Баба Марта бързала, на всички от 'Искам бебе' мартенички вързала. /тема 37/

  • 19 010
  • 376
  •   1
Отговори
# 105
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 361
За фТ4 визирах, само то се изследва у нас, тъй че това имам предвид като кажа Т4 Simple Smile.

# 106
  • Мнения: 1 012
АА, благодаря ти за уточнението, че съм доста боса по темата и го приех буквално Grinning

# 107
  • Мнения: 918
Аз като бях бременна моята ендокриношожка  ми обясни, че следим само ТСХ, защото ФТ4 си го приемем с хапа, който пия- Еутирокс.

# 108
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 361
Проблем с развитието може да има и при високо, и при ниско фТ4. И двете крайности носят рискове затова трябва да се следи.

# 109
  • Мнения: 1 012
Момичета, при мен за съжаление бременността приключи.. пак ще се виждам в петък с ендокриноложката, но вече ще обсъждаме как да си върна хормоните в норма. Надявам се скоро пак да се включа в темата ви и този път да е до край. На всички вас ви пожелавам възможно най-щастливи и спокойни бременности и радости с децата, които си имате!

# 110
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 361
Файона, съжалявам. Иди И на имунолог. Днес се въздържах да коментирам подробно (защото на една бременна само притеснения й липсват, нали), но повишените МАТ ми бяха странни. Явно имунната ти система е “будна”. И колкото и да смятам, че са поредното модерно нещо, този път мисля че е резонно да направиш панел НК клетки и да видиш дали не е имунологична причината. Мацето препоръчваше доц. Михайлова в Александровска.
Едит: МАТ наистина нямат отношение към бременността, но това че се покачват значи, че ИС е активна.

# 111
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Момичета, при мен за съжаление бременността приключи.. пак ще се виждам в петък с ендокриноложката, но вече ще обсъждаме как да си върна хормоните в норма. Надявам се скоро пак да се включа в темата ви и този път да е до край. На всички вас ви пожелавам възможно най-щастливи и спокойни бременности и радости с децата, които си имате!
Фей, много съжалявам. Надявам се бързо да се върнеш отново в редиците. Много е отвратително когато отпадат така хора Sad

# 112
  • Мнения: 1 104
Фей, съжалявам и стискам палци скоро да се похвалиш и да бъде до финал! 🤍

Момичета, аз съм в процес на избиране на сгъваема кошара. Моля, препоръчайте ми от коя сте доволни.

Също така - искам да взема сгъваем матрак (на руло например), който да е качествен. Приемам препоръки и за него ❤ До каква възраст се ползват те?

# 113
  • Замък сред облаците
  • Мнения: 8 361
Ние си взехме Киндеркрафт Leody кошара и съм доволна. Матрак сгъваем Caramell baby. Не може да се навива на руло, той трябва да е като килимче че да става това, а хубавите бебешки матраци са 6-7см дебели.

# 114
  • Мнения: 3 138
Нашата кошара е чиполино мерида, сгъваем матрак лорели AIR COMFORT BAMBOO 6 см. В другата тема май ти бяха препоръчали хубав, който се навива на руло, но аз не съм виждала дори такива, така че лично нищо не мога да кажа

# 115
  • Мнения: 5 073
И нашата кошара е Чиполино Мерида и я ползваме като Некст то ми. Матакът обаче е Пиер Карден и не се сгъва.

# 116
  • Мнения: 3 138
Тя пита за сгъваем матрак, когато се пътува с кошарата. Нормално е за постоянно ползване да е нормален ,несгъваем, матрак

# 117
  • Мнения: 5 073
Ние с него си пътуваме Simple Smile

# 118
  • Мнения: 3 138
Щом имате място 😁 И нашият за вкъщи е Пиер Карден, не си представям да го помъкна в колата 😂

# 119
  • Мнения: 1 443
И нашият вкъщи е Пиер Карден, а когато пътуваме не нося матрак 😉 Препоръчвам Пиер Карден с две ръце - няма нищо общо с дюшечетата, които слагат в кошарите в хотелите, ако ще си взимате такива. Иначе аз не разбрах за път е въпроса или за вкъщи. Някои са с такива кошари и матраци и вкъщи, така че не е невъзможно. Просто казвам, че не е хубаво, особено за новородено, но и след това 🤔

Общи условия

Активация на акаунт