"Бременна ли съм?" - тема за бързи въпроси и отговори 60

  • 38 558
  • 777
  •   1
Отговори
# 480
  • Мнения: 341
Направи си тест.

# 481
  • Мнения: 753
Тест ще покаже....дори се чудя как не си направила още Simple Smile

# 482
  • Мнения: 5
Тест ще покаже....дори се чудя как не си направила още Simple Smile
Момичета по късно днес ми се засили и си тръгна направо кръв? Все още ли.мислите, че съм за тест? Извинявам се за глупавите въпроси ама незнам какво да си мисля.😊🙂

# 483
  • София
  • Мнения: 2 628
Не си за тест, закъснението не означава, че си бременна, просто закъснение.

# 484
  • Мнения: 8
Здравейте момичета МЦ ми е след 2 дни,но от 4 дена имам сутрешно гадене загуба на апетит и се чувствам много отпаднала направих си тест който е преди закъснение преди да направя теста тази чертичка я нямаше но ми се стори много далеч от другата според вас теста отрицателен ли е ?

# 485
  • Мнения: 412
Положителен е.

Здравейте момичета МЦ ми е след 2 дни,но от 4 дена имам сутрешно гадене загуба на апетит и се чувствам много отпаднала направих си тест който е преди закъснение преди да направя теста тази чертичка я нямаше но ми се стори много далеч от другата според вас теста отрицателен ли е ?

# 486
  • Мнения: 8
направих веднага и на presto който ми даде отрицателен резултат в друг форум прочетох че втората черта е от самото лепило за това се двуумя

Последна редакция: нд, 28 май 2023, 19:01 от bubanka

# 487
  • София
  • Мнения: 1 721
Пусни ЧХГ, той ще покаже. Тия лентички и след закъснение не винаги са точни.

# 488
  • Мнения: 753
Здравейте момичета МЦ ми е след 2 дни,но от 4 дена имам сутрешно гадене загуба на апетит и се чувствам много отпаднала направих си тест който е преди закъснение преди да направя теста тази чертичка я нямаше но ми се стори много далеч от другата според вас теста отрицателен ли е ?
отрицателен съжалявам.

# 489
  • Мнения: 1 072
Това не е чертичка. Това е мястото, където са залепени частите на теста. Винаги се събира оцветяване на това място.

# 490
  • Мнения: 2 942
Това не е черта, за съжаление.

# 491
  • Мнения: 56


Здравейте искам да попитам това прилича ли ви на чертичка или по скоро е изпарителна такава че съм чела при някои тестове се получа

# 492
  • Мнения: 341
Ами да, аз съм имала и по невидеми 😊

# 493
  • Мнения: 18
Здравейте, дами!
 
Отдавна не съм писала във форума.
Имам едно детенце, родено миналата година. Засега не съм мислела за второ, макар че моят мъж има голямо желание. Тъй като първото е дълго чакано и е родено с помощта на репродуктивна медицина, не съм мислела, че нещо изобщо може да се случи от самосебе си, но... последният ми цикъл беше на 25-ти април. И преди цикълът ми е закъснявал с няколко дни, обаче 6-ти ден няма нищо и взех да се замислям. Мисля днес да си купя тест. При такова закъснение, дали ще отчете по всяко време или да изчакам утре сутринта, за да го направя?
Имам  нужда от малко кураж, защото се чувствам леко объркана.

# 494
  • София
  • Мнения: 1 721
По-добре домашен тест на сутрешна урина. Но днес може да пуснеш кръвен за ЧХГ ако нямаш търпение! 👍🏻

Общи условия

Активация на акаунт