Паническо разстройство - 57

  • 22 676
  • 741
  •   1
Отговори
# 60
  • Мнения: 2 769
Да, трябва много да се внимава с бензо и алкохол! Немалко известни хора се затриха с тази комбинация!

# 61
  • Мнения: 402
Да, трябва много да се внимава с бензо и алкохол! Немалко известни хора се затриха с тази комбинация!

Абсолютно.
А какви мисли ми минаваха в тая нощ, когато ги комбинирах. Страх ме е и ме е срам даже да си спомня, въпреки че никой абсолютно не знае за това… ужас и безумие!

# 62
  • Мнения: 523
Sunflower, значи не напразно си имам притеснения за тази комбинация.
Не съм и мислила да пробвам, но тези думи, пък категорично ме отказват, дори и някога да ми се прииска да пия чаша вино.
Когато спра ксанакса и остана само на серопрам, може да си позволя чаша вино по някой повод.
Благодаря, беше ми полезно мнението ти от първа ръка.
Георгий не знаех, че има такива случаѝ на загуба на живот от подобна комбинация. Потресващо е. Но все пак аз за първи път  се сблъсквам с такива проблеми и такава материя. Чувствам се невежа и изпитвам вина, че не съм се просветила на тази тема. Ако поне малко бях, може би щях да знам, как да парирам първите си единични случаѝ и нямаше да се докарам до тук.

# 63
  • Мнения: 2 769
Хийт Леджър (няколко бензо, антихистамин и алкохол), Уитни Хюстън (6 гр. ксанакс и бутилка вино и се удави), Ана Никол Смит (ксанакс, клоназепам и алкохол), Ейми Уайнхаус (няколко вида бензо с алкохол), Лил Пип (рапър, умрял от свръхдоза ксанакс и бира)... И още много има.

# 64
  • Мнения: 1 914
На мен ми се е случвало да пия сутрин или на обяд четвъртинка Ривотрил и вечер по 150мл ракия и съм нямала проблем,  но наистина не трябва да се комбинира.
АД съдо пия сутрин с Флуанксол и вечер пак по 150мл алкохол и нямам проблем,  но мисля, че задължително трябва да е минало повечко време след приема на хапчетата до приема на алкохол

# 65
  • Мнения: 402
Аз смятам, че всеки организъм е различен, НО… освен че повече не бих сложила бензо в устата си, поради каквато и да е причина (заради склонността ми към пристрастяването не бих), още повече пък с алкохол. Наистина беше ужасна картинка, то поне да можех да го забравя, но уви!
Тази нощ сънувах, че съм в онова си състояние… толкова ми беше зле, като се събудих. Не знам, дали защото предстои спиране на АД, но нахлуват едни леки страхове от завръщане на състоянието. Въпреки, че моята психоза е била инфилтрирана, но все пак… 😕

# 66
  • Мнения: X
Аз смятам, че всеки организъм е различен, НО… освен че повече не бих сложила бензо в устата си, поради каквато и да е причина (заради склонността ми към пристрастяването не бих), още повече пък с алкохол. Наистина беше ужасна картинка, то поне да можех да го забравя, но уви!
Тази нощ сънувах, че съм в онова си състояние… толкова ми беше зле, като се събудих. Не знам, дали защото предстои спиране на АД, но нахлуват едни леки страхове от завръщане на състоянието. Въпреки, че моята психоза е била инфилтрирана, но все пак… 😕
Не, вчера те накарахме да разкажеш, и се върна към онези моменти, затова е.

# 67
  • Мнения: 402
Аз смятам, че всеки организъм е различен, НО… освен че повече не бих сложила бензо в устата си, поради каквато и да е причина (заради склонността ми към пристрастяването не бих), още повече пък с алкохол. Наистина беше ужасна картинка, то поне да можех да го забравя, но уви!
Тази нощ сънувах, че съм в онова си състояние… толкова ми беше зле, като се събудих. Не знам, дали защото предстои спиране на АД, но нахлуват едни леки страхове от завръщане на състоянието. Въпреки, че моята психоза е била инфилтрирана, но все пак… 😕
Не, вчера те накарахме да разкажеш, и се върна към онези моменти, затова е.

Дано си права 🌻

# 68
  • София
  • Мнения: 1 550
Георги, помагай Simple Smile моя позната й помагал Паратрамол при невропатни болки и се засилих да си взема, обаче нали съм куку и си гледам взаимодействията - дава го да не се приема със сертралин, какво ще кажеш , има ли резон в това или трамадола като активна съставка е малко в паратрамола и не би имало проблем?

# 69
  • Мнения: 39
Някой от вас може ли да изкаже мнение за д р Младен Пенчев от Александровска болница?

# 70
  • Мнения: 2 769
Георги, помагай Simple Smile моя позната й помагал Паратрамол при невропатни болки и се засилих да си взема, обаче нали съм куку и си гледам взаимодействията - дава го да не се приема със сертралин, какво ще кажеш , има ли резон в това или трамадола като активна съставка е малко в паратрамола и не би имало проблем?
Най много да се затриеш...
Не пипай трамадол в каквато и да е доза със Сертралин или Велаксин!

# 71
  • Мнения: 85
Някой има ли" топли вълни" , постоянно ми ври главата, зачервявам се и ми е нон стоп топло

# 72
  • София
  • Мнения: 5 247
В началото на този рецидив имах, но не постоянно, а няколко пъти дневно. След месец и нещо прием на АД спря. Но още не съм 100% добре заради други симптоми, минаха 3 месеца на АД.

# 73
  • Мнения: 135
Препоръчайте нещо за безсъние без рецепта

# 74
  • Мнения: 39
В началото на този рецидив имах, но не постоянно, а няколко пъти дневно. След месец и нещо прием на АД спря. Но още не съм 100% добре заради други симптоми, минаха 3 месеца на АД.
Какъв АД пиеш и в каква доза?

Общи условия

Активация на акаунт