Бременност, бременни - бързи въпроси и отговори - тема 80

  • 36 415
  • 752
  •   1
Отговори
# 720
  • Мнения: 7 145
Здравейте, при прием на Неофолик мета, получавало ли ви се е гадене и диария?
Не

# 721
  • Мнения: 262
Аз пия неофолик мета и нямам никакви проблеми. В момента има такъв вирус с повръщане, диария и температура, според мен е по-възможно да сте хванали него.

Последна редакция: ср, 06 сеп 2023, 18:42 от аНонИмнАа.

# 722
  • Варна
  • Мнения: 522
Здравейте, пиша в тази тема защото не намерих такава по моя казус и бих искала съвет от по-опитните майки или бъдещи такива. Моля без злобни коментари от типа какви са тези глупави въпроси , ако не желаете да помогнете просто подминете. Това е форум за взаимопомощ , благодаря.
Цикъла ми е на 28 дни по принцип редовен, но този месец около овулацията имахме небезопасен контакт и се мисля че може да има бременност. Вчера на 05.09 правих кръвен тест който беше 0.19. Дали е възможно да има бременност но още да е рано за тестване?
Имам много болезнени гърди които при ПМС не е чак толкова много при мен.
Трябва да ми дойде на 11-12.09

Рано е да се каже на този етап и това са доста ниски стойности. Най-сигурно е след закъснение да си правиш тестовете.

# 723
  • Мнения: 311
септ. 2023, 19:35 ч.
Излязоха ми резултатите от изследванията днес...всичко, което ме притесняваше е ок...хемоглобин, глюкоза, витамин Д, витамин Б12 ....
Гледам обаче левкоцитите в урината...знам, че при бременни уж са по-високи, ама моите ми се струват, не добре...като да има инфекция, какво мислите?  ..

# 724
  • Мнения: 1 804
А урината в стерилно контейнерче ли я занесе или в чашка там на място...ако не е стерилна нищо чудно да е замърсена пробата

# 725
  • Мнения: 8 773
Аз винаги я нос от вкъщи. Правя я макс 40-50 минути преди да отида в лабораторията.
В началото и на мен ми ги замърсяваха, когато я давах на място.
Но си взех контейнерчета и вече само у дома.
Опитай и направи само за урина и виж какво ще е.

# 726
  • Мнения: 311
Никога не съм пускала стерилна урина, нямам симптоми на възпалителни процеси...
В понеделник съм при АГ да ги занеса и със сигурност ще ги коментираме.
Ще я питам да пусна пак урина, този път стерилна! Благодаря за отговорите!

# 727
  • Мнения: 3
Нормално ли е месец след раждането с местна упойка да изпиташ болка,  там където са ти я били нищо че е минало месец?

# 728
  • Мнения: 341
Нормално ли е месец след раждането с местна упойка да изпиташ болка,  там където са ти я били нищо че е минало месец?

Нямам идея какви са тези упойки, но мен все още от време на време ме боли същото място и така вече 1г.и 2м. Другия месец пак ще раждам, че да видим 😄.

# 729
  • Мнения: 223
Здравейте,

от една седмица съм с кафяво зацапване /ту го има ,ту го няма/ в 14 г.с съм.
Няколко пъти бях на преглед при двама лекари не виждат нищо притеснително ,но на мен мира не ми дава това зацапване.
Приемам Утрогестан ,но ефект -0.
Някоя с подобен проблем?

# 730
  • Мнения: 341
Пий утрогестана, аз го вземах 2х2 до 4 м. И при мен имаше такова, на моменти се появяваше, после изчезваше и накрай спря.

# 731
  • Мнения: 9
Здравейте, днес ми е 13 ден от Овулацията на 15.08 ми беше последната редовна менструация. На 28.09 имах положителен тест за овулация. От днешните кръвни изследвания резултатите са бета чхг 0.19.
Според вас може ли да има бременност която да е в ранен етап? На 28-30 дни ми е цикъла.

# 732
  • село в ямболско
  • Мнения: 6 662
Няма бременност

# 733
  • Мнения: 1 787
Момичета, първия ден на последния месечен цикъл беше на 09.08., днес е 6 ден закъснение. Това чхг нормално ли ви се струва. В сряда мисля да пусна пак кръвни, за да видя нормално ли се удвоява и в петък съм на лекар. Ще се види ли с това чхг плодното сакче?
Скрит текст:

# 734
  • Мнения: 346
Момичета, първия ден на последния месечен цикъл беше на 09.08., днес е 6 ден закъснение. Това чхг нормално ли ви се струва. В сряда мисля да пусна пак кръвни, за да видя нормално ли се удвоява и в петък съм на лекар. Ще се види ли с това чхг плодното сакче?
Скрит текст:

Супер е ЧХГ! Хубаво е да повторите изследването след 48 часа, за да видите дали се удвоява. Но би трябвало вече и на ехограф да се види поне сакче.

Общи условия

Активация на акаунт