"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 38 669
  • 777
  •   1
Отговори
# 525
  • Мнения: 319
Здравейте момичета адски съм притеснена.Май месец правихме опити за бебе,но цикъла ми дойде на 22.05 до днес включително ,до вчера имах кафеникаво зацапване ,я днес все едно ми дойде отново.Възможно ли да е съм бременна или аборт? Цялата треперя…аг ме записа за другата седмица.Тест не съм правила
Без тест ние как да знаем? Само АГ може да помогне или поне ако беше следено чхг+прогестерон на 48 часа

# 526
  • София
  • Мнения: 1 724
След като си имала цикъл, очевидно не си бременна. Дали е било биохимична или някакъв друг проблем, в настоящият момент няма как да си бременна. Като приключи кървенето, посети АГ да се види дали е просто аномалия в цикъла или имаш друг по-сериозен проблем, тип полип или друго.

# 527
  • Мнения: 319
Вчера си пуснах пак, това е резултата

Според моята АГ има бременност,но да изчакаме закъснението. Само много ме притеснява спадналия прогестерон.

След един мисед, да се разпиша отново с чудене 😊 5дни преди цикъл добър резултат ли е?! Имам си всички симптоми като предния път и не мога да реша да се радвам ли 🥹 В неделя ще повторя да видя как вървят нещата. Имам тромбофилия и след + тест трябва да започна да си бия нмх. В този случай да започвам ли с фраксипарина или да изчакам и неделя?

# 528
  • Мнения: 306


Ден 21 от цикъла, това е втори месец опити, не знам дали да се радвам.Не съм правила тест.

# 529
  • София
  • Мнения: 1 724
Висок е, даже клони към ранна бременност. Но пуснете ЧХГ при закъснението за пълна сигурност.

# 530
  • Мнения: 306
Висок е, даже клони към ранна бременност. Но пуснете ЧХГ при закъснението за пълна сигурност.
Ох тази неделя ми е сватбата, зякъснение ако има ще бъде около 15-16 юни. Просто мислих че имам липса на овулация, тъй като базалната ми температура не е висока..Отделно съм без щитовидна жлеза-приемам еутирокс 100мг и знам че при евентуална бременност трябва да се качи дозата

# 531
  • Мнения: 82
Здравейте, не знам към кого да се обърна..
Трябва да ми дойде на 08.06 лелката,обаче аз от две седмици изпитвам болка в яйчниците, болка в кръста и гърдите, от няколко дни ми се вие свят,  една тежест ниско долу в корема,зачудих се дали не е възможно да съм бременна (втора бременност) ,при първата ми бременност бях по същия начин с тези "симптоми".
В момента дететнцето ми е на година и 2 месеца, честно да си призная малко ме е страх да направя тест,то няма и да покаже сега,интересното е обаче,че миналият месец ме болеше по същият начин,обаче дойде "лелката" уж,но имах кратък цикъл нещо от сорта на 3-4 дни по-слабо от обикновено, след това освен всички тези симптоми, които имам и в момента се появи главоболие ,направих си тест ,престо на който се показа след обозначението време обаче втора линия,направих на другият ден шуър чек и беше - и просто си казах,сигурно е нещо от времето,преумората.
Да речем ,че е било ,но ден преди ову този месец правихме секс с мъжа ми ,не се пазим разчитаме на прекъснат полов акт,но се замислих дали пък нещо не е станало,понеже "симптомите",които имам в момента са доста по изразени от първата ми бременност, особено световъртежа, исках да попитам имала ли някоя такава ситуация като мен,с тези болежки?
И да си призная хем ме е страх ,хем ми се иска да си имам второ,но ще се разбере на 8-ми.
За момента най-много ме притеснява тежестта в корема ниско долу и болката в кръста и яйчниците ,ту в единия,ту в другия и така до днес.
Благодаря ви предварително ,също така пуснах и в друга тема по-рано днес,понеже не намерих тази,за което се извинявам, ако вече сте го прочели.

# 532
  • София
  • Мнения: 1 724
С тоя висок прогестерон е повече от сигурно, че овулацията е минала! Прогестеронът се отделя от жълтото тяло, което остава след пукането на фоликула и отделянето на зряла яйцеклетка. После идва т нар лутеална фаза, в която ако е имало оплождане, настъпва имплантацията. То е в седмицата преди чакания цикъл. Ако сте имали ранна овулация, може и по-рано. Ще си имате доста вълнения очевидно със сватбата и предполагаемата добра новина след това! Пожелавам ви щастие и скоро да ни се похвалите, че бебчо е на път! 👍🏻🍀🍀🍀
Sunshine, пускайте ЧХГ, на тоя етап вече ще излезе!

# 533
  • Мнения: 306
С тоя висок прогестерон е повече от сигурно, че овулацията е минала! Прогестеронът се отделя от жълтото тяло, което остава след пукането на фоликула и отделянето на зряла яйцеклетка. После идва т нар лутеална фаза, в която ако е имало оплождане, настъпва имплантацията. То е в седмицата преди чакания цикъл. Ако сте имали ранна овулация, може и по-рано. Ще си имате доста вълнения очевидно със сватбата и предполагаемата добра новина след това! Пожелавам ви щастие и скоро да ни се похвалите, че бебчо е на път! 👍🏻🍀🍀🍀
Sunshine, пускайте ЧХГ, на тоя етап вече ще излезе!
Много благодаря, ще бъдем много щастливи, ако това се случи -най-хубавият подарък за сватбата 🙏😇 Скоро ще стана на 36г, нямаме детенце, срещнахме се в малко по късен етап ат живота, но според мен най -подходящият!
Ще изчакам няколко дни и ще се престраша за кръвен тест !
Благодаря за отговора, от вашата уста в божиите уши 🥰

# 534
  • София
  • Мнения: 1 724
Пожелавам ви го! Всичко е Божа работа. Аз съм на 40 и първото е на път 🍀🤗 Така че ви наръсвам с прашец 🧚♀

# 535
  • Мнения: 306
Бъдете здрава и щастлива! Грабя с шепи ♥
Пожелавам ви го! Всичко е Божа работа. Аз съм на 40 и първото е на път 🍀🤗 Така че ви наръсвам с прашец 🧚♀

# 536
  • Мнения: 8
Здравейте трябва да ми дойде на 10.06.2023
Днес си направих тест положителен ли е според вас
 

Последна редакция: пн, 05 юни 2023, 21:25 от popolinka

# 537
  • Варна
  • Мнения: 167
Пожелавам ви го! Всичко е Божа работа. Аз съм на 40 и първото е на път 🍀🤗 Така че ви наръсвам с прашец 🧚♀

Ех, как ме обнадеждихте...Въпреки че не е към мен прашеца се прокрадвам да си грабна. И аз навърших 40 и правим опити за първо...за сега неуспешни... Успешна бременност и пухкав финал!♥️

# 538
  • Мнения: 319
Според мен да 🙏🍀
Здравейте трябва да ми дойде на 10.06.2023
Днес си направих тест положителен ли е според вас
 

# 539
  • Мнения: 1 462
Майка ми на 44г е забременяла с мен, така че винаги има шанс! Simple Smile

Пожелавам ви го! Всичко е Божа работа. Аз съм на 40 и първото е на път 🍀🤗 Така че ви наръсвам с прашец 🧚♀

Ех, как ме обнадеждихте...Въпреки че не е към мен прашеца се прокрадвам да си грабна. И аз навърших 40 и правим опити за първо...за сега неуспешни... Успешна бременност и пухкав финал!♥️

Общи условия

Активация на акаунт