Отговори
# 240
  • Мнения: 333
Момичета, и аз да се разпиша. Тук съм, но вчера имах много работа - с мъжо пазарувахме за празниците и после посрещахме свеки. Та вече не сме сами, тя е тук да ни помага, дано не реши да дава съвети. За сега слуша.

# 241
  • Мнения: 385
Гале, стискам ти палци (с гостенката) Simple Smile
Момичета доколкото знам при цитонамаската се взима секрет от матката, а както знаете сега там неможе да се бърка  Thinking

# 242
  • Мнения: 871
Добро утро  bye Много мило ми стана от пожеланията на Ним и картичката на Мими81
А бебока на Клеми верно е страхотен. По този повод, очакваме всички мами, които имат вече бебоци да качат снимки, за да се порадваме и на техните съкровища, а и да започнем да пълним този албум
Гале, успех със свекито Whistling

# 243
  • Мнения: 1 289
Добро утро и от мен...   bouquet

Днес ме боли междукрачието... Twisted Evil щото снощи вече имах полова вечер  Party От два месеца сигурно го държа на сухо милото и снощи и мен ми се прииска,а той няма как да откаже...  Mr. Green

Доби,аз не пуснах страницата със снимките направо на потребител и парола,а отивам на заглавната страница на Yanuari,където са всички албуми...(ако искаш влез да видиш къде съм "заковала" страницата).Щото като влезна от "Нашите коремчета" в  някой албум не мога да добавям снимка.А знам,че всички албумчета са по-долу на страницата,ама заради пустото добавяне на снимки...Или пък само аз не схващам... Дано си разбрала какво искам да кажа,че толкова объркано обяснявам,че няма накъде повече.


KayRenn
да ти е жив и здрав рожденника и много да те слушкаааа и да ти помага за бебешока   bouquet

# 244
  • София
  • Мнения: 3 099
Добро утро и от мен - не съм родила от скитане, но заспах чак към 5 сутринта, та сега влача джапанки из къщата и подозирам, че днес нищо няма да мога да правя....  Sick

Мъжо, обаче бил цяла нощ по кръчмите в Кърджали с колегите и сега и той скимти, че го цепи тиквата! Ма той моя е уникален - не пие повече от 50 гр. и спи по 9-10 часа... По този повод сега е пред умирачка, а на мен ще ми се яви утре сутринта!  Party Щеше да е най-добре ако той носеше бебо, пък аз вилнеех по кръчмите, ама - на! Природа!  Party

Моя беб от вчера вече рита доста по-надолу... хм, колко ли ни остава?  newsm78 Я някое майче, което вече е раждало да каже - след смъкването колко може да се изтрае?  newsm78

# 245
  • Мнения: 7 420

Моя беб от вчера вече рита доста по-надолу... хм, колко ли ни остава?  newsm78 Я някое майче, което вече е раждало да каже - след смъкването колко може да се изтрае?  newsm78

     Аз питах Майка ми за това(и моето бебе вече се е смъкнало в таза),тя каза,че до 2 седмици може да се изтрае.
     Но предполагам,че може и да не важи за всички.Точно по тази причина я питах нея,понеже може да има наследствена предрасположеност.Нали ме разбираш,ivonska?

# 246
  • Пловдив
  • Мнения: 558
Здравейте и от мен!
Клеми честито за сладура Даниел!Дано е кротичък и да те слушка! Peace

# 247
  • София
  • Мнения: 3 249
Добър ден!

Аз наминавам да ви нагледам и отивам на пазар с татито. Мен цяла вечер и нощ ме боля коремчето ниско долу като при цикъл, ама леко. Обаче съм убедена, че не са родилни болки, защото си спах като пън и само като ставах до тоалетната, усещах болката. А и не се усили, сега съм кукуряк отново.  Thinking Странна работа!

Да честитя на KayRenn рожденика и да размахам пръст! Хич не се оправдавай, че имаш да готвиш  Naughty Вчера трябва да те е "огряло" и аз държа да знам дали!  Laughing  Wink

Галина, успех със свеки. Надявам се, че няма да ви се мота дълго и ще си тръгне след Коледа. Дръж я изкъсо, че клекнеш ли сега, после е по-лошо. Ама ти си знаеш, де! Успех!  Peace

# 248
  • София
  • Мнения: 3 249
Пуснала съм новата тема и когато тази стане на 15 страници, се прехвърлете там. Не съм сменяла картинки и т.н., защото нямах възможност, ама нали се споразумяхме!  Laughing

Отново приканвам скрити таланти да се разкрият и да изявят желание да поемат темата, след като аз и Мими родим!  Praynig

# 249
  • София/Варна
  • Мнения: 2 413
_Ним_, за съжаление не ме огря - мъжо оправя подутия паркет да не го потрошели нещо гостите тая вечер. Ама аз ще си търся обещаното до дупка Wink

# 250
  • Мнения: 1 317
Най-сетне да се надигна и аз  Wink Цяла нощ се въртях, обаче в 7 като заспах, та чак до сега!

Ivonska - на мен стомаха ми се е смъкнал от доста време. Вчера доктора каза, че вече е съвсеееем смъкнат, демек бебето било в стартова позиция, но смята, че с лежане и Гинипрал ще устискам до след Нова Година.

Обаче как сега да легна и да лежа - отивам да купувам последните подаръци за родата  Simple Smile

# 251
  • Мнения: 1 278
Моя беб от вчера вече рита доста по-надолу... хм, колко ли ни остава?  newsm78 Я някое майче, което вече е раждало да каже - след смъкването колко може да се изтрае?  newsm78

Така като гледам лентичката ти - 28 дни  Wink   Heart Eyes

# 252
  • София
  • Мнения: 3 099
Моя беб от вчера вече рита доста по-надолу... хм, колко ли ни остава?  newsm78 Я някое майче, което вече е раждало да каже - след смъкването колко може да се изтрае?  newsm78

Така като гледам лентичката ти - 28 дни  Wink   Heart Eyes

Не гледай лентичката - 38 г.с. съм... Не съм я сменяла.

# 253
  • Мнения: 1 278
Добре тогава. Поправям се одмах - 14 дни... плюс-минус 10 
Ставам все по-точна и точна в отговора си обаче. Одобрявам се определено Grinning


# 254
  • София
  • Мнения: 3 099
Добре тогава. Поправям се одмах - 14 дни... плюс-минус 10 
Ставам все по-точна и точна в отговора си обаче. Одобрявам се определено Grinning

Дали?...  newsm78 О-о, +/- 10 дни???? Стига де, искам януари...  Crazy

Общи условия

Активация на акаунт