Спойлери от реалити предавания - тема 10

  • 144 510
  • 1 584
  •   1
Отговори
# 1 425
  • Мнения: 217
Най ми е интересен постът на Виктория. Мислех си, че сама ще реши да напусне, но ако беше така, нямаше да го формулира по този начин. "Постъпка, която има последствия" ми подсказва за нещо, което се е случило между нея и Евгени или другите жени.

# 1 426
  • Мнения: 43
Дали е възможно подаръка да не е за Елена, а за Валерия, за да компенсира това, че напоследък не се виждат... От промото според мен ни подвеждат, че ще е за Елена, защото е на среща, но пък думите на Валерия, че ги е яд за отношението, което има Евгени към нея би следвало да е имало някакво развитие.

# 1 427
  • Луната
  • Мнения: 3 211
Скрит текст:
Сега превъртях първия подкаст с Блага в Комеди клуба и всъщност тя казва, че Евгени си е намерил гадже в предаването, но не казва, че това е победителката в него. Т.е. може би има вариант да печели Валерия, но той да е с Ирина или Елена. Или пък да печели Елена пък той да е Валерия.
Нямаше да си блъскаме така главите, ако бяха отишли на козметик след предаването да споделят всичките си емоции и преживявания.😁
Аз мисля, че Елена НЕ печели формата! А това колие е нещо като приятелски жест към нея... В предстоящая епизод се взима много насериозно с това "Кауза пердута  сте тука всичките!" Ленче слез на земята! LaughingLaughingLaughing

Аааа, колко да е приятелски този жест? Аз пред нито един приятел не съм стояла по ц*ц* .
Ами то от на Генчо камбанарията...
Мисля, че тук продукцията цели да мислим, че вече Елена е "кралицата". Само да не мислите, че Генчо се е охарчил за това колие LaughingLaughingLaughing

# 1 428
  • Мнения: 429
Аз съм си настроена за сеир и като гледам всички очаквания са оправдани😂😂😂
А за Генчо мога да кажа, че е най не гнусливият човек. Така се мляска със всичките, че е чак непоносимо за гледане.

# 1 429
  • Мнения: 6 446
Интересен пост на Виктория.
Предвид липсата на спойлери, очаквам с нея да е свързан този обрат в средата на сезона.
Нещо, за което съжалява? Връща роза? Тръгва си доброволно? Участва в скандал /трудно ми е да повярвам, но знае ли човек/.

# 1 430
  • Мнения: 5 879
Според мен Вики ще преспи с ЕрГенчо и после ще съжалява.

# 1 431
  • Мнения: 217
Дали е възможно подаръка да не е за Елена, а за Валерия, за да компенсира това, че напоследък не се виждат... От промото според мен ни подвеждат, че ще е за Елена, защото е на среща, но пък думите на Валерия, че ги е яд за отношението, което има Евгени към нея би следвало да е имало някакво развитие.

Има кадър от коктейла, където Елена е с колието. И в промото, което пуснаха днес в инстаграм се вижда малко от жълта блуза/рокля, когато той го подарява. На една от промо снимките за тази седмица Елена е облечена в жълто.

# 1 432
  • Мнения: 5 604
Цитат
Интересен пост на Виктория... Участва в скандал /трудно ми е да повярвам, но знае ли човек/.
Изобщо не е трудно за вярване. Залагам на скандал. Тази жена е толкова лабилна и биОполярна, че не бих се изненадала да е направила някоя глупост.

# 1 433
  • София
  • Мнения: 3 723
Според мен Вики ще преспи с ЕрГенчо и после ще съжалява.

Ау, ако е така, тя бая се е удавила в себе си или се е загубила в него или как беше там.. Нямам Инстаграм да поканя Сабрие, че да каже какво е видяла.

# 1 434
  • Мнения: 1 081
Момичета, прегледах наново темата. Засега имаме само два наистина валидни спойлери.
1. Елена е на финал, майка й е вътре, тя е с розовата рокля и тн.
2. Валерия си е писала с Евгени след предаването, а е започнала връзка с друго момче, което виждайки комуникацията с Евгени, къса с Валерия.

Въз основа на тези спойлери, е възможно Евгени да е с някоя, но да изневерява с Валерия.  Аз не бих се изненадала  поведението на Евгени с обикалянето като пчеличка по жените, да продължи и след края на предаването.

Мотористка (потребителката) предположи, че няма логика Валерия да започва връзка след финала на шоуто, ако е в официална връзка с Евгени.

# 1 435
  • Мнения: 217

Мотористка (потребителката) предположи, че няма логика Валерия да започва връзка след финала на шоуто, ако е в официална връзка с Евгени.

Има логика, ако е незрял пубер, който не знае какво иска. Или ако са се разделяли и събирали няколко пъти от края на шоуто. Но други спойлери, че е влюбен и готви сватба, тогава са нелигитимни. Все пак да не взимаме думите на потребителката за чиста монета. Още си е на ниво слухове, докато не видим снимков компромат хаха.

# 1 436
  • София
  • Мнения: 559
Валерия казва, че писмата са ѝ по-важни ит бижута и според мен това е пред публика. Решила е да изкара жокера, за да подразни другите какво отношение получава от Евгени.

# 1 437
  • Мнения: 4 689
А започването на нова връзка не е ли най-доброто прикритие? Пък и точно малко да му го върне за натискането с другите Joy

# 1 438
  • Мнения: 2 903
Същата потребителка май не взе отношение по снимката на Валерия и Айлин от Нова година, на която се виждаше мъжка татуирана ръка, дали е на нейния познат 🙂

# 1 439
  • Мнения: 217
А започването на нова връзка не е ли най-доброто прикритие? Пък и точно малко да му го върне за натискането с другите Joy

Е, това е изключително подло и гадно спрямо човека. От коментарите на потребителката става ясно, че той не е знаел. Ако си беше хванала неин гей приятел да са в привидна връзка, тогава би било ок.

Общи условия

Активация на акаунт