Коледна звезда изгрява, мечтата ни реалност става!!! - 18.12-24.12

  • 13 134
  • 373
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 257
Херелина,тихичко честито и дано чертичките да станат по-тлъсти.

# 16
  • Мнения: 560
Херелинка, много, много се радвам, миличка Heart Eyes Hug! И моята чертичка беше бледа преди закъснението, спокойно Hug. Засега тихичко честито и чакаме прекрасна темичка!  bouquet
Голди, Марина, браво за прекрасното заглавие и за прекрасното настроение!  bouquet
И нали знаете - на Коледа стават чудеса! Това ще е най - хубавата предколедна седмичка, чувствам го! Laughing

# 17
  • Бургас
  • Мнения: 1 233
Тихичко smile3520 честито на herelina и стискаме палци  fingerscrossed fingerscrossed fingerscrossedPraynig Hug  bouquet newsm68 Прекрасно започвате момичета.
Приятна ви седмица и още поне стотина с по две чертички, като не забравяме и авторките на тази толкова хубава темичка.
Ама къде се покри Мариетка. Ехооооооо къде си? Ако припишкваш тестче си извинена.... Heart Eyes

# 18
  • Мнения: 4 546
благодаря ви   bouquet а кога най-рано може да отида на лекар? не ми се иска да оставям за след празниците  newsm78

# 19
  • Бургас
  • Мнения: 3 158
Хери, прекрасна новина Hug  bouquet Стискам палци все по-тлъсти да стават чертите Peace
За лекар е рано още, ще трябва да го оставиш за след Коледа поне Heart Eyes

# 20
  • Мнения: 1 183
herelina честито!!! Много хубава новина!
Тъкмо днес сутринта се сетих за теб и се чудих дали не си от нечакащите newsm78
Много се радвам за теб, още повече, че съм малко пристрастна, защото оборваш твърденията на лекарите, че с по-късна овулация бебе не става  Hug
Само да те питам ти къде си мериш температурата?

# 21
  • Мнения: 4 546
silver81 , орално я меря.  защо да не става, ако има овулация  newsm78 може би става по-трудно, защото са по-нарядко овулациите  newsm78

# 22
  • София
  • Мнения: 320
herelina, тихичко честито и от мен, макар че чертичката щом си я има и си е там, няма къде да ходи вече.   bouquet

# 23
  • ГОре на черешата...
  • Мнения: 11 511
Херелина, честито  bouquet!Лека и безпроблемна Peace!

Силвър, покрих се аз, ама щото много работа, много нещо ooooh!...с тия коледни тържества в училище свят ми се зави #Crazy. От мен нищо ново.Май оставам за новата година Wink.

Ивалекс
, и тук да ти благодаря за прекрасните пожелания Heart Eyes!

# 24
  • Мнения: 1 183
Херелинка, сега ми е ясно защо са ти по-ниски стойнистотите.
А за овулация честно казано имаше някакво обяснение но не си го спомням точно, но и докторката така каза че не ставало с късна овулация е моята беше доста по-късна от твояте де, чак на 47ми до 50ти ден.
Наистна много се радвам за теб!!!  Hug
Мариетка и при мен много работа, нали знаеш българите как сме като не сме свършили нещо цяла година искаме да го свършим последните седмици  #Cussing out Всичките ни клиенти са такива, направо  #2gunfire Направо нямам търпение да дойде петък, че после ще имаме една почива от около 20 дни, само при смешни случаи ще ходя на работа  Laughing
Рошко, мерси за късметите, не бях видяла, че си ги публикувала!
Честито ти вземане на изпита  bouquet

# 25
  • Мнения: 1 425
Здравейте на всички.Не искам да ви развалям настроението но искам да споделя с Вас болката си.Аз бях бременна на 3сед.,но го загубих.Та изках да посъветвам всички,които си правят тестове преди закъснение.Недейте момичета,после болката е много голяма.Моята бременност беше доказана от лекар и от кръвни изследвания,но не можа да се имплантира и го изхвърли организма с нормална менструация.Но ако не бях си правила тест и не бях отишла на лекар, нямаше да знам и нямаше да страдам толкова.Затова МОЛЯ ВИ ,не правете тестове преди закъснение минимум 3дни.Успех желая на всички и ние продължаваме с опитите.Мъжа ми се върна веднага с първия самолет от другия край на света ,за да ме подкрепи в този момент.
Честито на всички видяли чертичките!  bouquet

# 26
  • E-CLM & CH-VD
  • Мнения: 3 045
Едно тихичко честито на Херелина!   bouquet Лека и безпроблемна!!!

Лека и успешна предколедна седмица, момичета!  Hug

Берина, съжалявам за това, което ти се е случило.  Sad Във форума скоро имаше тема точно за това, кога да се правят тестове, и повечето мнения бяха в този смисъл. Но стискам палци следващия месец да успеете!  Praynig

# 27
  • Мнения: 1 792
 berina миличка,знам какво ти е.преди 2 месеца я изпитах тази болка.много съжалявам че так се получи но ти не губи кураж.
и аз съм на мнение че трябва да има закъснение и тогава да се правят тестове-спестяваш си лошите емоции.
аз да кажа бях на изследвания и ми източиха кръвчицата #Cussing outама дано е за хубаво.междо другото като влезнах да ми взимат кръв и щях да си изповръщам червата.лаборантката като взе памучето със спирт и като ме удари в носа и аз за малко да  Sick
незнам защо така за първи път ми се случва

# 28
  • София
  • Мнения: 320
berina, и аз много съжалявам за това, което е станало, но не губи надежда, моля те.   bouquet
Ти си щастливка, че имаш до себе си мъж, който те подкрепя в трудните моменти и прекрасно момченце. Сигурна съм, че скоро ще има с какво да се зарадвате тримата.   bouquet

# 29
  • Мнения: 405
Здравейте,момичета  bouquet
Жалко е когато в трябва да изкажа съчувствие и радост в един постинг,но такъв е живота.
Боли ме за винаги когато прочета ,че някоя от нас е загубила плода си.Преживявам го отново и отново.... CryСъжалявам,Берина!  bouquetПрава си за всяка една дума и благодаря за съвета.
ЧЕСТИТО на новите бременилки! Лека и безпроблемна!
Успешна нова седмица на всички!

Общи условия

Активация на акаунт