Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 61 064
  • 747
  •   1
Отговори
# 300
  • София
  • Мнения: 22 852
Дами, в началото на месеца се коментираше цената на рол он дезедорантите Нивеа в Лили. В Кауфланд са 8 лв., а в ДМ цената е 5,95 лв.не знам дали този, с двойния ефект мирише добре. Някой ползвал го е?

Последна редакция: нд, 26 мар 2023, 22:43 от Amiamo

# 301
  • Мнения: 400
Аз го ползвам от много години, любим ми е.

# 302
  • Мнения: 666
Оо, това ми е любимият дезодорант на Нивеа, заедно с розовия Pearl and beauty. Ухаят много приятно, преди ги зареждаха и в големи опаковки от 200мл., но за жалост отдавна спряха.
Благодаря момичета, че споделихте за наличностите на балсама, сдобих се вече и с него. Тепърва ще пробвам серията, но можеше малко повече да се постараят с аромата.

# 303
  • Мнения: 1 950
Дами, в началото на месеца се коментираше цената на рол он дезедорантите Нивеа в Лили. В Кауфланд са 8 лв., а в ДМ цената е 5,95 лв.не знам дали този, с двойния ефект мирише добре. Някой ползвал го е?


А петна оставя ли върху дрехите? Аз не мога да го чакам да изсъхне и да се обличам тогава. Нанасям и обличам.

# 304
  • Мнения: 439
Аз съм ползвала дезодоранта double effect и нищо не правеше, дори ме сърбеше ужасно от него и го изхвърлих. Явно моята кожа е чувствителна, не знам. Препоръчвам този рол-он.

Видях го в друга група и реших да го пробвам. Мирише страхотно цял ден.

# 305
  • Мнения: 39 478
Днес в Лили видях останали 3 кутии с ВВ крем на Миша. Кутията по- тъмна, по- плоска, по- кафеникава, а не в червено. Питах дали е нов състав и т.н. но нищо не ми казаха. Има ли как да е менте?

# 306
  • Мнения: 1 370
Едва ли, Миша имат различни видове бб кремове:

# 307
  • Мнения: 182
Момичета, отдавна се чудя дали да  не пробвам ББ крем на Миша или Лумене. Вие кой от двата препоръчвате?

# 308
  • Мнения: X
СС на Лумене. Има малко, но хубави, реални цветове, а кожата сияе с него. За мен Миша е гипс, а цветовете са абсурдни.

# 309
  • София
  • Мнения: 6 361
И двата харесвам много , Лумене е по-сочен.
25 на Миша ми пасва перфектно, както и Таn на Lumene.

# 310
  • Мнения: 1 397
От години използвам стиковете на Nivea pearl and beauty, но сега, освен че са им вдигнали ужасно цената са сменили и нещо в състава. Консистенцията е друга и получих ужасно раздразнение на кожата от него. Едно време това ми се случи с Rexona и спрях да ги ползвам, явно и Nivea супер много са влошили качеството.

# 311
  • Мнения: X
Вчера си купих два ролона Нивеа от Метро, ще ги видим.

# 312
  • Deutschland
  • Мнения: 5 448
Много съм доволна от душ геловете на Плейбой, купувам ги на смешна цена, а са пенливи и много ароматни. Един Фа с какао им прави компания, само заради аромата си. Дав отдавна не съм купувала.

# 313
  • Мнения: 199
Шампоан и балсам от Plex серията на Balea имаше вчера доста бройки заредени в магазина на площад Славейков, но нямаше серума. Моля някой ако го е виждал него наличен в някой магазин да сподели къде.

# 314
  • София
  • Мнения: 22 852
Серумът на Plex от доста време не е зареждан във филиалите на ДМ.

Общи условия

Активация на акаунт