С какво ви дразнят роднините?

  • 9 726
  • 110
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 13 664
С какво ви дразнят роднините?

# 31
  • Мнения: 1 732
Баща ми ме дразни, защото когато го помоля да дойде с мен до някой строителен магазин относно ремонта, него го мързи, преуморен е и т.н. И след като се върна от магазина с нещо винаги се започва с вайкането "еее, как можа да го купиш това, то не струва, сега какво ще правим". Ами, такова е, не разбирам, ако разбирахме толкова с ММ, нямаше да искаме помощ от него.

# 32
  • Мнения: 18 983
В момента не ме дразнят съвсем с нищо Simple Smile Мислих, мислих, наистина е така.

# 33
  • Мнения: 9 460
Jane122,

Не може ли, баща ти да ви даде съвет преди да отидете да пазарувате за ремонта, ако не може да дойде с вас? Мъжът ми така процедираше със съветите и дори с майсторите. Аз нищо не разбирам. Остава и вариантът, отивате, гледате, звъните му оттам директно с камера и показвате на място. Пък той да ви съветва в реално време.

# 34
  • Мнения: 1 732
Jane122,

Не може ли, баща ти да ви даде съвет преди да отидете да пазарувате за ремонта, ако не може да дойде с вас? Мъжът ми така процедираше със съветите и дори с майсторите. Аз нищо не разбирам. Остава и вариантът, отивате, гледате, звъните му оттам директно с камера и показвате на място. Пък той да ви съветва в реално време.
Винаги казва аз съвети не давам, вие ще си изберете най-добре, опитвали сме с варианта и от магазина да му се обадим пак не става и после като се приберем се започва 'ама защо взехте това, защо онова, това за нищо не става...'. Казвам му да беше дошъл с нас и гледам да не му обръщам внимание.
Пресен пример цял ден го молихме да дойде с нас да изберем мивка, не та не, накрая купихме една около 500 лв. И като се прибрахме защо сме били купили толкова скъпа, пък тя била тънка.

# 35
  • Мнения: 2 332
Като чета някои - добре, че не е разрешено оръжието в България.
По темата - няма друг дето да ми е скъсал толкова нерви и да ми е скъсил толкова много живота, колкото децата ми. Но продъжавам да ги обичам.

# 36
  • там, където ми харесва
  • Мнения: 1 263
Най-пресния пример е от вчера 8,03, Изпращам поздравителни картички за 8-ми март и двама , от които не ми отговарят.Като някакво пренебрежение ми изглежда. Имах ме с майка ми и обещание да видим нов обзаведен апартамент , е още чакаме поканата. Гледам да не обръщам много внимание.

# 37
  • Мнения: 18 861
Предполагам  виртуални картички- не отговорих на нито една. Това е спам, натискаш на всички от листата и  то заминава. Отговорих на думи, не картички, писах с думи ,лично  в отговор. Не обичам да занимавам със себе си. Чудя се защо се прави това автоматично(или да изредиш на имен ден, когато имаш съвпадащи приятели всичките) Улеснение,  ама  ...нищо поздравително и лично няма.

# 38
  • Мнения: 7 117
Аз също не се кефя на картички в социалните мрежи. Не изпращам такива, а ако получа - може и да отговоря, може и само да лайкна. А може и изобщо да не видя (ако е например пратена във Фейса, а аз там влизам веднъж на високосна). Много мързелива история е това с картичките, да напишеш 2 думи е по-добре.

# 39
  • Мнения: 12 038
Аз на когото имам какво да кажа, съм се обадила лично. На виртуални картички рядко отговарям, някак ми е досадно да се занимавам.

# 40
  • Мнения: 1 722
Получавам картички в 6 сутринта като им доскучее. Мютнала съм ги и така всички сме щастливи.

# 41
  • Мнения: X
Не намирам тема за свекървата, затова идвам да се оплача, че ще пристигне на гости за неопределен период от време. Приемам съболезнования.

# 42
# 43
  • София
  • Мнения: 12 029
Мен пък ме дразнят всички, които пращат виртуални картички. Никога не отговарям.

# 44
  • Mediterraneo
  • Мнения: 38 624
Вчера имам десетки такива, нито съм ги отворила, нито отговарям на някого. То Коледа, НГ, имен ден, всякакви празници. Ами мерси съм за подобни поздрави.

Общи условия

Активация на акаунт