Наемане на жилище - тема за наематели

  • 4 444
  • 109
  •   1
Отговори
# 105
  • Мнения: 14 802
Диди, този тон някъде другаде, ако обичаш. Имаш цяла тема за новата роля.  

Хепи, разбира се, че не бих го търпяла, точно по същия начин не съм търпяла в реално време наемодател да се опитва да ме прави на идиот. П.п. (пак) за мухъла имах предвид, че може нещо със сградата/замазката да не е ок.

Последна редакция: пт, 10 фев 2023, 10:15 от Нарцùса

# 106
  • Варна
  • Мнения: 5 098
Какъв тон? И в ролята на каква ме пращаш в друга тема?

# 107
  • Мнения: 14 802
Тонът, с който си позволяваш квалификации, които не почиват на реалността. Не разбрах на какво отгоре. Понеже ти не си имала пари и умишлено си наемала евтини и явно далеч от блестящи квартири, то и другите сме били така? Съжалявам, не сме били така и сега не сме. Можеш да продължиш да се излагаш, да агресираш, да се дръвчиш на тема роли, да се правиш на неразбрала темата и да очакваш и тук да минава номерът с надъхването, разбира се, то си е за теб.

# 108
  • Варна
  • Мнения: 5 098
😂 ок.

Предположих, че щом си в овехтяла квартира, не можеш да си позволиш друга. По други теми за пестене на пари и месечни бюджети също съм те засичала сама да обясняваш как едва свързващ двата края. И тук сама обясняваш какъв ти е мизерен матракът. Сама се квалифицираш. Аз просто чета.

Айде мир и по темата.

# 109
  • Мнения: 1 586
Хазяйнът дава под наем с такъв матрак. Приемам, но... На мен не би ми харесало да спя на него, с всичките му петна, миризми и акари, и си купувам мой. Или си купувам само топ матрак дебел 6-8 см, не е толкова скъп , а подобрява значително комфорта и е по-удобен за слагането на чаршафите.

Общи условия

Активация на акаунт