Шестокласници 2023/2024

  • 32 832
  • 749
  •   1
Отговори
# 600
  • София
  • Мнения: 1 107
При нас се оказа, че официалното откриване е само за 1 и 5-ти клас, а останалите класове в определени часове ще ходят...Но нямаме официално съобщение всъщност....

# 601
  • Мнения: 37 367
Хмммм....странно! Вече няма ограничения за ковид, защо пък и другите класове да си нямат празник?

При нас ще има от 9 ч. После ги пускат. Уговаряли се класа да ходят на пицария.

# 602
  • Варна
  • Мнения: 2 759
  Току-що получихме файл -предмети, учители, помагала...Ще бъдат ,,летящ клас", т.е. без стая, дано поне шкафчета да имат, класната ще провери и съобщи по-късно, щото в род. група стана...!
  А, по математика тетрадка А4, голям формат с малки квадратчета? При вас така ли е?
 

# 603
  • София
  • Мнения: 37 517
Никаква информация нямаме още. Може би днес ще им дадат някакъв списък, но и да не го направят, не е фатално. Рано или късно ще стане ясно.

# 604
  • Бургас
  • Мнения: 29 124
Нашите пишат на голям формат карирани листи по математика.

# 605
  • Бургас
  • Мнения: 9 167
При нас изискването по Математика е да е г.ф.каре. Самата учителка на родителската среща каза, че им позволява да пишат в една и съща тетрадка за работа в клас и домашна.

Нашето тържество ще е от 9 ч. за всички, изпратиха вчера местата за всеки клас.

Много е неприятно това обикаляне от стая в стая. Нашите ще се местят само за часа по ИТ, като от тази година ще са разделени на две групи и ще карат час едновременно в два съседни кабинета.

# 606
  • Мнения: 149
От години не съм влизала при мамите, обаче сега с моя шестокласник трябва да съм в час и - хоп тук!

Оказа се, че със закъснение съм се сетила да записвам синковец на школа по математика, че ще гоним резултати по математика. Та имам сега две опции, но едната му съвпада с ТЕЛЕРИК ии съм в чуденка. Някой с инфо за школата на КОГИТО - Младост, София?

# 607
  • Мнения: 37 367
Излезе ни програмата на нас. Не е много добре от към разпределение на натовареност, ама, каквото такова....

По математика пише на голям формат със спирала, по другите не знам още какво ще избере. По БЕЛ сигурно също голям формат. Другите - малък, за да не тежат.

# 608
  • София
  • Мнения: 37 517
И при сина ми излезе списъкът, досега поръчвах и се ровех, но май поръчах всичко. Сега остана да чакам да ми го донесат.

# 609
  • Мнения: 5 389
Учебниците си взеха още миналата седмица, помагалата и учебни тетрадки/атласи ги поръчваме общо (100 лв.).
Кога да отидат на 15.09. не е ясно още - вероятно в 10:00 ч. Кой какви тетрадки ще иска не са казали.
По Математика голям формат карирани листи - за по-лесно чертане уж. Взела съм още няколко големи тетрадки, че иначе много бързо заминават.

# 610
  • Мнения: 10 014
Хмммм....странно! Вече няма ограничения за ковид, защо пък и другите класове да си нямат празник?

При нас ще има от 9 ч. После ги пускат. Уговаряли се класа да ходят на пицария.
И при нас е за 1 клас, сградата е малка, дворът още по-малък, а и никой не напира.

# 611
  • София
  • Мнения: 5 676
Имаме обявена р. среща за утре - класната е записала да носим здрава чанта за учебниците, че ще ги дават...

# 612
  • Мнения: 78 661
Нашите както винаги ги мързи...чакали педагогическия съвет, па след 15ти нейде РС..за учебници и даването им ни стон ни звук...от 1.09 са на работа, да го бяха свикали тоя съвет, да раздадат учебници че да ги подвържем без да бързаме....ееех, мехти мечти .....

# 613
  • Мнения: 37 367
Нашите в понеделник. Направо ще ги нося в една книжарница и ще ми дадат подходящи облекла. Работа за 10 мин. После и етикетите за още половин час. Ще се справим в понеделник вечер....

# 614
  • Мнения: 78 661
Ха..10 мин. При нас се чака час на опашка..всичко живо чака за същото...по книжарници. Ад е. Изобщо няма да ходя до там ....

Общи условия

Активация на акаунт