Блефаропластика - 4 тема

  • 47 302
  • 505
  •   3
Отговори
# 165
  • Мнения: 19 687
Не. Ако искаш, ще ти пратя снимки на лично (да видиш прогрес ден по ден). Докъм четвъртия ден си като Квазимодо, утре ще ти е трудно да отвориш очи от оток. Но пък после става все по-лесно и хубаво Simple Smile

# 166
  • Мнения: 10 597
Значи няма да отварям очи, ще дремя по цял ден!
Ако не те затруднявам, изпрати ми!
Алена направо е била цвете в сравнение с нас!

# 167
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
Да, аз не знам късмет ли съм имала. Аз реално и не бях говорила с никого преди това, т.е. не знаех какво точно да очаквам и някои неща ме притесняваха, та изпращах снимки на док да питам - това сега нормално ли е Laughing

zigizagi, бързо и леко възстановяване. Зная колко врме чака, за да се заеме някой с теб Simple Smile

Понеже често се коментира, колко бързо се връщало старото положение, да си кажа, че нищо не се е възнало при мен, дори напротив. Но док коментира, че според това как човек се грижи за кожата си, може да се наложи нов аоперация след години, но при мен виждаки състоянието на кожата, не счита, че би се случило. И ме поощри да продължавам да се грижа така Simple Smile

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 23:31 от a.l.e.n.a

# 168
  • Мнения: 19 687
Пратих, Зиги Simple Smile Не пускам тук, защото някои са си страшни и не искам да всявам излишен смут.

# 169
  • Мнения: 296
Да, аз не знам късмет ли съм имала.......
И аз засега така се движа. На 6-ти ден съм от ГБ. Сериозен оток имах само на следващия ден. Днес съм с лека  тънка синя линия, точно под долните мигли. И съм жълта под очите. Но, пък - имам нормални клепачи, не плисета над очите!!! Нямам търпение да махнат конците, че ми е малко по-дълъг разреза.
Аленка, с какво маза за белега?
Зиги, Кристи, а на вас какво ви изписаха?
Аз мазах три дни с йод, сега тобрадекс, изписани. Чудя се за после...

# 170
  • Мнения: 10 597
Целите ми горни клепачи са сини. Засега с лечебен мехлем се мажа и капя капки против инфекции. За белега предполагам, че ще ми изпише като махне конците.

# 171
  • Мнения: 296
Целите ми горни клепачи са сини. Засега с лечебен мехлем се мажа и капя капки против инфекции. За белега предполагам, че ще ми изпише като махне конците.
Хм, различни лекари, различни техники, различни методи за възстановяване. Нищо не съм капала в очите, само йод, с клечка за уши, по шевчетата. Наблягай на хоризонталното положение, да не се свличат отоците. И студените маски. Аз сварих и пакетчета с лайка, които замразих, сега вървя из къщи и плаша околните с тях на очите...А пък в чая от лайката капнах по малко бадемово и арганово олио и го замразих във форми за лед, да
 се освежавам сутрин по-натам...Smile

# 172
  • в 1001-та нощ
  • Мнения: 16 425
За белега само Кело-кот. Към момента няма никаква линия, граница - да се вижда къде е рязно. Но предполагам това е от начина, по който е рязано. Имаше нови остриета / скалпели, за които лекарката прави коментари по време на самата операция и беше много доволна.

# 173
  • Мнения: 10 597
Аз посиянвам много лесно, не е проблемът в лекаря. Преди години си правих скинбустер, което е най-леката възможна процедура. Е, бях синя две седмици за изненада на всички.

Аз бях чела, че Алена е спала полуседнала и така правя и аз. Лекарката не ми даде никакви указания в тази насока.
Аз смятам, че трябва да се движи лимфата, за да се възстановя по-бързо и не трябва да лежа денонощно.

# 174
  • Мнения: 19 687
След горната слагах само някакъв аб крем и после, по съвет на Алена, взех кело кот (Янева нищо не изписа за белезите). Там бях с големи отоци и всички цветове на дъгата.

След долната слагах тобрадекс вътре в очите (голяма гадост), но Таук обеща да нямам никакви синини и наистина нямах. Оток имах зверски отново. Пак нищо не даде за белезите. Иначе първите дни след ДБ спях полулегнала. След горната си бях нормално.

# 175
  • Мнения: 1 544
С нищо не съм мазала белезите,горният е абсолютно невидим.Долният може да се забележи само от професионално око.Няма как напълно да се заличи белег,каквото и да обещават рекламите.
Синините са абсолютно индивидуална реакция на организма,а отоците е нормално да са на приливи и отливи поне първия месец.

При мен се наложи ревизия заради усложнения от липофилинга,но съм много щастлива и доволна от операцията,съжалявам,че толкова дълго я отлагах.След месец подновявам масажите,защото действително помагат и разбира се - добрите резултати са с много постоянство.

# 176
  • Мнения: 19 687
Menarini, ти къде прави липофилинга?

# 177
  • Мнения: 10 597
Днес съм много по-добре. Лекарката също е доволна възстановяването ми.
Още първия ден си направих две торбички със замразен грах. Вързах ги една за друга, така че идеално прилягат на очите.
Мисля да ги слагам поне до 5 ден.

# 178
  • Мнения: 1 544
Menarini, ти къде прави липофилинга?
Уни Хоспитал,д-р Войнов.Но аз бях с тежката артилерия - ДБ и ГБ едновременно + липофилинг.

# 179
  • Мнения: 242
Menarini, ти къде прави липофилинга?
Уни Хоспитал,д-р Войнов.Но аз бях с тежката артилерия - ДБ и ГБ едновременно + липофилинг.
Здравейте, може ли да споделите резултат преди и след? Това е другия доктор към който съм се насочила за долна блеферо.
Благодаря.

Общи условия

Активация на акаунт