"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 38 391
  • 777
  •   1
Отговори
# 15
  • Мнения: 156
Според мен бялото течение е в следствие на овулацията. Имплантацията трае от 7-10 дни.
Хубав ден и се надявам скоро да видите двете чертички!
точно тези дни ми се падат 7-8 от овулацията и за това имам чудене. Много ви благодаря все пак!

# 16
  • София
  • Мнения: 11 502
"кухо яйчице" Rolling Eyes

Здравейте, на 12ти имахме контакт и на 13ти засякох положителен тест за овулация.  днес имам леко придърпване в яйчниците, а вчера на едно ходене до тоалетната на хартията видях наситено бяло течение,гъсто, но  днес го нямам. Има ли варянт това да е от имплантация? Имам време до следващ цикъл на 28 дни ми е  и обикновенно болките са ми в деня,в който трябва да ми дойде.
Много ви благодаря.

Ако положителният тест е бил на 13, то овулацията е била след 12 - 36 часа.
И течението не е признак на имплантация.

# 17
  • Мнения: 1 424
Здравейте, на 12ти имахме контакт и на 13ти засякох положителен тест за овулация.  днес имам леко придърпване в яйчниците, а вчера на едно ходене до тоалетната на хартията видях наситено бяло течение,гъсто, но  днес го нямам. Има ли варянт това да е от имплантация? Имам време до следващ цикъл на 28 дни ми е  и обикновенно болките са ми в деня,в който трябва да ми дойде.
Много ви благодаря.

Най-вероятно 'войниците на мисия'  излизат.  Имала съм такова течение при няколко неуспешни опити за бебеправене.

# 18
  • Мнения: 2 585
По време на овулация/приближаваща овулация се наблюдава често именно обилна цервикална слуз. В този ред на мисли на мен ми се вижда нормално да има “бяло течение” както го описвахте.
Звучи гнусно, но често тази слуз прилича на гъст сопол..

# 19
  • Мнения: 156
По време на овулация/приближаваща овулация се наблюдава често именно обилна цервикална слуз. В този ред на мисли на мен ми се вижда нормално да има “бяло течение” както го описвахте.
Звучи гнусно, но често тази слуз прилича на гъст сопол..
Цервикална слуз имах,но това се появи при отминала овулация.

# 20
  • Мнения: 1 063
Здравейте, на 12ти имахме контакт и на 13ти засякох положителен тест за овулация.  днес имам леко придърпване в яйчниците, а вчера на едно ходене до тоалетната на хартията видях наситено бяло течение,гъсто, но  днес го нямам. Има ли варянт това да е от имплантация? Имам време до следващ цикъл на 28 дни ми е  и обикновенно болките са ми в деня,в който трябва да ми дойде.
Много ви благодаря.

Най-вероятно 'войниците на мисия'  излизат.  Имала съм такова течение при няколко неуспешни опити за бебеправене.
Ами те винаги излизат. Дори да забременееш, в това участва само един сперматозоид! Всички останали умират. Самата течност от еякулата, в която плуват също не ти е необходима и изтича от тялото. Но това се случва скоро след акта, не една седмица по-късно...

# 21
  • Мнения: 81
Здравейте момичета бях публикувала въпрос но бе изтрит не знам защо но ще го задам отново преди два дена имахме полов акт и моят съпруг е пуснал в мен но след като е пуснал ми сподели че когато  е пуснал  почуствал нещо като вакум някакво придърпване също така и вчера съм имала болка в левият яишник и на кръста но само от лявата страна по принцип на 30 трябва да ми доиде а последната ми ову беше на 15_16 благодаря ви!..

