Пазаруване от aboutyou.bg TEMA 14

  • 43 170
  • 751
  •   1
Отговори
# 45
  • Пловдив
  • Мнения: 5 931
И аз няма все още никакъв превод.

# 46
  • Мнения: 47 963
Нямам превод, код, вест, кост, нищо

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 155
Аз имам два превода тази сутрин от последните две пратки,за които чакам пари.Едната пратка съм я върнала в началото на ноември, другата е от края на месеца.И за двете получих имейл за връщане на въпросните проблемни дати в края на ноември.
Дано всички да си получите оставащите преводи.

# 48
  • Мнения: 582
Kristina888,
Изпратих на лични ваучер за суичъри за - 25%.

# 49
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
И аз нямам...пак им писах. Пратили ми код за 25%, ама над 100лв...да, да ама не.

# 50
  • Мнения: 1 600
На мен дори код не са изпратили Confused
Интересно, на какъв принцип ги пращат, както и онези кодове, на хартия. Нито веднъж не съм получавала, а съм редовен клиент.

# 51
  • Мнения: 47 963
На мен дори код не са изпратили Confused
Интересно, на какъв принцип ги пращат, както и онези кодове, на хартия. Нито веднъж не съм получавала, а съм редовен клиент.
явно сме редовни и не сме интересни...

# 52
  • Мнения: 1 600
🍀HAPPY 🍀, нали Joy Не ни ценят. Трябва да станем нередовни, че да се сетят да ни задържат интереса Joy

# 53
  • Мнения: 20 136
Есме, освен да им напишеш още 2-3 имейла.

# 54
  • Мнения: 173
Бясна съм! Тия си правят пълна гавра с мен и с останалите момичета, които чакат!
Не получих пари днес и сега им звънях. Започнах отначало всичко, че попаднах на нова за мен девойка и питам аз парите наредени ли са. Тя мисли 3 мин и ми вика амиии не! Е откачих! В петък трима от тях ми казаха, че са наредени..  какво ще правим?

# 55
  • Мнения: 20 136
Ех, тъкмо се бях обнадеждила....

# 56
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Есме, ако искаш кода ми пиши Two Hearts
Аз искам само за едни дънки Онли...ама така са ме ядосали, че ми се ощява, а този модел много ми харесва Blush
https://www.aboutyou.bg/p/only/danki-emily-6960319
Бях поръчала от тях 31 и ми бяха големи, та сега се чудя дали 30 или 29...ако въобще пусна поръчка.

В профила под проблемната поръчка имам обновяване на статуса за връщане и пише изпълнено с дата 12/12/22...да видим...

# 57
  • Мнения: 20 136
Мистик, ти 40 ли носеше иначе?

# 58
  • Пловдив
  • Мнения: 40 695
Мистик, ти 40 ли носеше иначе?
42 съм.

# 59
  • Мнения: 1 873
И аз нямам превод, звънях им не ми вдигнаха.

Общи условия

Активация на акаунт