Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 61 218
  • 747
  •   1
Отговори
# 315
  • Мнения: 4
Момичета, бихте ли ми препоръчали руж, досега ползах на буржоа, но сякаш вече ми омръзна.

# 316
  • Мнения: 482
Кожата ми е чувствителна и лесно стават раздразнения, зачервявания. Като по-лека опция за изравняване на тена използвах CC крема на Bourjois, обаче виждам, че от известно време вече не се продава - най-вероятно е спрян от производство.



 Фон дьо тена на същата марка също го харесвам, но когато искам по-голяма покривност, а BB крема им ми идва твърде прозрачен (дефектите по цвета на кожата си личат). Препоръчайте ми някакъв CC крем, който да е подходящ за чувствителна кожа и да изравнява тена на лицето. Може и BB крем, но наистина да върши работа.

# 317
  • Мнения: X
Момичета, бихте ли ми препоръчали руж, досега ползах на буржоа, но сякаш вече ми омръзна.
https://www.dm-drogeriemarkt.bg/wet-n-wild-ruzh-pudra-1111557e-p … p77802116260.html

Препоръчайте ми някакъв CC крем, който да е подходящ за чувствителна кожа и да изравнява тена на лицето. Може и BB крем, но наистина да върши работа.
Сигурно ще досадя на някого, ама пак
https://shop.lillydrogerie.bg/lumene-vegan-cc-krem-fon-d-o-ten-6 … Ez3BoCb7oQAvD_BwE

# 318
  • София
  • Мнения: 424
Момичета, взех са тази маска или масло. На консистенция наистина е като масло за ядене.
Сложех го на измита коса, като обикновенна маска, но косата ми беше на клечки след това.
Ако някой го е ползвал, нека сподели как.
Иначе косата ми  отдавна не е имала такъв блясък.

https://www.dm-drogeriemarkt.bg/alverde-naturkosmetik-vazstanovy … 058172449451.html

# 319
  • Мнения: 666
Ако не се бъркам това масло се ползва като преуош. Слага се на суха преди измиване с шампоан. 5-10 минути са му достатъчни като престой, но може и повече време да остане на косата. След това се измива. А като аромат как е? Всеки път го заглеждам, когато съм в ДМ, но напоследък хич не ми се занимава с допълнителна грижа извън рутинната.

# 320
  • София
  • Мнения: 424
На мен ми миреше на крем за лице, не мога да определя точно. Но не е гадно.
Ще го пробвам като преуош.
Другото , което ми направи впечатление след използването на тази серия, Ш и Б и това масло е, че си суших  косата супер много време. Няма изсушаване. Днес ще  пробвам пак тази серия да видя пак ли ще така .

# 321
  • Мнения: 1 371
СС крема на Алверде е страхотен, с много изчистен състав и за чувствителна кожа е супер .

# 322
  • Мнения: 482
Лилиум, не намирам СС крема на Алверде в онлайн магазина на dm. Да не би да става дума за BB крем на същата марка? Или все пак е имало CC, но и той е спрян сега?

# 323
# 324
  • Пловдив
  • Мнения: 3 291
Не всички продукти от реала са налични online,  за съжаление  Confused.

# 325
  • Мнения: 482
Лилиум, много благодаря за снимката! Явно го няма онлайн, но ще го потърся във физически магазин.

# 326
  • Мнения: 1 248
Как са като цветове? Всичките подобни, дори и тонираните слънцезащити, винаги са ми тъмни, дори и light ..

# 327
  • Мнения: 284
Ей така по случайност се сдобих с Ш и Б от плекс сериятаааа! В Плевен. Имаше поне 5 от продукт. Серум нямаше. Ама ги скрили, най-отдолу на регала:stuck_out_tongue_winking_eye:

# 328
  • Мнения: 1 013
Някой знае ли защо спряха спирала Loreal unlimited ?

# 329
  • Мнения: 1 330
Привет
Някой има ли от тези четки за зъбки на дм? Интересува ме дали и при вас главите не влизат до тялото плътно или аз нещо не мога да я наглася? Леко по нагоре стои иначе си работи перфектно

Общи условия

Активация на акаунт