ДЕКЕМВРИйки в кабинети ще нахлуят, силни сърчица да чуят - ТЕМА 2 (2023)

  • 19 389
  • 741
  •   1
Отговори
# 30
  • Мнения: 998
Миа, аз имам леки болки, но в никакъв случай не са постоянни. В повечето случаи са след като съм била по-активна.

# 31
  • София, България
  • Мнения: 3 580
Аз вече нямам. Имах до миналата седмица при движение, при ставане от стол/диван, тази седмица не ме били изобщо вече.

# 32
  • Мнения: 70
И аз имах, на тази седмица вече и аз като чели нямам, мн рядко на моменти само.

# 33
  • Мнения: 59
И при мен болки в корема няма, имах леко напрежение първите две седмици след закъснението, ама чак болки не са били. Сега -нищо.

# 34
  • Мнения: 8 860
Записвам се и аз в новата тема. Аз исках да попитам дали имате болки в корема, понеже моите намаляха и даже на моменти нямам.
Имах усещане като пред цикъл първата седмица след закъснението, но не болка, а напрежение. След това нямам никакво усещане - направо вече се чудя дали съм бременна Relaxed другият петък ми е вторият преглед

# 35
  • Мнения: 326
На мен това ми е 7-ма бременност. Имам две успешни и се надявам и тази да е наред Relaxed На инжекции съм вече с фраксипарин, тъй като имам предразположеност към тромбози.
Зле ми е доста, аз по това познавам, че съм бременна, ако не си направя тест Satisfied
Гадене, киселини, изчезна ми вече усещането за глад. И преди съм била така, всичко се оправя с раждането...а през бременността едва кретам, включвали са ме и на системи след много повръщане. Имах надежди, че няма да е така при друга бременност, но явно аз така си бременея Weary
Иначе имам лека болка в областта на яйчниците, също ми се е случвало и преди. Общо взето, все същото си е Satisfied

# 36
  • Мнения: 571
И аз имах в началото като предменструални болки ,но вече нямам. Доста зле ми беше предните дни ,но от 2 дни съм пушка и такъв апетит ми се  е отворил . Пу-пу 😁
    Vikodi , стискам палци всичко да е наред .🤗

# 37
  • Мнения: 750
Влизам и аз с един въпрос за симптомите 😁 8 гс +1 съм вече и от ден два усещам, че гърдите ми не са толкова надути както бяха, също и болка почти няма :/ при вас как са?

# 38
  • Мнения: 85
7 гс съм и още от 6тата вече нямах толкова силна чуствителност в гърдите. Не ги усещам и така подути. Вчера бях на преглед, всичко е точно, така че явно се засилват и отшумяват според техния си график Grinning

# 39
  • Мнения: 998
При мен още от началото не са толкова чувствителни, повече ги усещам вечер, ако нещо ги натисна, докато лежа.

# 40
  • Мнения: 38
Здравейте и от мен. Днес бях да преглед и чух най после сърчицето, отговаря на 6 седмица и 4 дни.
Относно симптомите моите гърди вече не са толкова чувствителни по скоро са на моменти-в единия болят после отминава болката, няма напрежение и не са подути. То през тази ми бременност всички симптоми са на моменти не само гърдите.  Единия ден ми се гади другия все едно не съм бременна ...

# 41
  • Бургас
  • Мнения: 1 002
Мина първият ми преглед. Видя се плоден сак точно където трябва да бъде, на дълбоко в матката.
На преглед съм на 9.05 за сърчице. Нямам търпение.

# 42
  • Мнения: 92
Влизам и аз с един въпрос за симптомите 😁 8 гс +1 съм вече и от ден два усещам, че гърдите ми не са толкова надути както бяха, също и болка почти няма :/ при вас как са?
При мен точно същата седмица спряха да ме болят, пак са подути, но не са болезнени.

# 43
  • Мнения: 496
Честита ни нова темичка! Purple peanut, страхотна е ! Дано да я напълним само с хубаво новини и много тупкащи малки сърчица!💙❤️

При мен болката и напрежението в гърдите ту се появява, ту изчезва. За съжаление другите кофти симптоми си стоят и са постоянни 😵‍💫

# 44
  • Мнения: 750
Благодаря ви за отговорите момичета, явно всеки чифт цици си прави каквото си иска 😄

Общи условия

Активация на акаунт