Как да обичаме себе си повече - част II

  • 5 005
  • 136
  •   1
Отговори
# 45
  • Варна
  • Мнения: 1 783
Колкото и да говорим, теорията е едно, а на практика съвсем различно. Наистина човек трябва да се грижи за себе си емоционално, но границата е много тънка между здравословния егоизъм и завършения егоист.

# 46
  • Мнения: 4 594
Медитирам.

# 47
  • Мнения: 356
Много неща спазвам, но някои избягвам с цел. Бих допълнила да се спортува, но не само ходене, но участваме в общност. Дали ще е отбор в някой спорт, група за народни танци, група за фитнес. С времето става една малка общност и съдя по нашата. Ако някой отсъства, започваме да се питаме защо, търсим отсъстващия човек. Това сплотява и нахъсва за още старание и чести посещения. А спорта е здраве!

# 48
  • Мнения: 1 639
Не се притеснявай за неща, които не зависят от теб. Тях не можеш да ги промениш!

# 49
  • София
  • Мнения: 905
Разхождам се. Повтарям си, че хората са различни и се старая да ги приема. Не се втелясвам на проблеми. Нямам големи очаквания. И искам да бъда до любимите ми хора.

# 50
  • Лясковец
  • Мнения: 765
Опитвам се да живея в настоящето,но често се обръщам назад,не съжалявам за това което е могло да бъде,това би означавало да съжалявам за двете си прекрасни деца,прекарвам повече време с тях,след училище не им давам допълнителни задачи,стремя се да изживеят детството си максимално дълго.В моя живот има нещо като девиз,Не можеш да кажеш" Не мога"преди да си опитал,можеш да използваш не искам,страх ме е,но не и не мога.

# 51
  • Мнения: 20
Обичам да се облека и гримирам добре и да изляза на градска разходка.Сама, без цел, от уличка в уличка, накъдето реша спонтанно, да хапна нещо забранено, да разглеждам витрините и просто да вървя само със себе си.

# 52
  • Мнения: 17
Приемам хората, приемам себе си и не се опитвам да ги променям нито им се ядосвам.

# 53
  • Мнения: 8 536
Гледам да не се тревожа за неща за които нямам контрол.

Благодарна съм за всички неща, които не се купуват с пари.

Спортувам и се храня здравословно.

# 54
  • Мнения: 9 776
Опитвам се да намирам време за мен.

# 55
  • Мнения: 316
Разчитам само на себе си,  спокойна съм, не правя дългосрочни планове.

# 56
  • София
  • Мнения: 563
Смей се, не приемай нещата насериозно. Позволявай си хубаво вино в хубава чаша. Няма нищо лошо в това да отказваш.

# 57
  • Мнения: 43
Дъщеря ми която е тинейджър се усмихва на моите странности. Дали жълти обувки или светлосин клин. И днес с кого ще водиш? Веднага ме разгадае. Че не се водя по чужди мнения е едно. И моята личност не е на тезгяха за реклама.

# 58
  • Мнения: 996
Не се старая да се харесам на другите и си казвам каквото мисля.
Разхождам се често сама с мислите си.
Сама си правя подаръците ,които харесвам  ,затова и на мъжа ми му е трудно като имам повод да ме изненада.

# 59
  • Пловдив
  • Мнения: 996
В момента се уча да правя нещо само за себе си, защото съм научена, че това е "глезотия".

Общи условия

Активация на акаунт