Ергенът 2 ❤️ Симфония от чувства - Тема 6

  • 116 645
  • 2 636
  •   1
Отговори
# 2 625
  • Мнения: 2 862
Жалко, че шеф Петров не е тук, за да изсипе коментар за Ваня Щерева с големия си черпак 😀

# 2 626
  • Мнения: 36 468
Останалите участнички са единодушни по този въпрос, като за единия лагер е комплимент, а за другия - обида.

# 2 627
  • Мнения: 1 860
Жалко, че шеф Петров не е тук, за да изсипе коментар за Ваня Щерева с големия си черпак 😀
Той се отчете още в Биг Брадър: “ще си умреш сама с котките и бутилката между краката.” Joy

# 2 628
  • Мнения: 2 526
Извинете, някакъв таргет за обиди на Елена ли има тази тема, който трябва да се стигне? Не е светица; това е ясно, но не е ли прекалено това страница след страница вече?

# 2 629
  • Мнения: 506
Единствените споменати книги според мен бяха "Атлас изправи рамене" (Евгени, в отговор Елена спомена авторката) и "Гордост и предразсъдъци" (Меган).

Освен тези заглавия, Пам като задаваше поредния лексиконски въпрос пред всички на Евгени, вмъкна цитат от филма “Боен клуб” и не пропусна да добави “… който е по книга, МЕЖДУ ДРУГОТО.” Joy

# 2 630
  • Мюнхен
  • Мнения: 812
Ма разбира се, колко хубаво покритие е да участваш в измами с лекарства с онкоболни... Батинкова е дъно. Обидно е за Елена да ги слагаме в едно изречение.
така е, обидно е, то и сравнението е с цел обида Wink

Да бе, ама това е прекалено дори и за мен, която далеч не се изказвам ласкаво към Елена, виждат ми се чаршафите Flushed

Elena, дискусията за адашката ти е далеч по-културна и лишена от прякори и нецензурни епитети, когато сравним обсъждането на другите участнички, че и на Евгени даже. Изключение прави май само сравнението с Батинкова и всеобщото възмущение, когато се пусна по бикини в морето.

СлаБе, не е заради етикета, лепнат от участничките. То ако се водим по акъла на Елисавета, Валерия и малката Габриела, не знам ние за какъв етикет ще сме.

# 2 631
  • софия
  • Мнения: 3 379
Останалите участнички са единодушни по този въпрос, като за единия лагер е комплимент, а за другия - обида.
Значи Елена е обвинявана, че се представя за интелектуалка, защото 20тина девойки, които са успели да влязат в Ергенът са и лепнали този етикет. Все по-весело става. 😀

# 2 632
  • София
  • Мнения: 3 709
Ай сега да се разберем, че Генчо като покани Валето, Айлин или там която ще кани в сряда и четвъртък, тук ще пишат (предимно) жени, които не я харесват. И това ще бъде ок.

# 2 633
  • Мнения: 36 468
Живописно значи. И звучи по-добре.

# 2 634
  • Мнения: X
Е, нали Пам ще кани! Кво ще правим тогава...?

# 2 635
  • Мнения: 666
Новата тема🌹
Добре де, направила се е малко на интересна. Искала е да направи връзка между няколко неща, които в този момент са й се сторили сантимемтални, но се е пооплела. Чудо голямо, каква е тази пунктуалност. Пак добре, че не е стигнала и до панетоне.😄Това им е първа среща, за първи път се усамотяват, това е нейния шанс да блесне. Всяка с нейния си подход.  Евгени не оцени нейния разказ, защото беше концентриран в отварянето на виното. На мен от епизода по-смешно ми стана от стоте маневри, които Евгени направи, докато изкара колата от вилата. Представям си как от екипа са му подвиквали 'сега дай назад и върти волана наляво'.🤣

# 2 636
  • София
  • Мнения: 3 709
Добавих още един ден от седмицата. Надявам се сега есенцията да е ясна 😄

Общи условия

Активация на акаунт