"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 38 557
  • 777
  •   1
Отговори
# 495
  • София
  • Мнения: 2 628
На 6ти ден закъснение ще покаже с всякаква урина, освен ако не си с мнооого късна овулация.
И не е чудно изобщо, ако е станало по естествен път. Не сте първия случай, за който чувам.

# 496
  • Мнения: 6
Здравейте. Имам съмнения, че може и да съм бременна. На 26.05.2023 трябваше да ми дойде М. Но в този ден сутринта нямах нищо, решихме с моя приятел да го направим, където първия път то свърши върху мен, и реши да повтори , без да се изтрие, без да се измие, без нищо, свърши и веднага повтори. Дали има някаква вероятност да съм зачената, защото в момента все още не ми е дошло, и по календарчето показва че вече 6 дена закъснява.Реших да си направа тест, защото имах съмнение да не е от преди но той беше отрицател , днеска също реших да направа, знам изминали са 5 дни от както стана това, и е прекалено рано , но и той е отрицателен. Споделете мнение и според вас дали може да съм бременна ❤ благодаря много

# 497
  • София
  • Мнения: 1 721
Може да си забременяла единствено ако си имала мн късна овулация. Често ли ти е нередовен цикъла или за първи път се случва? Ако и утре не ти дойде, пусни си един кръвен тест за бременност (ЧХГ).

# 498
  • Мнения: 6
Да от както се помня ми е нередовен, но никога не ми пропускал месец, винаги е идвал но на различни дати

# 499
  • Мнения: 47
Здравейте.
Днес направих бърз тест за бременност на Престо (4 дни преди цикъл). Според вас положителен ли е или е рано да се радвам?

# 500
  • София, България
  • Мнения: 3 623
Положителен е Simple Smile

# 501
  • Мнения: 753
Положителен.е ! Радвай се Wink

# 502
  • София
  • Мнения: 1 721
Положителен е! На мен ми излезе такава бледичка черта и при 2 дни закъснение 😃👍🏻

# 503
  • Мнения: 81
Здравейте момичета може ли да има симптоми за бременност 7 дни преди цикъл?

# 504
  • Мнения: 47
Благодаря ви. ❤️ Не мога да повярвам още. Реших да направя теста, понеже усетих болка в корема и ниско долу вдясно.
По принцип имам записан час за преглед на 17 юни, щеше да е за следене на овулация. Колко време след двете чертички е добре да се отиде на лекар според вас?

# 505
  • Мнения: 1 072
Да от както се помня ми е нередовен, но никога не ми пропускал месец, винаги е идвал но на различни дати
За пропуснат месец може да говориш при 28 дни закъснение. Щом всеки път ти идва на различни дати, как разбра, че изобщо имаш закъснение? Тези 6 дни на каква база ги броиш?

# 506
  • Мнения: 36 088
Здравейте момичета може ли да има симптоми за бременност 7 дни преди цикъл?

не

# 507
  • Мнения: 6
Като  кажа нередовен , е че не идва на точния ден, или 2/3 по рано или 2/3 по късно. Броя от миналия месец последно, и добавих максимум 2/3 дни и след това почнах да броя дните за закъснение

# 508
  • Мнения: 753
Благодаря ви. ❤️ Не мога да повярвам още. Реших да направя теста, понеже усетих болка в корема и ниско долу вдясно.
По принцип имам записан час за преглед на 17 юни, щеше да е за следене на овулация. Колко време след двете чертички е добре да се отиде на лекар според вас?
Точно ще се види плодно сакче Simple Smile

# 509
  • Мнения: 1 050
Имаш ли записани датите на поне няколко последователни месеци кога ти е дошло?
Като  кажа нередовен , е че не идва на точния ден, или 2/3 по рано или 2/3 по късно. Броя от миналия месец последно, и добавих максимум 2/3 дни и след това почнах да броя дните за закъснение

Общи условия

Активация на акаунт