Отмъщението на Шакира

  • 9 762
  • 70
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 173
Шакира трябваше да помисли за двете си деца Милан и Саша, защото този скандал ще рефлектира и върху тях.

# 61
  • Мнения: 2 579
Даже не дочетох текста. Големи обяснения като на женския пазар. Проява на много лош вкус според мен, а и с мъжете, ако искаш да им го наковеш, трябва кратко и ясно.
Виж, Майлито повече ме кефи с новата си песен-препратка към брака и с Лайъм. Има мисъл, има идейност, детайлите са поднесени тънко - да се сеща, който трябва да се сеща.
Това на Шакира е по-зле от "Съдебен спор".

# 62
  • Мнения: 5 267
Тяхното наистина е латино сага. Всеки ред май ще се окаже истина - точно чета при моята позната от Испания, че списание „Marca“ публикува статия, че Пике е искал от Шакира втори шанс.

Много ми напомня на една истинска случка, в която мъжът изневерява на жената, тя разбира и го конфронтира. А той като извинение, пада на колене и и предлага брак, но естествено му бъде отказано. Съответно "молещият за брак" избухва, изгонва жената от общото жилище и си води любовницата в него, където жвеят поне година-две. Да, единият от тях е латино Joy

# 63
  • София
  • Мнения: 5 755
Не съм чула още песента, текстът е глупавичък. Майли наистина го направи по-елегантно. Цялата ситуация е грозна, и от двете страни.

# 64
  • Мнения: 181
Текстът не е писан от Шакира. Тя разказала всичко на диджея и той написал текста, за да го напасне към музиката. Латиносите харесват текста  и си подкрепят Шакира, а за Пике скоро никой няма да говори. 

# 65
  • Мнения: 5 267
А майката на Пике принципно ли стиска хората за лицето или само на Шакира обича да прави така? Open Mouth

# 66
  • Мнения: 2 579
Голям вампир Joy

# 67
  • Мнения: 3 915
Аз вярвам, че за да я изпее тази песен по такъв начин със споменаване на конкретни имена, то положението е било много тежко. В подкрепа на това е и видеото по-горе, кой знае в каква ситуация е била. Явно е била и силно наранена, а хората в яда си правят такива неща. Вероятно и аз бих, а не съм каруцарка, участваща в саги като Съдебен спор Grinning

# 68
  • Мнения: 1 522
Нашите приятели през 1990 :

# 69
  • Мнения: 2 241
Много тъпа песен, жалка постъпка. Звучи като нещо първосигнално и точно като съдебен спор изкарва кирливите ризи на цялото си семейство. Грозно е да направиш нещо подобно за бащата на децата си. От както съм фен на някои групи и изпълнители като Arctic Monkeys, The last shadow puppets, Josh Garrels и много много други по-незнайни изобщо не се задоволявам с тъпи текстове на песни като този. Можеше да напише нещо алегорично, метафорично, пак да храни като иска, но не на толкова ниско ниво. Има песни за разбити сърца много по-деликатно поднесени, и сто пъти по-дълбоки.

Тая въобще не си ли дава сметка, че сигурно 90% от фен базата й носи в най-добрия случай касио и една ли може да си позволи някога ферари

# 70
  • Мнения: 173
Освалдо Риос се беше похвалил в едно реалити през 2022 г. Тъкмо беше започнала сагата Шакира-Пике. Риос се похвали, че по времето на снимките на теленовелата Вдовицата в бяло 1996/7 г. Той имал интимна връзка с Шакира, и разказа някои пикантерии от връзката им. Риос дори заяви, че песента Ojos asi била посветена на него, също и още няколко песни, но не сподели кои са те.

Последна редакция: вт, 07 фев 2023, 17:16 от Dresly

Общи условия

Активация на акаунт