Бъдете един от 100 късметлии, които ще тестват Body Superfood Какаово масло + Cерамиди на Garnier

  • 13 901
  • 659
  •   1
Отговори
# 45
  • Мнения: 5 715
Кожата на тялото ми е суха, признавам че не полагам достатъчно грижи за нея, но с удоволствие бих променила това! ❤️

# 46
  • Мнения: 1 774
Кожата ми е суха по принцип, а през зимния сезон е нетърпимо суха… винаги след душ мажа обилно с хидратиращ лосион.

# 47
  • Пловдив
  • Мнения: 185
Кожата ми е изключително суха. Душ кремове и олиа ползвам, но ефекта е краткотраен...

# 48
  • Пловдив
  • Мнения: 1 193
Водата в моя дом е много твърда и винаги след душ трябва да нанасям хидратиращ продукт почти по цялото си тяло, а ръцете ако не ги мажа всеки ден кожата почти ми се напуква на места.

# 49
  • Мнения: 681
Усещам кожата си все по-суха и дехидратирана, въпреки ежедневната грижа, която полагам. Може би не попадам на правилен продукт, не знам.

# 50
  • Мнения: 37
Кожата ми е суха, особено краката. Използвам лосиони за да я хидратирам.

# 51
  • Мнения: 1 914
Кожата на тялото ми не е добре хидратирана след като минах във възраст 50+. Полагам много големи усилия, за да поддържам кожата си свежа. Напоследък не мога да намеря добър лосион за тяло, който да ми реши проблема. Надявам се Body Superfood Какаово масло + Cерамиди да ми реши проблема.

# 52
  • Мнения: 393
Моята кожа почти постоянно е суха, опитвам се да я хидратирам със скраб, боди крем,но през зимните месеци е доста трудно.

# 53
  • Мнения: 597
Хидратирам сухата си кожа с хидратиращ душ гел и масла.Винаги слуд баня се мажа и с бутер за тяло

# 54
  • Мнения: 758
Не мога да преценя дали кожата ми е достатъчно хидратирана. Обикновено не я усещам суха или дразнеща, но въпреки това използвам душ гел и лосион за тяло за суха кожа.

# 55
  • Мнения: 1 709
Кожата ми е особено суха в някои области, като лакти и колене. Ползвам лосиони и кремове, които много бързо попиват. С удоволствие ще пробвам Body Superfood Какаово масло, тъй като съм чела хубави неща за свойствата на какаовото масло, а и харесвам аромата на какао.

# 56
  • Мнения: 290
Винаги използвам лосион за тяло след къпане. Кожата ми стана леко по-суха, от както забременях

# 57
  • Veliko Tarnovo, Bulgaria
  • Мнения: 865
Кожата ми е суха,затова използвам хидратиращи продукти ,особено през  зимата.

# 58
  • Варна
  • Мнения: 10 788
Всеки ден след душ хидратирам кожата си с крем/лосион за тяло. Ако не го направя, усещам кожата суха, без еластичност.

# 59
  • Мнения: 1 149
Откакто родих страдам от дехидратирана кожа! Никога не съм имала подобен проблем и сега се чувствам ужасно! Стъпалата ми са постоянно сухи,груби. При допир със сапун,ръцете си чувствам сякаш ще се пръснат. Определено имам нужда от продукт,който да ми помага в дългосрочен план. 🙃

Общи условия

Активация на акаунт