на мъжки хормони и терапията с ОК е един добър вариянт.
Според мен си ги пий.
10 г. съм пила ОК и не съм качила нито грам от тях.
Качвам, но от храната.
От 4 -5 години не пия и качих килограми.
Всичко зависи от теб.

Прочетох и мнение, че от фолиевата киселина се дебелее -  това не е вярно. Това е витамин от група В. и то в много мали дози /няма логика в твърдението/

# 17
  • София
  • Мнения: 550
Диане 35 се произвежда от 2001 година и е едно от най- съвременните. Има и по-нови, но това не означава, че са по-добри! Thinking

Не знам откога се произвежда, но аз го пих 1999  Peace

# 18
  • София
  • Мнения: 2 060
Има някои промени в тези хапчета от 2001г. Сигурна съм в това! Моят гинеколог ми дава пълна информация по тези въпроси! Peace Peace

# 19
  • Мнения: 2 657
Пила съм-при мен ефекта за 3 месеца пиене,е че ка4их цели 15кг #CrazyЛекарят искаше да ги пия още 6 месеца-само да вметна,4е като отидох в Сф на преглед,лекарите се 4удеха как за този проблем са ми изсписали Диане ooooh!

# 20
  • Мнения: 769
Аз пък съм абсолютно против Диане-то, пила съм го преди години. Странични ефекти нямах, не съм качила кг, мина, но и не мисля, че ми се отрази добре - акнето ми не се оправи тогава . Щом са ти го изписали само заради окосмяване, не очаквай чудеса. Не си заслужава да си тъпчеш организма с тези хапчета заради едните косми. Няма гаранция, че няма да си объркаш хормоните повече.
Вземала съм и други хапчета, специално за Диане-то има изписано много и то все противоречини заключения.
При много момичета с кисти им го изписват и след като ги спрат пак се образуват кисти.

Така или иначе противозачатъчните имат (ако имат) временен ефект.

На мен ми го изписаха точно за лечение на кисти и след като го спрях не съм имала нови проблеми.

Хубаво, че на теб са ти помогнали, не отричам.

Аз имам два довода срещу тези хапчета:
1)Както писа every me Диането го изписват за какво ли не, хормонален дисбаланс или ендокринологичен проблем трябва да се изследва по-задълбочено, а не просто да се изписват едни и същи хапчета при 5-6 различни симптома.
2)Мненията за тези хапчета са противоречиви, ако се разровите по специализираните форуми, ще видите че не преобладават положителните реакции.
Разбира се в много случаи помага и има доволни от приема на лекарството, но моето лично мнение, че то се изписва прекалено често, без нужните изследвания и често не води до нужните резултати.

Всеки прави избор, аз споделям мнение - който иска да го има в предвид. Peace
Само да напомня, че с хормонални препарати шега не бива.

Диане 35 се произвежда от 2001 година и е едно от най- съвременните. Има и по-нови, но това не означава, че са по-добри! Thinking

Не знам откога се произвежда, но аз го пих 1999  Peace
Аз също съм ги пила около 1999г.

# 21
  • Гърция
  • Мнения: 2 348
Аз също съм ги пила преди доста години (1993г) , защото имах хормонален проблем. Не съм напълняла от него, въпреки че го взимах две години. За окосмяването не мога да кажа, защото нямам такъв проблем.
Според мен хормонални продукти трябва да се приемат само ако предварително са направени хормонални изследвания.

# 22
  • Мнения: 220
Аз пък правя четвърти курс на лечение с Диане35, понеже имам хормонални нарушения. За окосмяването не ми помогнаха, и за това лекарят ми изписа и Спиронолактон, но пак казвам, че имам проблем, може би на теб ще ти помогнат. При мен единствения негативен ефект беше, че напълнях с около 5 кг. , но пък за сметка на това се отървах от депредията и гърдите ми станаха прекрасни, за килограмите не се притеснявам, защото бях прекалено слаба. Дно при теб всичко да е наред, но е добре да се консултираш и с друг лекар.

# 23
  • :)
  • Мнения: 337
За Диане-то не знам как действа аз пия Ясмин, вече половин година, много съм доволна, окосмяването ми намаля, което не очаквах, като противозачатъчно също е добро, със сигурност не сум напълняла. Тези лекарства са хормонални, действието в/у всеки е строго индивидуално.

# 24
  • Бургас
  • Мнения: 612
Пих го около 2 години. Резултат: надебелях до 95 килограма, основно в дупето  #2gunfire Единственият положителен ефект беше, че пъпките ми изчезнаха, но пък окосмяването ми се увеличи. Като спрях да го пия пак ми се появиха пъпки. Повече Диане НЕ!  Naughty

# 25
  • :)
  • Мнения: 337
Пих го около 2 години. Резултат: надебелях до 95 килограма, основно в дупето  #2gunfire Единственият положителен ефект беше, че пъпките ми изчезнаха, но пък окосмяването ми се увеличи. Като спрях да го пия пак ми се появиха пъпки. Повече Диане НЕ!  Naughty
Малеее, ужас!!!!!!!!! #Crazy #Crazy #Crazy гадна работа

# 26
  • Мнения: 1 152
Аз също съм пила преди 5-6 години за около 9 месеца, заради лек хирзутизъм/окосмяване/, не напълнях, но имах много болезнени и чувствителни гърди. След като го спрях всичко пак си започна постарому Simple Smile Ефектът е временен. Знам, че е доста сериозен продукт и има много приложения.

# 27
  • София
  • Мнения: 1 455
За съжаление и аз не съм чувала много добри неща за Диане, доколкото знам е доста старо лекарство, за сравнение на мен ми предписаха Ясмин, който се продава от 2005г... Моя приятелка пи Диане, и не само че напълня, но и имаше проблеми със зрението - оказа се, че вероятно е заради комбинацията с Табекс -а, който пиеше по същото време. Така или иначе, ние тук не можем да те съветваме много "истински", в крайна сметка затова ходим на лекар, правят ни изследвания и преценяват какво да ни предпишат - както виждаш едни са доволни, други не!
Но мен ме притеснява друго - не е ли прекалено за окосмяване да се предписват противозачатъчни? Аз имам проблеми с цикъла, и наистина откакто ги пия всичко е ок , и въпреки това ги пия с нежелание, защото са хормони....и не са безвредни.  newsm78

# 28
Пия ги от поне 2 години с малки почивки от по месец,нямам никакви странични ефекти,не съм напълняла,а за окосмяването това беше много отдавна,няма вече такива противозачатъчни доколкото знам.

# 29
  • София
  • Мнения: 2 060
И
а за окосмяването това беше много отдавна,няма вече такива противозачатъчни доколкото знам.

И аз така знам, но тук девойките твърдят друго. Според мен окосмяването се дължи на хормонални проблеми и щом подобни хапчета не го повлияват, значи трябва да се търсят други решения. А що се отнася до качването на килограми - тази работа без здраво похапване не става!Ако се пият само хопчетата и се храните нормално, няма как да се качат килограми.

Общи условия

Активация на акаунт