"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 36 674
  • 777
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 115
Здравейтее. Някой може ли да ми каже само на мен ли сми се привижда мноооого бледа втора линия... Или е изпарителнаа... Закъснява ми 10 дена. Тази седмица ще ходя на преглед да видимм...

За съжаление няма втора чертичка. На 10 дневни закъснение щеше да ви избоде очите. Разбирам желанието ви, и все пак докато няма цикъл има надежда!🫠

# 61
  • Мнения: 33
Привет мили хора! Казвам се Рени,на 41г. Въпроса ми е глупав може би,но все пак. Имам трети ден закъснение на цикъла,правих днес сутринта тест на Surecheck,който бе отрицателен. След колко дни мога да повторя евентуално теста,ако все още не ми е дошло? По принцип имам две дечица,не се боря за трето,но много бих се радвала то да е причината за закъснението:smile: С редовен за сега цикъл съм на около 30 дена,ПРМ 01.02.2023г. Благодаря за вниманието,хубав и усмихнат ден желая на всички!

# 62
  • Мнения: 341
Привет мили хора! Казвам се Рени,на 41г. Въпроса ми е глупав може би,но все пак. Имам трети ден закъснение на цикъла,правих днес сутринта тест на Surecheck,който бе отрицателен. След колко дни мога да повторя евентуално теста,ако все още не ми е дошло? По принцип имам две дечица,не се боря за трето,но много бих се радвала то да е причината за закъснението:smile: С редовен за сега цикъл съм на около 30 дена,ПРМ 01.02.2023г. Благодаря за вниманието,хубав и усмихнат ден желая на всички!

При тест шурчек хормона трябва да е много наситен  че д оокаже. Пробвайте тестове с по малка чуствителност 10 mIU.

# 63
  • Мнения: 1
[i[/i]

Здравейте момичета,
Тъй като не съм сигурна кога ми е била овулацията поради факта, че имам нередовен цикъл, реших да си направя тест. Според вас тази втора чертичка означава ли, че теста е положителен. Аз много се надявам да е така, но тъй като вече претърпях един спонтанен аборт и малко ми е притеснено и незнам какво да очаквам.  Ще си направя още един след 48ч., но все пак ми е любопитно какво мислите вие.? 🙄😁😇

# 64
  • Мнения: 70
[i[/i]




Здравейте момичета,
Тъй като не съм сигурна кога ми е била овулацията поради факта, че имам нередовен цикъл, реших да си направя тест. Според вас тази втора чертичка означава ли, че теста е положителен. Аз много се надявам да е така, но тъй като вече претърпях един спонтанен аборт и малко ми е притеснено и незнам какво да очаквам.  Ще си направя още един след 48ч., но все пак ми е любопитно какво мислите вие.? 🙄😁😇

Според мен е положителен.

# 65
  • Варна
  • Мнения: 164
Здравейте, момичета! Нахлувам рано, рано с това:
Само аз ли виждам много бледа черта 😊?

# 66
  • Мнения: X
Мимс27, според мен е положителен.

Ароганс, аз не виждам втора черта.

# 67
  • Варна
  • Мнения: 164
Ароганс, аз не виждам втора черта.

А сега:
Просто приближих изображението.

# 68
  • Мнения: 341
[i[/i]



Здравейте момичета,
Тъй като не съм сигурна кога ми е била овулацията поради факта, че имам нередовен цикъл, реших да си направя тест. Според вас тази втора чертичка означава ли, че теста е положителен. Аз много се надявам да е така, но тъй като вече претърпях един спонтанен аборт и малко ми е притеснено и незнам какво да очаквам.  Ще си направя още един след 48ч., но все пак ми е любопитно какво мислите вие.? 🙄😁😇

Да 👌😉 Пробвай след два дни, тогава ще е по наситена.
Така беше при мен.


Последна редакция: вт, 07 мар 2023, 12:26 от Вили26

# 69
  • Мнения: 383
Има някаква сянка, но по-скоро е сива и ми прилича на изпарителна. На коя минута е сниман теста и преди закъснение ли е правен?

Ароганс, аз не виждам втора черта.

А сега:
Просто приближих изображението.

# 70
  • Варна
  • Мнения: 164
Има някаква сянка, но по-скоро е сива и ми прилича на изпарителна. На коя минута е сниман теста и преди закъснение ли е правен?

Ароганс, аз не виждам втора черта.

А сега:
Просто приближих изображението.
Теста е сниман след 5 мин. 14 дни след О. е направен (днес сутринта). Ще пробвам утре сутрин отново, ако не ми е дошло.
Понеже съм правила и други месеци, досега винаги са си били само с контролната черта. Сега ми се стори, че има дори и лека тестова.

# 71
  • Мнения: 4 838
За 14 дни след О си е отрицателен тест.

# 72
  • Мнения: 24
Имам 16 дневно закъснение и правих тест на 8 дни закъснение възможно ли е да съм бременна и теста да е показал грешно или е било по късна овулация и не е отчело
Интересува ме дали има жени които са били с отрицателен тест а всъщност се оказват бременни

# 73
  • Мнения: X
Имам 16 дневно закъснение и правих тест на 8 дни закъснение възможно ли е да съм бременна и теста да е показал грешно или е било по късна овулация и не е отчело
Интересува ме дали има жени които са били с отрицателен тест а всъщност се оказват бременни

С толкова дълго закъснение би трябвало да показва верен резултат. Аз с 10 дни видях черти, които ми избодоха очите. Можете да пуснете кръвен и да сте сигурна, там няма грешки.

# 74
  • Варна
  • Мнения: 164
Flowers TulipFlowers TulipЧестит празник, дами! Бъдете красиви, блестящи, обичани и обичащи! Да сбъдваме мечти! Flowers Tulip
Sherilyn, Viki_gs, Лютиче 2.0 бяхте прави! Дойде ми, макар и оскъдно... Sob

Общи условия

Активация на акаунт