Отмъщението на Шакира

  • 9 756
  • 70
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 173
Мисля, че арабската кръв на Шакира
Мисля, че не е "арабската кръв", южноамериканките са си точно фурии, като се ядосат. Чувала съм някои много луди случки с реални жени от Бразилия и Колумбия. А баща и всъщност е роден в Ню Йорк и има родители от Ливан, самата Шакира е израснала като католичка и ходила в такова училище даже. Определено не считам бабите и дядовците и виновни за песента Blush

Дори псевдонима й е повлиян от арабския свят. Шакира - от арабски - изящна жена. Част от песните й са повлияни от арабската култура. Песента Ojos Asi има арабски напеви и там се пее за Ливан, не за  родната й Колумбия.

# 46
  • Мнения: 5 266
Дори и така да е, Dresley - малко знам за нея конкретно - виж, ако искаш, топ 15 най-емоционални нации на света/ Forbes Blush

ще бъдете ли привлечени от мъж, на който жена му му е изневерила и той е разказал всичко в песен.
По същия начин като това, че мъж, на когото са изневерили, не е изпял нещо в песен - аз се чувствам привлечена или отблъсната от други неща. Майли също изпя в последната си песен, че сама може да държи ръката си и да си купува цветя, на мъжете най-вероятно не им е по-малко атрактивна.

# 47
  • Мнения: 1 522
Не е баш така. Привличането на мъжа към жената е до голяма степен правопропорционално на женската външност. Лично аз хейтя Шакира заради песента й, много е нелепа, но нейната атрактивност като външност не се е променила, следователно привличането ми към нея като жена също. Като тук не казвам, че съм влюбен в Шакира, а просто че привличането при мъжа до голяма степен зависи от външния вид на жената.

Докато обратното не е точно така. Да, жените също обичат поддържани и красиви мъже, но поведението на мъжа е много голяма фактор за пораждане или изчезване на привличането у жената.

# 48
  • Мнения: 5 266
Да, жените също обичат поддържани и красиви мъже, но поведението на мъжа е много голяма фактор
И мъжете пеят такива песни, просто Шакира "изби рибата" със споменаване на конкретните имена. Например Джъстин пя на Бритни "Cry me a river". Гаджето му към днешна дата е супер атрактивна мадама, явно не и пречи.

# 49
  • Мнения: 1 522
Ти не гледай звездите. При тях важат други правила. Ако аз имам 100 милиона в банка, мога да си позволя в някои други сфери да си правя квото искам. Но стандартът не е такъв за повечето хора.

# 50
  • Мнения: 5 266
Ако някой съсед ме извика, да ми издрънка на китарата си песен за бившата, ще избягам с двеста без да се обръщам назад. Мислех, че говорим за друго Smiley

# 51
  • Мнения: 1 522
Ако някой съсед ме извика, да ми издрънка на китарата си песен за бившата, ще избягам с двеста без да се обръщам назад. Мислех, че говорим за друго Smiley

Аз разбрах, че гледаш други неща и нямаш проблем да ти изпее 2-3 балади за бившата преди вечеря. Така поне каза 2 поста по-нагоре.

# 52
  • Мнения: 5 266
Придържала съм се към условието да са известни и атрактивни, защото Шакира не е съседката ми и повечето жени на 45 нито изглеждат така, нито имат такива финансови възможности. Но, ако си говорим за обикновени жени, ти не би имал против, значи, някоя позната, да се изплюе така по бившия?Relieved

# 53
  • Мнения: 1 522
Ако не ми говори това като сме заедно, не ми говори за бившия, не ми я пее песента, и просто в миналото се е случило - ще го приема. В крайна сметка ще си кажа - тъпо е постъпила, явно не е имала волята да си го преглътне и да не прави и песен чак. Но сега ако жена ми в момента почне да пише песни за бивши, не би ме изкефило меко казано.

# 54
  • Мнения: 5 266
Мисля, че хората на изкуството принципно преживяват на сцена/ в музика  и/или книга истински случки от живота си. Не е същото като просто вманиачен по миналото обикновен човек. На Шакира тази песен ще остане в историята и не виждам да и влияе лошо, но "Quod licet Iovi, non licet bovi.". Обикновените хора биха станали за смях, освен ако не изкарат три милиона за една седмица от това. Тогава палачинката пак би се обърнала.

# 55
  • Мнения: 1 571
Ама Шакира не е във връзка в момента, що да не си пише и да прави милиони?
А хич не вярвам, че на следващия ще му пречи песента.

# 56
  • София
  • Мнения: 35 059
Ба, ще му пречи.
Латино дива, това казах, че можеше да го зашлеви как си трябва.
За подобна постъпка и да отнася парсата тя? Ай, няма нужда.

Света е надскочил чуждия срам, ни е неин.

# 57
  • Мнения: 703
Аз не деля хората по произход и пол. Дали е арабка или британка, все едно. Но тези, които защитават Шакира, искам да ви попитам - ще бъдете ли привлечени от мъж, на който жена му му е изневерила и той е разказал всичко в песен. Приемаме, че жена му е била най-черната като отношение, а той няма вина (това май в този форум трудно ще се приеме, но просто го приемете като пример).

Ще бъда привлечена от такъв мъж ако е световноизвестен например Малума, ама ако е Футболеро от Малинова долина, малко по-друго е.

# 58
  • Мнения: 1 522
Само хубаво е да извадиш извода какъв е, а не само констатация и така ще разберем всички основите на отношенията мъж-жена :

тази постъпка е отблъскаваща и съответно трябва нещо много силно да я привлече, че да компенсира тази постъпка. Нещо като известността или парите на човека, който я е направил.

# 59
  • Мнения: 5 266
Или по скоро: ако целият свят ти е гледал развитието на връзката, е по-малко странно, че на целия свят ще пееш за нея Blush

Общи условия

Активация на акаунт