Любители на котки - Тема 180

  • 26 889
  • 755
  •   1
Отговори
# 705
  • Мнения: 1 746
Значииии, направо не знам 😃
Както си е полегнала “Тодорка” до радиатора, решавам да му сложа постелчицата му от котешкото легло. Само като я вдигнах ми призля. Върнах се и цялото му легло, възглавничка, и всичко около него подгизнало от пиши.
Чудя се започна ли маркирането вече ?

# 706
  • София
  • Мнения: 16 197
Маркирането е напръскване с адски миризливи капки, не точно уриниране. Подгизналото от пики повече прилича или на отмъщение, или на медицински проблем с уринирането (тогава заради асоциирането на тоалетната с болка, пишат на други места).

# 707
  • Мнения: 14 081
По-скоро си е опикал леглото.
Свалиха конеца на Мишето и ѝ сложиха капки против бълхи. Така се беше ошашавила милата, не разбра за конеца. Докато огледа, че имаше и други пациенти, докторът го резна. Беше друг доктор на смяна и като я извадих възкликна: "милото и това ли сме го рязали"? Че тя ми е мъничка. Heart Eyes

# 708
  • София
  • Мнения: 13 151
И като говорим за липси, Таня, ако може снимка на един Наско. Relaxed
Ей го къде се е слял с пухеното легълце:



Интересно, че леглото е бежово, но когато легне вътре, цветовете почти се уеднаквяват. После зависи от телефона. На мъжа ми снимките стават в сиво, а моите в бежово. Включително Наско става бежов. Joy

Иначе въпросните легла имат голям успех. И двете са почти винаги заети. Лошото е, че ползвателите са Рижко и Наско и имам подозрения, че другите не смеят да ги доближат.

Чудя се започна ли маркирането вече ?
На колко месеца стана? Нормално започват към 7-8-9, но понякога и 1-2 месеца по-рано. В общи линии зависи от сезона. Запролети ли се, всички на близка възраст се сещат. А в момента май започнаха да "пеят" навън. По принцип маркирането е напръскване, но когато са все още неопитни, често е обилно напикаване. Мацо така ми беше подгизнал детските легла. Но не бива да се отхвърля и възможността да има здравословен проблем.

Вчера не бяхме вкъщи по време на земетресението, но предишния ден аз го усетих, а те не. И Мъро изобщо не се трогваше. Единствено при силното пернишко земетресение се беше стреснал и стоеше кротичко в чантата, докато бяхме на улицата. И тъй като дъщеря ми беше тази, която го държеше, след това няколко дни не се отделяше от нея. Simple Smile

Снимка от Турция. Изваден котарак от руините не се отделя от спасителя си:

# 709
  • Мнения: 1 746
Чува ги как мяукат навън, гледа си ги мацките. Вече е на 8 месеца. Случвало се е да ни напишка леглото няколко пъти в началото. Може да не му е била изчистена добре тоалетната, съмнявам се да е здравословен проблем. Котката си яде, пие вода, хапе яко, играе. В момента е на лов за мухи и търчи като изоглавен.
Ако се повтори напишканото (според мен бая си е пишкал, не е само веднъж там), ще го заведа на вет.

# 710
  • София
  • Мнения: 39 768
Ех, тоз Наско, искам да го намачкам Simple Smile

У дома тези легла не са тачени. Купих едно, само дет не разперваха лапи настрани като искаш да ги сложиш в него. Дъщеря ми му метна един памучен шал, прибра леглото в скришна дупка и Оникс спи чат пат в него.
Купих и още едно. И тримата го отбягваха като дявол от тамян. Леглото има нов собственик, който май не му е фен Joy

# 711
  • Мнения: 1 918






Това са Лили и Пурко. Децата на Алиса от снимките вчера. Пипи нещо не и се снимаше. Изтървах си автобуса вчера заради тях. Тръгнаха след мен, че ги връщах.. 😂

# 712
  • Мнения: X
Оооххх бебета 💜

# 713
  • Бургас
  • Мнения: 12 811
Много са сладки, ама предпочитам големи котки.
И все пак са много мили и забавни.

# 714
  • Мнения: 4 515
Наско Heart Heart Eyes Heart

И Блеки като взе да възмажава си беше напикал два пъти леглото, както и нас ни беше напикал, докато сме спяли. Беше маркирал в коридора, на входната врата и до захода за къщата му. Grinning

# 715
  • Мнения: 3 774
Мъжо цял ден ми разказва за спасения котарак, дето не се разделял от спасителя си

# 716
  • Мнения: 1 746
Ох, детската стая също мирише на пиши. Някак си по-странна миризма. Като смесица от тийнейджърска пот и урина. Направо ми се гади.

# 717
  • Мнения: 4 515
В първи пост има рецепта за почистване на напишкано и маркирано. Действа, изпробвано е Grinning

# 718
  • Велико Търново
  • Мнения: 2 176
Рецептата със содата и оцета наистина работи. Често я ползвах за на Пиги историите.
Да ви покажа една снимка от мин седмица като бяхме всички вкъщи.

# 719
  • Мнения: 1 918
Като са големи ли пишкат в леглото ? Моята имаше тоалетна и си ходеше само там . Беше на 6 - 7 месеца като дойде и беше научена да си ходи там . И докато не одъртя не е ходила вкъщи по нужда. Вече е на 8 гидини и сега се разгевези . По принцип си е домашна , но живеем на село и си я пускам из двора , тя си ходи където ходи и като се прибира си отваря вратата . :Д Страшен образ е !!

Общи условия

Активация на акаунт