Balea, Alverde, Catrice, Essence, Aura (Козметика от ДМ, Лили и други) - тема 85

  • 61 357
  • 747
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 13 684
Колко често ги ползвате такива пачове, за ежедневно ли са или през някакъв период от време? Заглеждам се чат-пат, но не се виждам всеки ден да слагам такива и да вися с тях (късогледа съм и не си представям че бих могла да си сложа и очилата, та баш висене би било като не виждам достатъчно да върша нещо)... Ако е нещо да се намажа и да продължавам повече се сещам, но с маските хич не съм редовна и предимно така си стоят ако купя нещо.

# 61
  • Мнения: 369
И аз съм късогледа и съм с очила. Слагам си очилата без проблем. Не съм пробвала тези пачове, помагат ли срещу тъмни кръгове под очите?

# 62
  • Мнения: X
И аз ги слагам с очилата, защото нося очила като съм си вкъщи, но нося и лещи, и с тях определено ми е по-удобно.

# 63
  • варна
  • Мнения: 688
Момичета, от двустранните спирали на Лореал коя е най - добра( обем и дължина, без натрупване)

# 64
  • Мнения: 13 684
Това добре звучи, щом става с очилата върху тях, мислех че ще се цапат повечко. Личи си че не съм пробвала такива пачове до сега Grinning
Та не разбрах - това нещо колко често е нормално да се ползва?

# 65
  • Мнения: X
Сложих ги тази вечер с очила, не пречат по никакъв начин, но и моите очила са тесни. Очаквах, че пачовете ще се пързалят, защото са много сочни, но не мръднаха.
Скрит текст:

# 66
  • Мнения: 1 645
Попаднах на доста интересен профил в Инстаграм, в който дама прави сравнения между скъпи продукти и “дрогерийните близнаци”😂
Оставям в скрит текст ако на някой му е интересно:

Скрит текст:

# 67
  • Мнения: 23 405
Момичета, чета в Дм и не разбра, а и не помня, ако съм чела тук- синът ми имаше р.ден наскоро.Регистрирала съм приложение на негово име на моя тел. ,имам талон.Той трябва ли да е с мен( над 18 г. е)? Имам и снимка на личната му карта.

# 68
  • Мнения: 4 011

Чела съм тук мнения за този продукт бяха позитивни въпроса ми е става ли за по светла кожа ползват фдт с цвят беж или sand за това се чудя ?

# 69
  • София
  • Мнения: 29 044
Аз съм със светла кожа с неутрален подтон и не бих използвала нито един от двата. Такъв цвят ползвам само ако съм с тен.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 1 560
Момичета,има ли в dm или Лили хубава течност за а сваляне на гел лак?
Относно отстъпката за РД,трябва да се активира  талонът за отстъпка в приложението и на касата да се маркира.Това е.Не е необходимо показване на ЛК или наличен Рожденик 🙂
Всъщност като стойност -15% ,той е еднакъв с талонът за нов клиент,тъй че може да се ползва и той,и пак е същата отстъпка .

# 71
  • Мнения: 1 671


Взех си тази основа на Катрис


Съставът й е малко спорен според едно приложение, но като консистенция я харесах

# 72
  • Мнения: 83
Здравейте! Моля за препоръка за бюджетна база за грим за мазна кожа за скриване на разширените пори. Благодаря предварително!

# 73
  • Пловдив
  • Мнения: 3 362
Относно отстъпката за РД,трябва да се активира  талонът за отстъпка в приложението и на касата да се маркира.Това е.Не е необходимо показване на ЛК или наличен Рожденик 🙂
Всъщност като стойност -15% ,той е еднакъв с талонът за нов клиент,тъй че може да се ползва и той,и пак е същата отстъпка .
Талонът за нов клиент е само за покупки онлайн и е с по-дълъг срок,  а за РД - 10 дни  Wink

# 74
  • Мнения: 2 183
И аз съм късогледа и съм с очила. Слагам си очилата без проблем. Не съм пробвала тези пачове, помагат ли срещу тъмни кръгове под очите?

Аз борих тъмни кръгове дълго време. Ползвала съм много пачове и дрогерийни кремове, но резултатите при мен не бяха задоволителни. Sad
Последната година използвам този околоочен крем на Сефора за тъмни кръгове и съм повече от доволна. Спасява ме от тъмните кръгове, хидратира много добре зоната около очите и.. вече не оставам без него. Знам, че не е за тази тема, но кремчето е 20мл и струва 30лв., а аз лично използвам една опаковка половин година. Далеч повече пари отделях за търсене на подходящия околоочен от дрогериите, проби-грешки, малко мл и слаби резултати (Да не говорим, че цените на някои продукти в дрогериите, вече са почти същите като на тези в средния клас козметика).

Общи условия

Активация на акаунт