Бъдете един от 100 късметлии, които ще тестват Body Superfood Какаово масло + Cерамиди на Garnier

  • 13 907
  • 659
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 391
Според мен, кожата ми не е достатъчно хидратирана. За по-мека, хидратирана и гладка кожа практикувам ежедневни топли душове, ексфолиране, масажи и овлажняване на въздуха в стаята.

# 31
  • Мнения: 193
Винаги се мажа след душ, кожата ми е добре, стига да не я оставям без грижи. Обичам да използвам масла, колкото по мазно, толкова по добре.

# 32
  • Мнения: 11 663
За кожата си се грижа основно вечер след баня.
Знам, че има нужда и от още грижи, но не винаги ми остава време.

# 33
  • София
  • Мнения: 12 390
Не е достатъчно хидратирана моята кожа, прекалено суха е. Опитвам се редовно да се мажа с овлажняващи продукти, но въпреки това е суха и болезнена на места.

# 34
  • Пловдив
  • Мнения: 967
Със суха кожа съм и ползвам продукти за хидратация и подхранване.

# 35
  • Мнения: 639
Не, кожата ми е суха. Маа я с масла, стремя се да пия много вода. Лятото особенно е много суха.

# 36
  • София
  • Мнения: 1 618
Кожата ми е много суха. Сухота, люпене най-много се засилват през есента и зимата.
Непрекъснато мажа с разни кремове. Често ги сменям, тъй като не съм намерила най-подходящия крем.

# 37
  • Ако ви трябвам, да знаете, че съм на същото място, където бях и когато не ви трябвах.....
  • Мнения: 12 673
Не е достатъчно хидратирана кожата ми.Ежедневно ползвам лусион за тяло, защото ми е суха.

# 38
  • Мнения: 2 516
Не, кожата ми определено не е хидратирана достатъчно, при все, че се мажа с различни кремове и лосиони и сутрин, и вечер.

# 39
  • Мнения: 2 954
Кожата ми е суха и затова постоянно я хидратирам с масла, лосиони  и тоалетно мляко. Старая се да пия повече вода и да ям повече пресни зеленчуци.

# 40
  • Sofia, Bulgaria
  • Мнения: 849
Кожата ми е особено суха в някои области, като лакти и колене. Ползвам лосиони и кремове, които много бързо попиват. С удоволствие ще пробвам Body Superfood Какаово масло, тъй като съм чела хубави неща за свойствата на какаовото масло, а и харесвам аромата на какао.

# 41
  • Пловдив
  • Мнения: 6 635
Кожата ми е ужасно чувствителна и суха и се налага постоянно,да полагам грижи за нея.
Ползвам лосион за тяло всекидневно, отделно от това - различни масла, с след всяко миене на ръцете, ги мажа с крем с алое

# 42
  • Мнения: 1 019
Кожата ми , особено през зимата е суха и има нужда от постоянна хидратация. Използвам ежедневно след душ хидратиращи продукти и масла.

# 43
  • Мнения: 119
Кожата на тялото ми не е достатъчно хидратирана. Затова след баня винаги използвам кремове или бътър за тяло, ръцете мажа доооста пъти през деня.

# 44
  • Мнения: 800
Кожата ми е суха. Ежедневно полагам грижи с хидратиращи продукти, но ефекта е кратраен.

Общи условия

Активация на акаунт