Плам, пламти! Котел, бълбукай! Адска смес, мехури пукай! Януарска спортна и успешна!

  • 98 009
  • 3 070
  •   1
Отговори
# 2 850
  • Мнения: 2 416
Наспорт!


Ей такова ми е!
На бас, че никоя от вас няма да познае, какво съм си сипала в чашата.... Stuck Out Tongue Winking Eye

Водка, предполагам Simple Smile.

Музиката е прекрасна, много благодаря, Камил.
От два дни кашлям и не  мога да дишам спокойно и само се давя.

Всички болни да оздравяват  бързо !
Стискам палци на чакащите изследвания, всичко да е наред.

# 2 851
  • Наблизо
  • Мнения: 8 369
О милото Панте..Да не е там слънчевия сплит ли,мен ме е заболявали там като се презоря.Нали съм една уфатна спортистка.
Благодаря иначе,вижда се,да..Сега операцията и да се боря да дадат време на детето да свикне.Много много искат да го каталогират..Много съм бясна в това отношение.
Фило,много ви се събра.Тия антибиотици,моето пие сигурно четвърти антибиотик за 4 месеца.Или 5ти.Да им имам и болестите и чудото.Да се оправяте.
Тази вечер не му беше ден на моето,заби се в стената и сега има подутина на челото и после ,докато летяхме приказка,се обърна и падна от леглото.Сега спи.
Утре смятам да го изведа,според доктора не е заразен вече ,защото се побърка.Тяка или иначе е на училище в понеделник.
Тринки,сигурно сме с някакъв нов мутант,но майка ми каза че и ние сме се белили навремето (преди над 30 години..)


Нещо ми е тъжно,котето на близка приятелка не е добре,а и си мисля за детето..

# 2 852
  • Мнения: 4 985


Ужасен вятър.
Добро утро!

# 2 853
  • Мнения: 7 034
Вчера при нас беше по-силен.
Нямам търпение утре да си поспя повече 🙄
Макар че тези вечери в 22 вече съм отнесла плувката 😴,пак ми е малко.Та,петък ми е 😁
Айде,сърбам останалото кафе,и се изстрелвам.

# 2 854
  • Мнения: 13 459
Добрютру!

Ренко, леко и спорно днес!

Мислех да ходя рано до лидл, ама гледам, че пак е валял сняг и май не ми се рискува да е заледено...

# 2 855
  • Мнения: 4 985
Спря да духа и се реят някакви заблудени снежинки.
Ай,фащам да работя.🙄

# 2 856
  • Мнения: 6 778
Бюти, какво значи да го каталогират?

Все по често се усещам ,че повишавам тон на дребната и хич не се харесвам, ама и тя за всяко нещо е "няма, не искам"...

# 2 857
  • Мнения: 13 459
Да му сложат някаква диагноза за невронетипичност предполагам, Сиси.

Аз се учудих, че само след седмица вкъщи ще тръгва на училище. Имунитетът му сега сигурно съвсем го няма.

# 2 858
  • Пловдив
  • Мнения: 44 344
Крото, сбърка се, неделя било Grinning Ей го на...и времето заблуди, снежинки пуска.
Добрутро!
Пак не спах, ма нищо...

# 2 859
  • София
  • Мнения: 12 248
Добро утро!

Аз спах, че и сънувах. ММ се събуди и той, лежи в леглото и гледа в тавана в точка. Дали да му връчвам вече списъка за пазаруване или да го изчакам.

И при нас фръкат някакви дребни снежинки. Изглежда студено.

# 2 860
  • Наблизо
  • Мнения: 8 369
Добро утро! Правих палачинки,детето опита и каза “Гадно” и до там беше.Сега нагъва филии.
След малко ще се облечем и идем в парка,докато още няма много деца.

Ули,да това има предвид.А поведението му в училище изобщо не е това вкъщи.
За жалост обаче няма как да стои повече вкъщи,без да е болно.Няма и кой да го гледа ей така.Отпуска нито аз нито ММ можем да вземем,идва ваканцията и всичките ни дни са разграфени за там.Сам-сами си го гледаме..

# 2 861
  • France
  • Мнения: 15 921
За да има диагноза трябва да мине през лекар. Това, че някаква клявка дето се пада мед сестра се прави на голяма работа... не е важно. Но в малките френски училища е така. Родителите на бившия бяха учители в едно селско училище, сестра му също и всички техни приятели. Такива истории съм чувала, че бях решила ако имам дете, само в частно да го записвам. Хора, на които не бих си дала и котката, гледат деца, подиграват им се, създават им комплекси и въобще не им пука. Едно от малкото хубави неща в Париж е, че попаднахме на добро училище, с много добри преподавателки. Нищо общо с онази мързелива селения, която познавах. Една трета е мулти култи, една трета е някаква буржоа, но даскалиците се справят добре с всички.

# 2 862
  • Мнения: 3 363
Фил, Бюти, много ви се събра. Да минава и повече да не се връща!
Аз снощи четох книга до късно, легнах си в 12.30, събудих се в 9. Сега още се ослушвам, а ОИ чака. Вчера си изкарах беса на дрехите. Прането на ръка е досадно, но може и да е терапевтично. Днес ме чака чистене и готвене. Освен това и тийна ме вбеси. 😡😠 Идеше ми да му врътна вратлето! Ходил е в петък на фризьор с маратонките. Напълнил ги е със сняг, картата са му били мокри. Как разбрах, от мокрите чорапи в коша за пране. 😠😠😠 Пипнах маратонките - мокри, но си стоят на рафта и в понеделник би си ги обул и отпрашил на училище. И най-важното излъга ме - "чудеше се как така чорапите са мокри" и ме гледа в очите и ме лъже, че е бил с новите зимни обувки. Само вдигнах едната, която още е с етикет и млъкна. До онзи ден точи сополите, нямам нерви вече. Тоз тийн ще ме довърши.
Акне слава богу няма и брат му нямаше, аз също рядко съм имала проблеми с кожата като тийн. Обаче има единични проблеми със запушени пори на носа. В момента се борим с доста упорит проблем и се чудя, дали да не го заведа на козметик.

# 2 863
  • Пловдив
  • Мнения: 44 344
А, и моя не ще ботите...ама след мъмрене ги обу ония дни и хубу, че вървяли в дъжда ей така по качулки 🥴
И при нашия не е наследствено, ама на...
Щом е единично е ок, да не стават повече.
Пътуваме си обратно...и лек сняг валя, ся па слънце 🧐

# 2 864
  • Мнения: 20 439
Моята тийнка е облякла яке веднъж тази зима. Само с елек върху суичъри ходи. Кецовете с мембрана не ги носи, за зимни обувки даже и не питам.

Общи условия

Активация на акаунт