"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 38 420
  • 777
  •   1
Отговори
# 510
  • Мнения: 47
Здравейте пракрасни.С моят мъж правим опити за бебче Април месец ми правиха лапароскопия имах сраствания по тръбата и яйчника.След операцията цикъла си ми дойде на точния ден.Таа въпроса ми е вече ми закъснява с 2дни дали е възможно да съм бременна а нямам никакви симптоми нито за цикъл нито за бременност.Пипринцип всеки месец преди да ми дойде гърдите почват да болят,а сега нищо.Само единствено усещам болки в яйчниците като придърпване.Таа има ли други момичета дето са били забременели но са нямали никакви симптоми?

# 511
  • София
  • Мнения: 11 504
А защо просто не си направиш тест?

# 512
  • Мнения: 47
А защо просто не си направиш тест?
Защото ме е страх да не се разочаровам както всеки път.😢

# 513
  • София, България
  • Мнения: 3 611
Е то дали с теста дали като ти дойде, все си го очакваш. Вземи си направи, пък каквото такова. Неприятно е усещането за неуспех, но поне ще знаеш какво да чакаш - нов цикъл или преглед за бебе. Simple Smile

# 514
  • Мнения: 18
Само минавам да кажа, че си направих домашен тест сутирнта, който беше отрицателен, а непосредствено след това имах зацапване и малко по-късно ми дойде.
И преди цикълът ми е варирал между 30-35дни, но сега се забави повече от нормалното. Не знам дали да го отдавам на времето, тъй като и това ми влияе. Мисля да изчакам да видя какво ще стане следващия път и ако тази аномалия продължава, да запиша час за гинеколог.
Досега през всичките години и опити с мъжа ми никога не сме имали успехи по естествен път и си помислих, че е Божа работа, но явно не е дошъл моментът.
Пожелавам успех на всички дами! 🍀

Здравейте, дами!
 
Отдавна не съм писала във форума.
Имам едно детенце, родено миналата година. Засега не съм мислела за второ, макар че моят мъж има голямо желание. Тъй като първото е дълго чакано и е родено с помощта на репродуктивна медицина, не съм мислела, че нещо изобщо може да се случи от самосебе си, но... последният ми цикъл беше на 25-ти април. И преди цикълът ми е закъснявал с няколко дни, обаче 6-ти ден няма нищо и взех да се замислям. Мисля днес да си купя тест. При такова закъснение, дали ще отчете по всяко време или да изчакам утре сутринта, за да го направя?
Имам  нужда от малко кураж, защото се чувствам леко объркана.

# 515
  • Мнения: 313
След един мисед, да се разпиша отново с чудене 😊 5дни преди цикъл добър резултат ли е?! Имам си всички симптоми като предния път и не мога да реша да се радвам ли 🥹 В неделя ще повторя да видя как вървят нещата. Имам тромбофилия и след + тест трябва да започна да си бия нмх. В този случай да започвам ли с фраксипарина или да изчакам и неделя?

# 516
  • София
  • Мнения: 11 778
Пускай пак в неделя и двете и ако върви нагоре почвай.

# 517
  • Мнения: 45
Здравейте,правим опити с моя мъж за бебенце, вчера цял ден ме болеше много силно десния яйчник, особенно в легнало положение на една страна направо все едно ще ми се пукне. Има ли вероятност да е положителен края според вас.Имам още 6 дни до цикъла

# 518
  • Мнения: 36 030
най-вероятно е киста

# 519
  • Мнения: 45
С киста не мога ли да забременея?

# 520
  • Мнения: 36 030
от нея те боли

# 521
  • София
  • Мнения: 1 718
Може да е киста, но може и да е късна овулация. Пожелавам ти да е второто!
Здравейте,правим опити с моя мъж за бебенце, вчера цял ден ме болеше много силно десния яйчник, особенно в легнало положение на една страна направо все едно ще ми се пукне. Има ли вероятност да е положителен края според вас.Имам още 6 дни до цикъла

# 522
  • Мнения: 753
Здравейте,правим опити с моя мъж за бебенце, вчера цял ден ме болеше много силно десния яйчник, особенно в легнало положение на една страна направо все едно ще ми се пукне. Има ли вероятност да е положителен края според вас.Имам още 6 дни до цикъла
Също така може и да е задържан фоликул. От него боли така силно. Ако се забави цикъла ,а теста е отрицателен отиди на преглед да провери за цадържан фоликул. Аз ти пожелавам да е бебе!

# 523
  • Мнения: 459
Здравейте момичета адски съм притеснена.Май месец правихме опити за бебе,но цикъла ми дойде на 22.05 до днес включително ,до вчера имах кафеникаво зацапване ,я днес все едно ми дойде отново.Възможно ли да е съм бременна или аборт? Цялата треперя…аг ме записа за другата седмица.Тест не съм правила

# 524
  • Мнения: 81
Здравейте момичета кога е наи добре да се прави тест за бременност?

Общи условия

Активация на акаунт