Любители на котки - Тема 180

  • 26 888
  • 755
  •   1
Отговори
# 735
  • Мнения: 516
Това с лакомството е идея за яшни котки, ако не й сложа хрупки няма и да си поиска. Единствено проявява интерес към малцова паста или такава с витамини, но трябва да е в кухнята и да види че я вадя от хладилника.
За играчки есенно време събираме с купища кестени и после вкъщи настава един кърлинг по ламината, Минуса е , че вечер трябва да се събират иначе в 5,00 сутринта се почва лумбуркане.

# 736
  • София
  • Мнения: 337
Това с лакомството е идея за яшни котки, ако не й сложа хрупки няма и да си поиска.
Моята теория е, че просто трябва да се уцели нещо неустоимо за котката. Шели изобщо не е яшна. Не мога да я мотивирам с храна, ако ще най-любимата ѝ да е - ако не е гладна, не яде. Не харесва и всякакви лакомства, ако тръгна да шумоля с нещо, което не я интересува, няма да се впечатли. Случайно взехме за проба тези конкретни лакомства, които веднага ѝ станаха любими, буквално лигите ѝ текат Grinning Единствено с тях мога да я мотивирам да направи нещо, примерно, ако трябва да я прибера в клетката, да я среша, да я измия, изобщо да ѝ отвлека вниманието.

# 737
  • Мнения: 21 275
Тути за 1 пауч /консерва ме е продала hahaha

# 738
  • София
  • Мнения: 12 231
Къде и как съхранявате повече кг гранули?
Ще ми се да взема някаква кутия,в пакета не ми е удобно.
Аз ползвам ето тази чанти за съхранение. В две малки е сухата храна, а в голяма е котешката тоалетна. - https://www.zooplus.bg/shop/kucheta/kupichki_hranilki/suhranenie_na_hrana/351050

# 739
  • Мнения: 21 275
Aila , благодаря , добре изглеждат.

# 740
  • The Big Apple
  • Мнения: 23 524
Тути за 1 пауч /консерва ме е продала hahaha
Мен и за половин.Joy
Залагам си главата.

# 741
  • Мнения: 14 081
Момичета, някоя пазарувала ли е от Зооплюс? Миналата седмица поръчах консерви, в понеделник ми ги доставиха. Днес пак направих поръчка. Кога ви начисляват зооточките и как се пазарува с тях?
Тоалетната купих от Нечовешки магазин (Стефанов), но Зооплюс ми хареса повече.

# 742
  • Мнения: 7 856
За зооточките - има отделен списък с неща, и може без пари да вземете тези, за които има достатъчно точки. Точките би трябвало да се появят след поредното пазаруване в профила ви. Има срок, в който трябва да се използват.

# 743
  • София
  • Мнения: 39 768
Мисля точките се начисляват веднага след покупката. Или след доставка.
В края на годината изтичат някакви минимални точки, другите си остават в акаунта. Натрупват се.
По всяко време може да се пазарува с точки. Отваряте магазина с точки и добавяте в количката каквото си харесате.

Сухата храна я държа в пакетите ѝ. Дъщеря ми от време на време разсипва суха храна по буркани, но ми пречат Simple Smile
Заглеждала съм торбите за съхранение и може да взема.

# 744
  • Мнения: 14 081
Благодаря ви! Flowers Hibiscus Явно още не са ми ги начислили, защото на първата поръчка стои "изчакване", вероятно не е обработена. Поръчах им достатъчно консерви, ще имат за двайсетина дни.
Бела явно произлиза от семейство с престъпни наклонности. С най-голям кеф и апетит яде това, което си е... откраднала. Сухата храна ѝ е най-вкусна, когато влезе в шкафа и си вади с лапа от пакета. Понякога ѝ оставям храна на края на масата и се правя, че не виждам как крадешком я забърсва с лапа. Joy

# 745
  • Мнения: 1 622
Момичета, стиснете едни палци за Кари, че утре ще я кастрираме Cry

# 746
  • София
  • Мнения: 16 197
Стискаме палци и лапички!

# 747
  • Мнения: 7 856
И в къщи стискаме палци и лапички. Всичко ще е добре и бързо ще забрави.

# 748
  • София
  • Мнения: 13 151
Къде и как съхранявате повече кг гранули?
Ще ми се да взема някаква кутия,в пакета не ми е удобно.
С отварянето на чувала (купувам от най-големите) прехвърлям гранулите в буркани, като гледам да ги стръсквам/уплътнявам добре и затягам хубаво капачката. Така могат да запазят аромата си с месеци след отварянето на чувала. И ми е много лесно да давам храна. Simple Smile В показаната кутия не вярвам да се запазват дълго. Поне моите почти не ядат гранули, които са изветрели.

А най-веселата част е сипването на гранулите по бурканите. Постилам голям вестник за по-лесно събиране на падналите извън буркана, а петимата ме заобикалят и чакат да падне нещо наоколо. Joy

donatellla, това с торбата го е правил и Киро. Побърка се, тича и се крие. Не можех да го стигна, за да го освободя. Накрая успя да скъса торбата и се измъкна. После пък си надяна на врата висящото шнурче за ръката на съхнещ отворен чадър. Опита се да мина през вратата и се заклещи. Успя да счупи чадъра, а беше толкова здрав... И най-силният вятър не беше успял да го огъне. Joy

За успокоение можеш да включваш Фелиуей в контактите. Обаче е с натрупване. Резултат може да се види след около месец. Но не виждам смисъл при условие, че 8 години живее с вас. До края на живота ѝ ли ще я успокоявате с химия? Ако е нещо моментно, разбирам.

Стискаме палци на Кари! Всичко да мине леко! Коя клиника избра?

Последна редакция: чт, 16 фев 2023, 20:54 от Тaня67

# 749
  • Мнения: 3 774
В кутия с капак на винт държа гранулите.
Ето една работливка. Само и само ДС е навряна отгоре ми… в портмонето с химикали лежи!

Общи условия

Активация на акаунт