Как да обичаме себе си повече - част II

  • 5 007
  • 136
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 29 371
Обадете се на приятел, просто да го чуете как е и да си поговорите.

# 16
  • Мнения: 494
Не прави непоискано добро.

# 17
  • СоФиЯ - ДрАгАлЕвЦи сега в Lloret de Mar (Costa Brava) - España
  • Мнения: 1 856
Не се връщай назд във времето.
Не правя непоискано добро.
Уважи себе после останалите.

# 18
  • София
  • Мнения: 2 672
Научи се да казваш винаги и категорично 'не', когато нещо не отговаря на вкуса и волята ти.

# 19
  • София
  • Мнения: 1 197
Угаждам си повече и винаги се стремя да постигна нещата за които мечтая.

# 20
  • Варна
  • Мнения: 555
Стремя се да не живея с миналото, а в настоящето и мисля за бъдещето с добро.

# 21
  • Samokov
  • Мнения: 348
Радвам се на дребни неща.  Миналото е минало. Не го ровя. Живея в настоящето и се радвам на всяка безценна минута с близките ми, защото  осъзнах колко преходно е всичко.

# 22
  • на последния етаж
  • Мнения: 8 756
Обичам себе си, опитвам се да не се обвинявам за грешките си, грижа се за себе си.

# 23
  • София
  • Мнения: 1 162
Време за мен. Хубав сериал, любима храна (дори десертчето е задължително да е супер вкусно), после подремвам. Чета си някакви неща на лаптопчето в леглото. Наричам го мозъчна почивка, глезотия.

# 24
  • Мнения: 7 391
Отдавна се освободих от хората,които ме напрягат.Минах на принципа "По-добре врабче в ръката отколкото орел в небето"! Имам нови хобита,които ми осигуряват спокойствие и не ме натоварват с излишни отрицателни емоции.Обичам да пътувам и сега се възползвам на макс от различните маршрути.

# 25
  • София
  • Мнения: 887
Редовно си подарявям масажи, разходки в планината, хубава храна. Започнах да избягвам контакти с хора, които ме натоварват прекалено със своите проблеми, а нямат търпение да чуят моите. Разбрах, че повечето приятели се плашат, когато възникне голям проблем и затова е по-добре, проблемите да не се обсъждат с тях, защото идва разочарованието.

# 26
  • София
  • Мнения: 35 952
Не си задавам глупави въпроси и не се измъчваш с "неща" над които нямам "власт" и не мога да променя.

# 27
  • Елхово
  • Мнения: 1 397
Не съжалам за отминали неща! Старая се да бъда доволна от това, което имам и което ми се дава. Старая се винаги да имам някаква цел пред мен!

# 28
  • Б
  • Мнения: 568
Стремя се да постигна нещата, които желая и които биха добри за моите близки.

# 29
  • Мнения: 2 242
Кои са нещата, които редовно и осъзнато правите за самите себе си? - опитвам се да съм по-спокойна спрямо заобикалящата ме среда, защото знам че да се ядосвам означава да вредя само и единствено на себе си.

Общи условия

Активация на акаунт