"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 36 583
  • 777
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 8 753
Благодаря, ще се надявам на добра новина……

# 46
  • Мнения: 5
Здравейте, момичета. Имам питане. Последният ми цикъл беше на 02.02 продължил 5 дни. На 12-тия ден започнах до ходя на вагинален ехограф при моят доктор за следене на овулацията, тъй като правим опити за бебче от 2 месеца. Овулацията ми всеки месец е около 17-ти ден, та така стана и този месец, овулацията ми беше или на 18 или 19-ти. И в двата дни се потрудихме. Цикълът ми е абсолютно редовен и трябваше да ми дойде сега на 2-ри, но го няма. Имам болки в яйчниците , подути гърди, но нещо не е като при обичайните ми пмс. Правих доста броя тестове, всички от които положително с много бледа 2-ра черта и един единствен на sure check, който обаче е отрицателен. Общо взето ще изчакам още малко и ще отида директно при гинеколога си, но въпросът ми е какво мислите вие. Дали може тестът на sure check да бърка или може би трябва да изчакам още малко и да направя нов. Някакси тръпката да видя две хубави черти много ми харесва и в крайна сметка стискайте палци този път да се е получило. Ще държа в течение какво се случва 😘

# 47
  • Мнения: 70
Здравейте, момичета. Имам питане. Последният ми цикъл беше на 02.02 продължил 5 дни. На 12-тия ден започнах до ходя на вагинален ехограф при моят доктор за следене на овулацията, тъй като правим опити за бебче от 2 месеца. Овулацията ми всеки месец е около 17-ти ден, та така стана и този месец, овулацията ми беше или на 18 или 19-ти. И в двата дни се потрудихме. Цикълът ми е абсолютно редовен и трябваше да ми дойде сега на 2-ри, но го няма. Имам болки в яйчниците , подути гърди, но нещо не е като при обичайните ми пмс. Правих доста броя тестове, всички от които положително с много бледа 2-ра черта и един единствен на sure check, който обаче е отрицателен. Общо взето ще изчакам още малко и ще отида директно при гинеколога си, но въпросът ми е какво мислите вие. Дали може тестът на sure check да бърка или може би трябва да изчакам още малко и да направя нов. Някакси тръпката да видя две хубави черти много ми харесва и в крайна сметка стискайте палци този път да се е получило. Ще държа в течение какво се случва 😘

Здравей! Ще ти кажа как беше при мен. Правихме секс на 09.01.23г.(най-силният ден от овулацията ми според приложението, което ползвам). По това време поради лечение, правихме секс с презерватив, но...се скъса. Мислех, че няма да е станало нищо от 1вия път. Около 20-23.01.23г. трябваше да ми дойде, но закъсняваше, защото вече беше станало 25.01.23г.(малко ми е нередовен МЦ).След още 2 дни закъснение реших все пак да си направя тест Presto. Единия го направих и беше -, а другия го направих малко по-късно и имаше почти незабележима 2 линия(мъжа ми не я виждаше, но аз си я! 😅). Реших да изчакам още няколко дни, защото ме боляха гърдите и яйчниците, но така и не ми дойде, след което пак взех тест и имах вече видима 2ра линийка. Повторих, потретих и се потвърди. Ходих на вагинален ехограф и си пуснах кръвен тест, който повторих след 48ч.
Заключение: Понякога от вълнение правим тестовете твърде рано и за това няма 2ра линийка.
Съвет: За най-сигурно отиди на кръвен тест.
Успех и стискам палци! 🍀

# 48
  • Мнения: 5
Изключително благодаря за бързия отговор. Общо взето аз правих от тестовете-лентички на lady test- всички положителни. Вчера направих sure check-a, който беше отрицателен. Днес направих на presto с много много бледа втора черта. Явно ще си почакам още малко. Работя в болница и чак понеделник съм на работа , така че тогава най-вероятно ще си пусна и кръвен тест. Отново благодаря и ще пишем пак 😘

# 49
  • Мнения: 70
Изключително благодаря за бързия отговор. Общо взето аз правих от тестовете-лентички на lady test- всички положителни. Вчера направих sure check-a, който беше отрицателен. Днес направих на presto с много много бледа втора черта. Явно ще си почакам още малко. Работя в болница и чак понеделник съм на работа , така че тогава най-вероятно ще си пусна и кръвен тест. Отново благодаря и ще пишем пак 😘

Ще чакам хубава новина.😍😘 Поздрави!

