RYANAIR - 22

  • 39 077
  • 767
  •   1
Отговори
# 45
  • София
  • Мнения: 19 221
За Германия от май се качват цените, заради гастербайтери и активно пътуващи. Според мен купувайте сега.
Виж, за гастарбайтерите не се бях сетила, благодаря. То ясно, че лятото е сезонът на ваканциите и няма как да очаквам цена като през април. Обаче началото на юли е по-изгодно....засега.
Това с последни бройки на тази цена не го гледайте. Редовно пише така за всякакви полети, а доста често се е случвало билетите на следващата цена да са по-евтини (…и сега се замислям, че са прави, защото казват, че са последни на ТАЗИ цена, а не че следващите са по-скъпи).
Благодаря, явно е психологическа атака "Насам, народе, че не останаха".

# 46
  • Мнения: 4 312
Това с последни бройки на тази цена не го гледайте. Редовно пише така за всякакви полети, а доста често се е случвало билетите на следващата цена да са по-евтини (…и сега се замислям, че са прави, защото казват, че са последни на ТАЗИ цена, а не че следващите са по-скъпи).
Благодаря, явно е психологическа атака "Насам, народе, че не останаха".

даже е и вярно, пък как ще го възприемете, си решавате сами

може да проверите
ако пише "остават 3 билета на тази цена" потърсете 4 или повече наведнъж и ще видите новата цена
99.99% съм сигурен, че ще е по-голяма. Разбира се на другия ден може и да е по-малка

# 47
  • Мнения: 151
Това с последни бройки на тази цена не го гледайте. Редовно пише така за всякакви полети, а доста често се е случвало билетите на следващата цена да са по-евтини (…и сега се замислям, че са прави, защото казват, че са последни на ТАЗИ цена, а не че следващите са по-скъпи).
Благодаря, явно е психологическа атака "Насам, народе, че не останаха".

даже е и вярно, пък как ще го възприемете, си решавате сами

може да проверите
ако пише "остават 3 билета на тази цена" потърсете 4 или повече наведнъж и ще видите новата цена
99.99% съм сигурен, че ще е по-голяма. Разбира се на другия ден може и да е по-малка

На мен ми се е случвало конкретно с дестинация Единбург през 2021 - последни оставащи билети на цена £100+, а на следващия ден бяха по £22,99.
Иначе са прави, били са последните оставащи на такава цена, следващите са били по-евтини.

# 48
  • Мнения: 4 312
Имам предвид като се гледа веднага, още същия момент. Виждат се вече заредените цени.
Като минат 2-3 часа, камо ли един ден вече всичко може да е различно, може да пуснат промоция, може някой да се откаже от полет и билетите му да се върнат в продажба, всичко може.

Иначе схемата е - определен брой билети на една цена, още толкова на друга, още на трета и т.н. и винаги показва най-ниската налична в момента. Като мине време нещата може да са тотално различни и без някой от компанията да си е мръднал пръста, само от покупките на потребителите.

# 49
  • София
  • Мнения: 5 070
Тест : 1 билет за полет за който пише, че остават 4 на тази цена и 5 билета за същия полет :


# 50
  • Мнения: 1 820
Тест : 1 билет за полет за който пише, че остават 4 на тази цена и 5 билета за същия полет :



Утре ще продължим с теста:)

# 51
  • Разград
  • Мнения: 2 102
Здравейте, за първи път купувам билети от Ryanair. Купих билет за отиване и връщане 02.03.-05.03. за съпруга ми. Купих стандартен билет и добавих опция Plus, в която е включен 20 кг куфар и резервирано място. Мога ли сега да го чекирам? Или кога ще имам възможност да го направя?

# 52
  • София
  • Мнения: 16 003
Да, може сега да го чекираш щом има избрано място.
Но и по-нататък да го направиш не е проблем. Мястото му се пази в самолета.

# 53
  • Мнения: 161
Здравейте! Мога ли да добавя бебешка количка в багажа си ,за която ми дава цена 15€,но да съм без бебето 😂Искам да пратя по мама количка,която да остане в Бг за лятото.

# 54
  • София
  • Мнения: 16 003
Да, може количка без бебе. Предаваш я на гишето за чекиран багаж.

# 55
  • СОФИЯ
  • Мнения: 11 497
https://www.ryanair.com/bg/bg/lp/promotions/flash-sale пуснали са някакви намаления за м. март, на мен нищо не ми хвана окото. Само за днес са.

# 56
  • Мнения: 124
Как да го разбирам този полет в 00:00 часа?  Satisfied

Събота сутрин   в 00:00 часа или събота вечерта в 00:00 часа?

# 57
  • София
  • Мнения: 5 070
Нощта петък ( 31 ) срещу събота ( 1) .

# 58
  • Мнения: 10 925
Офертите се виждат ТУК, месец по месец.



Последна редакция: чт, 23 фев 2023, 13:47 от diziler

# 59
  • Мнения: 1 167
Момичета не съм ползвала  Raynair  до сега. Чета и се надявам да се справя.
В предната тема имаше един въпрос :при купуване на билет за възрастен имаш право на безплатен избор на места за деца. Това какво значи че за мен тр да купя билет с фикс място и тогава за деца да избера места така ли е. Деца се водят до колко години да знам дали това е приложимо за нас.

Последна редакция: пт, 24 фев 2023, 19:43 от desiniko

Общи условия

Активация на акаунт