# 22
  • Мнения: 408
Християна Първо, Не, след като е минала овулацията, не можеш да забременееш. Второ, следенето ѝ през приложение не е достоверно, може да си била с късна О, щом още не ти е дошъл Ц и да сте уцелили момента. Тест за бременност се прави след закъснението, ти реално вече имаш такова и щом е отрицателен, най-вероятно не си бременна или си била с късна О. Ако не ти дойде, направи нов тест след 2 дни или направо кръвен. На лекар и да отидеш сега, нищо няма да се види. А и ако се приеме, че си бременна, вече си в 5-та седмица, броят е от първия ден на последния ти месечен цикъл. Успех, дано е това, което искаш 🙂

# 23
  • Мнения: 1 424
Здравейте момичета бях публикувала въпрос но бе изтрит не знам защо но ще го задам отново преди два дена имахме полов акт и моят съпруг е пуснал в мен но след като е пуснал ми сподели че когато  е пуснал  почуствал нещо като вакум някакво придърпване също така и вчера съм имала болка в левият яишник и на кръста но само от лявата страна по принцип на 30 трябва да ми доиде а последната ми ову беше на 15_16 благодаря ви!..

Най-рано няколко дни преди датата на очаквания цикъл да разберете с кръвен тест. От овулацията до оплождането да кажем 24ч. После яйцеклетката пътува около седмица до матката преди имплантация да се случи. Може да усетите болка, да има кървене. Може и никакъв признак да няма. Най - рано деня преди цикъл с кръвен тест ако нямате търпение. А ако взимате от аптеката тест, вземете такъв с висока чувствителност за ранно откриване.

# 24
  • Мнения: 36 007
Здравейте момичета бях публикувала въпрос но бе изтрит не знам защо но ще го задам отново преди два дена имахме полов акт и моят съпруг е пуснал в мен но след като е пуснал ми сподели че когато  е пуснал  почуствал нещо като вакум някакво придърпване също така и вчера съм имала болка в левият яишник и на кръста но само от лявата страна по принцип на 30 трябва да ми доиде а последната ми ову беше на 15_16 благодаря ви!..

30 февруари няма
два дни (или преди един, защото в двата поста има разлика в дните) след половия акт няма как някой да ви каже бременна ли сте или не
а ако въпросът е за придърпването, не за забременяването, задайте го в подфорум "женско здраве", не в текущата тема
и последно - овулацията е била няколко дни преди акта -  вероятността са сте бременна е почти 0
направете си кръвен тест след няколко дни

# 25
  • Мнения: 81
Здравейте момичета бях публикувала въпрос но бе изтрит не знам защо но ще го задам отново преди два дена имахме полов акт и моят съпруг е пуснал в мен но след като е пуснал ми сподели че когато  е пуснал  почуствал нещо като вакум някакво придърпване също така и вчера съм имала болка в левият яишник и на кръста но само от лявата страна по принцип на 30 трябва да ми доиде а последната ми ову беше на 15_16 благодаря ви!..

30 февруари няма
два дни (или преди един, защото в двата поста има разлика в дните) след половия акт няма как някой да ви каже бременна ли сте или не
а ако въпросът е за придърпването, не за забременяването, задайте го в подфорум "женско здраве", не в текущата тема
и последно - овулацията е била няколко дни преди акта -  вероятността са сте бременна е почти 0
направете си кръвен тест след няколко дни
Ния имахме акт и на 15 а ову ми беше на 16

# 26
  • Мнения: 81
Здравейте момичета можели преди менструация 9 дена теста за бременност да отчете ако има бременност благодаря ви предварително ❤️

# 27
# 28
  • Мнения: 3
Здравейте,  положителен тест за овулация имах на 18.02, последен цикъл 05.02.
Опити сме имали 16, 18, 21ви.
По препоръка на АГ взимам дуфастон от ден 16ти, за 10 дни по 2 табл.
Много ме боли кръста, възможно ли е бебе, или е по- скоро от Дуфастона?Pensive

# 29
  • софия
  • Мнения: 107
Здравейте! Последна редовна менструация на 6.02. Положителен тест за овулация на 18-ти 02., цикъка ми е обикновено 28-30 дена. Днес на 10- ден след овулацията направих тест (чувствителност 25) и това е резултатът. Само аз ли виждам блед, но положителен? Какво е вашето мнение? Благодаря за помощта! :

Общи условия

Активация на акаунт