# 50
  • Мнения: 1 046
Здравейте, момичета. Имам питане. Последният ми цикъл беше на 02.02 продължил 5 дни. На 12-тия ден започнах до ходя на вагинален ехограф при моят доктор за следене на овулацията, тъй като правим опити за бебче от 2 месеца. Овулацията ми всеки месец е около 17-ти ден, та така стана и този месец, овулацията ми беше или на 18 или 19-ти. И в двата дни се потрудихме. Цикълът ми е абсолютно редовен и трябваше да ми дойде сега на 2-ри, но го няма. Имам болки в яйчниците , подути гърди, но нещо не е като при обичайните ми пмс. Правих доста броя тестове, всички от които положително с много бледа 2-ра черта и един единствен на sure check, който обаче е отрицателен. Общо взето ще изчакам още малко и ще отида директно при гинеколога си, но въпросът ми е какво мислите вие. Дали може тестът на sure check да бърка или може би трябва да изчакам още малко и да направя нов. Някакси тръпката да видя две хубави черти много ми харесва и в крайна сметка стискайте палци този път да се е получило. Ще държа в течение какво се случва 😘
Ако си имала овулация на 18 февруари, трябва да очакваш цикъл около 4 март - две седмици след овулацията.

# 51
  • Мнения: 5
Цикълът ми е точно 28 дни и на 29 ми идва. И смея да твърдя, че винаги ми идва на 29 ден, просто съм с овулация на 17-тия. Така беше и миналият месец и по-миналият и так и така

# 52
  • Мнения: 28
Здравейте мами, моята история е следната. Със СПКЯ съм и съответно нередовен цикъл, последния ми цикъл беше на 22.12 като пиех прим0лут нор в продължение на 6м, сега не го пия. От 4-5 седмици си правя тестове за уволация и всички са все положителни. Празвила съм си и тестове за бременност през това време и 3 от тях са с бледа втора черта, а останалите отрицателни. Вече незнам какво да мисля. На лекар съм чак на 16.03 понеже ме съм в БГ и тук нещата стават бавно. Някой  същата или подобна история като моята. Какъв беше крайния резултат? Забравих само да кажа, че преди една седмица имах два дни ужасни болки ниско в корема и яйчниците, едвам ставах и вървях, а няколко дни след това имах предненструални болки и много бедо кафеникаво зацапване само по 2-3 капки за два дни. След това всичко мина. Благодаря за тези който ме изчетоха и се извинявам за дългия пост.

# 53
  • Мнения: 3
Здравейтее. Някой може ли да ми каже само на мен ли сми се привижда мноооого бледа втора линия... Или е изпарителнаа... Закъснява ми 10 дена. Тази седмица ще ходя на преглед да видимм...

# 54
  • Мнения: 486
Според мен е изпарителна

# 55
  • Мнения: X
Въобще не виждам втора черта.
Пуснете кръвен утре.

# 56
  • Мнения: 4 809
За 10 дни чертата трябваше да свети. Изпарителна е.

# 57
  • Мнения: 1 421
Аз виждам втора мега бледа черта, но дали е изпарителна ... Ако имате възможност направете кръвен тест или друга марка - be.lieve или twip. С 10 дни закъснение със сигурност ще се види ярка черта.  SURECHECK при мен дадоха няколко фалшиво отрицателни с първата бременност. Мислех, че е от стрес или щитовидната жлеза закъснението и чак когато ме пратиха на кръвен стана ясна работата

# 58
  • Мнения: 70
Здравейтее. Някой може ли да ми каже само на мен ли сми се привижда мноооого бледа втора линия... Или е изпарителнаа... Закъснява ми 10 дена. Тази седмица ще ходя на преглед да видимм...

Направи си утре сутрин с първата урина. За най-сигурно кръвен тест, който да повториш след 48ч. и посещение при АГ.

# 59
  • Мнения: 1 046
Защо тестът е счупен?

Общи условия

Активация на акаунт